Şimdi Ara

Kalkmayan Programı Kaldıran Program

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
88.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaştan aldığım .NET Studio'yu kurmuş, güzel güzel de kullanmaktaydım. Günlerden birgün Mathcad adlı programı kurasım geldi, kurdum, çalışmadı. Verdiği hataya bakarak .NET'den şüphelendim ve onu kaldırmak istedim. Fakat program normal olarak lisanssız olduğu için kaldıramadım. O kadar lisanssız program var, bi bu sorun çıkardı. Sırf onun yüzünden format attım, ama bu sonuncu format çok yordu beni. Bir daha format falan atmamak niyetindeyim. Saatlerimizi (hatta günlerimizi) harcayarak kurduğumuz programları kurmaya, yaptığımız ayarları yapmaya baştan başlamak çok kötü.

Acaba bu "İlle de kalkmam ben" diyen programları "Öyle olmaz yavrum, böyle olur" diyerek kaldıracak bir program ya da yöntem var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumra -- 12 Şubat 2006 3:12:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tumra

Merhaba,

Arkadaştan aldığım .NET Studio'yu kurmuş, güzel güzel de kullanmaktaydım. Günlerden birgün Mathcad adlı programı kurasım geldi, kurdum, çalışmadı. Verdiği hataya bakarak .NET'den şüphelendim ve onu kaldırmak istedim. Fakat program normal olarak lisanssız olduğu için kaldıramadım. O kadar lisanssız program var, bi bu sorun çıkardı. Sırf onun yüzünden format attım, ama bu sonuncu format çok yordu beni. Bir daha format falan atmamak niyetindeyim. Saatlerimizi (hatta günlerimizi) harcayarak kurduğumuz programları kurmaya, yaptığımız ayarları yapmaya baştan başlamak çok kötü.

Acaba bu "İlle de kalkmam ben" diyen programları "Öyle olmaz yavrum, böyle olur" diyerek kaldıracak bir program ya da yöntem var mıdır?

sen de format atma kardes kur windowsunu yukle suruculerini gerekli update leri yap
    Acronis i kur sisteme al yedegini d surucusune..ilerleyen gunlerde bakdın windows kafanı
    bozdu cek sisteme fir format yukle windowsunu yedeginden...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.