Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5485. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54835484548554865487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam fark tropy ise önemi yok. Secondaryde multi Single hepsini oynayabiliyorum değilmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelkill

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan733

quote:

Dönüştürücü kullanmana gerek yok DVI-HDMI çift yönlü kablolar var

Özür dilerim yanlış yazmışım monitör vga. Baktım da vga da iş biraz daha karışık gibi. Daha basit bir yolla hem sesi hem görüntüyü nasıl alabilirim? Baktığım kaynaklarda epey pahalı dönüştürücüler ve kablolarla halletmişler çünkü.

o da mevcut

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-kablo-cevirici-donusturucu-goruntu-155272556

Yanlız ses olayı optik çıkış dışında nasıl çözülür hiçbir bilgim yok

Çok teşekkürler ekledim yer işaretlerine tam aradığım ürün
    Bu arada optik çıkış olayı ne oluyor tam olarak, yani ben bu dönüştürücüyü alsam monitörden gelen vga yı buna taksam hoparlörü de o jak girişine bağlasam sorunsuz ses ve görüntü alabilir miyim?
  • size müjdem var, oyun Türkçe alt yazılıymış.
  • Arkadaşlar GTA heist de beraber oynayacak srkadaskar arıyorum

Varsa başka oynamak isteyen mesaj atsın

Herkese iyi oyunlar

• Sanirim Amerika icin 10% indirim kuponu herkes icin

• Bende 2 hafta önce avustralyadan getirtmiştim 1100 dolar + 5 oyun geç oldu ama aranızdayım artık
  • arkadaşlar selam the last of us oynuyordum birden ana menüye attı beni daha sonra save yaptıgım yer kaybolmuş !! oyuna yeni baştan başlamak mı gerekiyor şimdi
  • Hangi oyun Türkçe alt yazılıymıi arkadaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ps 4 yeni aldım bir sorum olacaktı. ps 4 dual shock (ps4 kol) kulaklık takıp tüm sesi ordan alma şansımız varmı. tv den hiç ses gelmeyecek şekilde. Belki sorulmuştur ama ..

Eğer böyle bir kulaklık varsa link paylaşırmısınız?
  • byJARDEL kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan yapılabiliyor, maliyetli olmasın istersen mikrofonlu cep telefonu kulaklığı kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortav

Ayarlardan yapılabiliyor, maliyetli olmasın istersen mikrofonlu cep telefonu kulaklığı kullanabilirsin.

sagolasın dostum. peki ayarlardan nasıl yapıldıgını tarif edebilirmisin ben yeniyimde ps de
    Şuan ps4 ün yanında değilim ama kulaklığı tak ds4 e orta tuşu uzun bas orada ses ayarlarından "tüm sesler " olarak işaretle

• Pes 15 alacağım ama plus istiyor yeni psn hesabi açınca ücretsiz plus nasıl alıyoruz tr psn.şimdiden tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmojo0009 -- 27 Mart 2015; 13:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mattmurdock

Şuan ps4 ün yanında değilim ama kulaklığı tak ds4 e orta tuşu uzun bas orada ses ayarlarından "tüm sesler " olarak işaretle

teşekkürler hocam
    Hatırladığım kadarıyla menüde;

"ayarlar - cihazlar - ses cihazları" altında olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

Hangi oyun Türkçe alt yazılıymıi arkadaşım

Abi oyununun ismi Bloodbourn. Ps4'e çıktı. Sınavim güzel geçti, babama aldırıcam, söz verdi

• bloodburnmu ooo Türkçeyse bende alırım teşekkürler
  • quote:

quote:

Özür dilerim yanlış yazmışım monitör vga. Baktım da vga da iş biraz daha karışık gibi. Daha basit bir yolla hem sesi hem görüntüyü nasıl alabilirim? Baktığım kaynaklarda epey pahalı dönüştürücüler ve kablolarla halletmişler çünkü.

hocam o hataya düştüm sizde düşmeyin kullanmadığım dönüştürücü aparat kalmadı. en ucuzundan en pahalısına kadar hepsini kullandım desem yeridir. vga monitör çalışmıyor görüntü gelmiyor ekrana. siz kimsenin dediğine aldırmayın sadece giden paranız ve vaktiniz olur. o yüzden gittim hdmi girişli tv aldım
  • quote:

quote:

quote:

o da mevcut

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/hdmi-to-vga-kablo-cevirici-donusturucu-goruntu-155272556

Yanlız ses olayı optik çıkış dışında nasıl çözülür hiçbir bilgim yok

hocam yardım etmeniz güzel bir olay ama mutlaka denemediniz. araştırıp olur demişsiniz. olmuyor ne yazık ki bu ürünlerin hiç biri uymuyor. ben oluyor denilen ürünleri de aldım elimde patladı. o ürün sadece SES DESTEKLİ PROJEKSİYON LAPTOP LCD için geçerli ps4 için görüntü vermiyolar arkadaşları boşuna ümitlendirmeyelim araştırıyorlar bu cevabı görüyorlar alıyorlar boşa almış oluyorlar.
  • Oyunun ismi Bloodborne ve Türkçe altyazı olarak piyasada saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 54835484548554865487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.