Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (4102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41004101410241034104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğer yurtdışından alırım diyorsan aşağıdaki adrese bir bak derim. Kamera 70 dolar kargo da 11 dolar 2-3 haftada teslim toplam 81 dolar yapıyor. TL oalrak 175-180TL yapar.

http://www.play-asia.com/playstation-4-camera-paOS-13-49-en-70-77lj.html
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Aciliyeti yok zaten sadece merak ettim gelip gelmediğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

PsOyunu Facebook sayfasında Gta V yakında stoklarda diye gönderi paylaşmış yorumlarada kesin bilgidir yazmışlar.

Sshttp://i.hizliresim.com/b82r4n.jpg

Sallamıştır yüzde yüz sonuçta ilk önce bizim haberimizin olması gerek spotcuların değil oyun dünyasında böyle bir olay olsaydı herkesin haberi olurdu kim sallamışsa iyi sallamış
  • quote:

PsOyunu Facebook sayfasında Gta V yakında stoklarda diye gönderi paylaşmış yorumlarada kesin bilgidir yazmışlar.

Bende çıkmasını istiyorum. ps3 de oynayamadım. grafikleri daha iyi nasıl yapcaklar merak ediyorum doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=PSN+Playstation+Network+Card+USA gittigidiyordanda satılıyor alabılırsın.2 satıcı satıyor 2sıde guvenılır tanıyorum

dostum bu adam çok pahalıya satıyor, 10dolarlık karta 10tl 50 dolarlık karta 40tl kar koymuş. amazondan almak çok daha mantıklı, çünkü kar koymuyorlar. 10 dolarsa 10 dolar 50 dolarsa 50 dolar, fazla para ödeiyorsun.
  • KoRnTuNeS kullanıcısına yanıt
    ben ornek acısından yollamıstım tabi neresi uygunsa oradan alınsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

Ubisoft'tan İki Farklı Assassin's Creed Demosu mu Geliyor..?

Sızdırdığı haberlerle meşhur olan NeoGAF kullanıcısı Shinobi Twitter üzerinden yeni bilgiler paylaştı. Bu kez Assassin's Creed Unity hakkında açıklamalarda bulunan Shinobi E3 2014'te iki ayrı AC: Unity demosu gösterileceğini, bunlardan birinin oyunun singleplayer diğerinin de multiplayer kısmını tanıtacak şekilde hazırlandığını söyledi.

oyun paris te geçiyor herhalde

Fransiz ihtilalini konu aliyor diye biliyorum ama baska bi olay da olabilir. Eger konu tarih 1789 dan onceyse ihtilal olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Sallamıştır yüzde yüz sonuçta ilk önce bizim haberimizin olması gerek spotcuların değil oyun dünyasında böyle bir olay olsaydı herkesin haberi olurdu kim sallamışsa iyi sallamış

Bencede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

quote:

Bencede

Sony'nin izlediği oyun port etme politikasına bakarsak bu muhtemel birşey. öyle ağır sallamalık bir olay değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caseymert

şaka bir yana bencede bir doktora gorunmenızde fayda var diye düşünüyorum .

yapmayın arkadaşlar adam zor durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokberkoz

quote:

Orijinalden alıntı: CanTekinTR

quote:

Mesela okuldan gelince ps oynarken ilk 5-10 dk gözüm yaşarıyor aynı durumu yaşayan var mı ?

Tv veya monitorde oynamaya gozun alismamissa bi süre olur gecer ama surekli oluyorsa gecmiyorsa bi doktara görün

Monitörde yıllardır oynuyorum ama televizyonda çok fazla oynamadım ps3 ü 2 yılda 50-60 saat oynamışımdır, ilk 5-10 dakika gözüm sulanıyor göremeyecek düzeye geliyor sildikten sonra sorun olmuyor tekrarlarsa doktora gideceğim

Hocam gecmis olsun bence koruyucu filitreli bir gözlük alın ilerde belki daha fazla sorunu önlemiş olursunuz
    Bnm numarasiz filitreli gözlugum var baya fark ediyor En azindan Led ışınlarindan koruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

quote:

quote:

Mesela okuldan gelince ps oynarken ilk 5-10 dk gözüm yaşarıyor aynı durumu yaşayan var mı ?

Tv veya monitorde oynamaya gozun alismamissa bi süre olur gecer ama surekli oluyorsa gecmiyorsa bi doktara görün

Monitörde yıllardır oynuyorum ama televizyonda çok fazla oynamadım ps3 ü 2 yılda 50-60 saat oynamışımdır, ilk 5-10 dakika gözüm sulanıyor göremeyecek düzeye geliyor sildikten sonra sorun olmuyor tekrarlarsa doktora gideceğim

Hocam gecmis olsun bence koruyucu filitreli bir gözlük alın ilerde belki daha fazla sorunu önlemiş olursunuz
    Bnm numarasiz filitreli gözlugum var baya fark ediyor En azindan Led ışınlarindan koruyor

Bendede numarasız dinlendirici kemik gözlük var 100 tl ye almıştım zamanında. pc paşında onu kullanıyorum çok faydalı sizde alabilirsiniz böyle bir gözlük. zararı olmaz faydası olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

quote:

quote:

quote:

geçmiş olsun diyince kötü hissettim bi an hocam gideceğim yakın zamanda doktora
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Hayırlı olsun hocam

teşekkürler
  • Herkese merhabalar. Benim bir sorum olacak sizlere. PS4 internetten mi alsam yoksa merkeze gideceğim zaman herhangi bir mağazadan mı ? Mağazadan alırken test ettirme imkanımız var mı ? Malum sorunlardan sıkıntı çekmemek için. İnternetten alsam ne gibi sıkıntılarım olur ? (Almayı düşündüğüm site Hepsiburada.com)
  • Psn bakımda mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Psn bakımda mı ?

Benimde aynı sorunum var plus olmasına rağmen bf4 online giremiyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

quote:

Psn bakımda mı ?

Kütüphane veya ps store'a girmeye çalışınca hata veriyor mu hocam ? Hiç haber vermden bakım yaptılar ilk defa.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

quote:

Psn bakımda mı ?

Kütüphane veya ps store'a girmeye çalışınca hata veriyor mu hocam ? Hiç haber vermden bakım yaptılar ilk defa.

Aynen hocam PS Store'a girince bakımda yazıyor, girmiyor...
    Bu bakım online oyun oynamayı etkiler mi ki ? Bf4 online oynayamıyorum onda da hata veriyor, PS plus'ınız yok diyor halbuki daha 2 gün önce aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritreader -- 21 Nisan 2014; 18:58:21 >
  • 
Sayfa: önceki 41004101410241034104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.