Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51745175517651775178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schevko

Arkadaşlar ben de giremiyorum PSN'e.

Yanlız ondan daha vahim bir durum var bence. Sizler denediniz mi bilmiyorum fakat ben tecrübemi paylaşayım.

2.0 güncellemesinden sonra cihaz'ı kolu şarj etsin diye bekleme ( yeni adıyla Dinlenme) moduna aldım. Fakat cihaz dinlenme modundan uyanmıyor. Ancak fişini çekerek başlatabildim.

Bu yeni güç tasarrufu seçeneklerinde kolları hızlı şarj etsin diye gücü usb'lere sağlayan '3 Saat' seçiliydi. Onu eski ayarlarda olduğu gibi 'Her Zaman' seçerek yeniden denedim ve cihazı yine dinlenme moduna aldım.

Ancak yine açılmadı. Fişten çekip tekrar başlatacağım.

Kısaca cihazlarınızı dinlenme moduna almayın. PS4 sistemini kapat seçeneği ile kapatın aleti.

Aylardır beklediğimiz yazılımda eğer böyle bir bug varsa daha ne denir bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun....

ayni olay benimde basima geldi.standby yani simdiki adiyla dinlenme modundaydi cihaz sari isik yanip sonuyordu dun bu modda hep sari isik yaniyordu sonmeden.ne yaptiysam uyandiramadim.fisden cikardim mecbur.sonra cihaz acilanda cihazinizin isiklari yandiginda fisden cikarmayin uyarisi geldi yoksa veri kaybi yasarsiniz falan filan iste.
  • Destiny teması tam da istediğim gibi çok iyi olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schevko kullanıcısına yanıt
    Ortak bir sorun değil mesela bende öğlenden beri böyle bir sorun yok hocam.Şu saate kadar cihaz oyun indirdi ben arada o ses i izledim üstüne makalelerimi okudum.Arada sırada açıp ne kadar indirmiş diye kontrol ettim ama hep dinlenme modunda durdu olmadı sizdeki sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyuk

quote:

Arkadaşlar ben de giremiyorum PSN'e.

Yanlız ondan daha vahim bir durum var bence. Sizler denediniz mi bilmiyorum fakat ben tecrübemi paylaşayım.

2.0 güncellemesinden sonra cihaz'ı kolu şarj etsin diye bekleme ( yeni adıyla Dinlenme) moduna aldım. Fakat cihaz dinlenme modundan uyanmıyor. Ancak fişini çekerek başlatabildim.

Bu yeni güç tasarrufu seçeneklerinde kolları hızlı şarj etsin diye gücü usb'lere sağlayan '3 Saat' seçiliydi. Onu eski ayarlarda olduğu gibi 'Her Zaman' seçerek yeniden denedim ve cihazı yine dinlenme moduna aldım.

Ancak yine açılmadı. Fişten çekip tekrar başlatacağım.

Kısaca cihazlarınızı dinlenme moduna almayın. PS4 sistemini kapat seçeneği ile kapatın aleti.

Aylardır beklediğimiz yazılımda eğer böyle bir bug varsa daha ne denir bilmiyorum. Allah yardımcımız olsun....

ayni olay benimde basima geldi.standby yani simdiki adiyla dinlenme modundaydi cihaz sari isik yanip sonuyordu dun bu modda hep sari isik yaniyordu sonmeden.ne yaptiysam uyandiramadim.fisden cikardim mecbur.sonra cihaz acilanda cihazinizin isiklari yandiginda fisden cikarmayin uyarisi geldi yoksa veri kaybi yasarsiniz falan filan iste.

Aslında sorun da o zaten. Cihaz dinlenme moduna girmek için hazırlık yaptığını bildiriyor ışıkları yakıp söndürerek ama aslında bir türlü dinlenme moduna giremiyor.

Girebilse dediğiniz gibi turuncu çizgi yanıp söndükten sonra sabit kalmalı.

Çok şey bekliyordum şu 2.0 güncellemesinden; share play gibi bir özellik eklediklerinden serverların çok daha stabil olacağını düşünüyordum. Yazılımdaki hataların giderileceğini umuyordum....

Şimdilik beklentilerimin hepsi boşa çıkmış gibi görünüyor.
  • Kilo Moana kullanıcısına yanıt
    İşte o da ayrı bir gariplik zaten. Bazılarımızın bu sorunu yaşayıp bazılarımızın yaşamaması. Donanımsal bir sıkıntı desem şimdiye kadar yazılım dışında hiç sıkıntı çıkarmadı bana cihazım.
    Yok donanımsal değildir ama tümüyle bir yazılım sorunu da değil belli bir kesimde olan sorun daha sonraları tekrar etmiyor.
    Düşünüyorum da şöyle bir ihtimal de var. Benim bu durumu yaşadığım sıralar PSN'in bikaç saatliğine çöktüğü zamana denk geliyor.

Belki de cihaz Dinlenme modunda save dosyalarını falan yedekliyor ya bulut'a. Bir türlü bağlanamadı ve kitlendi. Ki bu bile bir bug bence, bağlanamıyorsan bırak gir dinlenme moduna.

