Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5428. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.007
Cevap
561
Favori
3.399.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54265427542854295430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorum olacaktı benim amazonla ilgili Amazonda ininal kart geçiyormu birde collector Edition oyunlarda 100$ I geçince gümrüğe Ps4 te olduğu gibi amazon mu bakıyor bunlara göre sipariş vermeyi düşünüyorumda ileriki zamanlarda bilgisi olan biri varsa bilgilendirirse sevinirim teşekkürler

Birde 1 sene içinde yurtdışından kaç adet alışveriş yapabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar call of duty mwf de oyunu kaydettim paylaşmaya çalışıyorum hata veriyor bisüre sonra bu kaydı izliyebilirmiyim makinada. Birde usp ile taşıya bilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: zeuserdem

Bir sorum olacaktı benim amazonla ilgili Amazonda ininal kart geçiyormu birde collector Edition oyunlarda 100$ I geçince gümrüğe Ps4 te olduğu gibi amazon mu bakıyor bunlara göre sipariş vermeyi düşünüyorumda ileriki zamanlarda bilgisi olan biri varsa bilgilendirirse sevinirim teşekkürler

amazonda ininal kart geçiyor
    vergi bedelini amazondan satın alırken ödüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Arkadaşlar call of duty mwf de oyunu kaydettim paylaşmaya çalışıyorum hata veriyor bisüre sonra bu kaydı izliyebilirmiyim makinada. Birde usp ile taşıya bilirmiyim.

Yardımcı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

Bir sorum olacaktı benim amazonla ilgili Amazonda ininal kart geçiyormu birde collector Edition oyunlarda 100$ I geçince gümrüğe Ps4 te olduğu gibi amazon mu bakıyor bunlara göre sipariş vermeyi düşünüyorumda ileriki zamanlarda bilgisi olan biri varsa bilgilendirirse sevinirim teşekkürler

Teşekkür ederim hocam peki bir senede kaç defa alışveriş yapabiliyoruz biliyor musunuz acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

Teşekkür ederim hocam peki bir senede kaç defa alışveriş yapabiliyoruz biliyor musunuz acaba?

O tarz bir kısıtlama olduğunu sanmıyorum
  • Neden oyun firmaları oyunlarının demosunu çıkarmıyor? toplam 10tane demo var psn de yarısıda çöp oyun zaten?..

• quote:

Orijinalden alıntı: todiefor87

bu hafta sonu plus üyeliksiz olarak online oynanabiliyormuş tüm oyunlar. Cuma akşam 8den ptesi sabah 8'e kadar.

arada böyle yapsalar keşke kaynak varmıdır bu arada?

• http://tr.ign.com/m/xbox-one/72157/news/xbox-turkiyeden-iki-mujdeli-haber
    Eğer microsoft bunu hayata geçirirse Sony Türkiye de buna ayak uydurur mu acaba? Bu arada microsoft u tebrik etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

http://tr.ign.com/m/xbox-one/72157/news/xbox-turkiyeden-iki-mujdeli-haber
    Eğer microsoft bunu hayata geçirirse Sony Türkiye de buna ayak uydurur mu acaba? Bu arada microsoft u tebrik etmek lazım

Öyle olsa herkes TR psn kullanir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingShady -- 11 Şubat 2015; 22:08:42 >
  • quote:

Sanırım xbox'un ender iyi haberlerinden. Güzel gelişme darısı tr psn fiyatlarına...
  • Sırf driveclub için alacam bu konsolu desem yeridir.ps 3 var bende bilgisayarımda bayağı iyi birde ps4 aldımmı süperdir.

• quote:

Çok iyi bir haber bence sevindim açıkcası umarım sony de bunu uygular yoksa oyun fiyatı bakımından xbox one 1 adım önde olacak buda ps4 ün bir adım önüne geçmesi demek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pc'den psn hesap ayarlarına erişebilen , şifresini değiştirebilen var mı ? Hesap bilgileri sayfası açılmıyor bende 1 haftadır şifremi değiştiremiyorum bilgisayardan..
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Çok iyi haber Xbox One kullananlar için.Sony'de böyle bir şey yapabilse keşke.
  • Beyler belki 25 tane konu açıldı kulaklıkla ilgili o yüzden konu açmayıp buradan sorayım dedim.Şimdi philips'in falan 50-70 tl civarında kablolu kulaklıkları var bunların ses kalitesi nasıl ? Kullanan var mı acaba.Ev kulaklık çöplüğü oldu ama hiçbirisinden verim alamadım ses konusunda tutupda 200-300 TL'de vermek istemiyorum bir kulaklığa ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Beyler belki 25 tane konu açıldı kulaklıkla ilgili o yüzden konu açmayıp buradan sorayım dedim.Şimdi philips'in falan 50-70 tl civarında kablolu kulaklıkları var bunların ses kalitesi nasıl ? Kullanan var mı acaba.Ev kulaklık çöplüğü oldu ama hiçbirisinden verim alamadım ses konusunda tutupda 200-300 TL'de vermek istemiyorum bir kulaklığa ama

hocam ben de ciddi takip ettim bu kulaklik meselelerini sony gold wirelessdan assagisi pek sarmiyo onu ogrendim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KralYLMZ

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

Beyler belki 25 tane konu açıldı kulaklıkla ilgili o yüzden konu açmayıp buradan sorayım dedim.Şimdi philips'in falan 50-70 tl civarında kablolu kulaklıkları var bunların ses kalitesi nasıl ? Kullanan var mı acaba.Ev kulaklık çöplüğü oldu ama hiçbirisinden verim alamadım ses konusunda tutupda 200-300 TL'de vermek istemiyorum bir kulaklığa ama

hocam ben de ciddi takip ettim bu kulaklik meselelerini sony gold wirelessdan assagisi pek sarmiyo onu ogrendim :)

Hocam oda çok pahalı yav bir kulaklığa o kadar para vermem şahsen ben

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Tritton kama var tam fiyat performans ürünü diyorlar ama ben de aradayim. Amazondan alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Tritton kama var tam fiyat performans ürünü diyorlar ama ben de aradayim. Amazondan alınabilir

Hocam bunu Türkiye'de bir mağazada bulamazmıyız ? Amazon'la falan uğraşmak istemiyorum açıkcası kargo falan

• 
Sayfa: önceki 54265427542854295430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.