Ama düzelmişmi diye bakmaya da yüreğim yok ne yalan söyleyim. Bir süre işim olmaz dinlenme moduyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schevko -- 29 Ekim 2014; 0:51:23 >
    Ayarlardan sistem güncelleme dediğiniz zaman en son sürüm uyarısı çıkıyor mu ?
    Elbette. Sistem yazılımı 2.0
  • Arkadaşlar benım ana hesabımın dışında secondary bi hesap var onu satıcam.Ama deaktif etmem lazımmış nasıl deaktif ederım ?
  • quote:

Elbette. Sistem yazılımı 2.0

İşte bazen psn gidince o uyarıyı vermiyor bir daha yüklemeniz lazım 2.0 sürümünü ama nerede saklanıyor indirilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Slayer

Arkadaşlar benım ana hesabımın dışında secondary bi hesap var onu satıcam.Ama deaktif etmem lazımmış nasıl deaktif ederım ?

Ayarlar / psn / ana hesap olarak etk / devre dışı bırak.

Daha sonrada ayarlar / kullanıcı / kullanıcı sil
    Yazılımın yüklenmesiyle alakalı bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Çünkü yeni yazılım ile gelen bütün ek seçeneklere erişebiliyorum ve kullanabiliyorum.

Sorun yazılımsal, yurtdışında da benim yaşadığım sorunu yaşamış ve çözüm arayan çok kullanıcı var. Ortak kanaat de Sony'den yama beklenmesi yönünde. Ben 2.01' in çok kısa bir sürede çıkacağını düşünüyorum.

Ya da en azından umut ediyorum...
    Aynen hocam o şekildedir muhtemelen.Güncelleme ile gelen ara sorunlar için muhtemelen ek update kısa zamanda çıkar.
  • Bende aynı problemi yaşıyorum belirli aralıklarla denedim fakat dinlenme modundan uyanmıyor cihaz.ikinci olarak az önce menüde dolaşırken error verdi ve reset attı.menü vs esli sürüme göre baya hızlı.arkadaş listesi fln olması gerektiği kıvama gelmiş.yanlız metin mesajları hala yavaş gidip geliyor

• arkadaşlar şuan bekleme modunda sorun yok, bugün çoğu ps4te olan bu sorun psn kaynaklı olabilir. çünkü psn çöktüğü zamanlar ps4ü kapatmaya çalışırken ps4 üç bip sesi vererek kapanıyor. buna benzer bir sorun olabilir bekleme modunda yaşanan sorun da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

Bende aynı problemi yaşıyorum belirli aralıklarla denedim fakat dinlenme modundan uyanmıyor cihaz.ikinci olarak az önce menüde dolaşırken error verdi ve reset attı.menü vs esli sürüme göre baya hızlı.arkadaş listesi fln olması gerektiği kıvama gelmiş.yanlız metin mesajları hala yavaş gidip geliyor

dostum sende şuan sorun devam ediyo mu hala?
  • Güncellemeden sonra bir demo oyun indireyim dedim cihazı dinlenme moduna aldım. O esnada TV'de zap yaptım. 2 saat kadar sonra cihazı açamadım. Turuncu ışık sürekli yanıp yanıp sönüyordu. Googlea dadandım direkt hemen burayı gösterdi. Fişi çıkart düğmeden aç olayını yaptım.
    Şimdi de can sıkıcı bir şekilde PSN'e giriş yapamıyorum. Aslında girilmiş olarak gösteriyor ama Driveclub'ta olsun Fifa'da olsun çevrimdışı gözüküyorum.
    İnternet bağlantısını test et dediğimde ise "Zaman sınırı içerisinde PSN'ye bağlanılamıyor. (CE-33987-0)" şeklinde hata ile karşılaşıyorum.

Güncelleme öncesi de Fifa'da online olmak için R3'e beş altı kez basmam gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhan dogan

bende güncelledim az önce bende de şöyle bir sorun çikti durmadan cd yi içine çekerken ki ses çikiyor... hiç durmadan tekrar ediyor bozulacak diye korktum kapattim :S
    bu neymiş arkadaş ya
    infamous var cd yi takiyorum almiyor valla bozulacak varmi böyle bir sorunla karşilaşan ?

dostum ps4ü tamamen kapatıp bütün fişlerini çıkartıp bi yarım saat bekle, sonra tekrar bi dene. sorunun çözülmezse vereceğim videolardaki gibi eject tuşunun altındaki plastik parçayı çıkar. bu şekilde sorunu çözen çok fazla kişi var.

http://www.youtube.com/watch?v=BrbVtgYfy4M

http://www.youtube.com/watch?v=WOBNteDY3H4
  • Arkadaşlar güncelleme sonrası tv den ne oyunda nede menude ses gelmiyor ancak ds kulaklık takınca ses geliyor.bu sorun önce yoktu.bu sorunu yaşayan veya çözümü bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 51745175517651775178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.