Şimdi Ara

Microsoft Office 15 ile ilgili görseller internette paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
4.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Microsoft Office 15 ile ilgili görseller internette paylaşıldı

Microsoft'un Windows 8 işletim sisteminin tüketici önizleme sürümünü yayınlamasının ardından bu kez gözler Office yazılımının son sürümüne çevrildi. Firmanın tüm hizmetlerine yaydığı Metro arayüz geleneğini alacak olan son yazılım Office 15 ile ilgili yeni görseller internette paylaşıldı.

The Verge sitesi tarafından bazı ortaklara gönderilmiş teknik önizleme sürümünden elde edilen görsellerde yazılımın büründüğü Metro tasarımı ve hem tablet hem PC için kolay ve basit bir kullanım sunan arayüz görülebiliyor. Site Office 15 ile ilgili bazı önemli bilgileri de elde etmiş. 

Buna göre; Word yazılımında zoom için çift tıklama, daha akıcı kaydırma, video entegre etme imkanı ve bir tarayıcı vasıtasıyla dökümanları çevrimiçi olarak paylaşabilme yenilikleri olduğu belirtiliyor.

Excel ise bazı şekillendirme kontrolleri ve tablo animasyonları gibi geliştirmelere uğradı. PowerPoint ise yeniden şekillendirme ile uğraşmadan Excel tablolarını direk olarak içe aktarabilme imkanına kavuşuyor.

Outlook yazılımına gömülü bir hava durumu tahmin uygulaması, hizalı cevaplar ve çoklu email hesabı desteği gibi yenilikler eklenmiş. OneNote yazılımı da gelişmiş tablet desteği elde etmiş görünüyor. 

Office 15 yazılımının tüketici önzileme sürümünün ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgi yok ancak Windows 8 işletim sisteminin çıkış tarihine yakın bir dönemde olacağı tahmin ediliyor.

• Sade ve şahane.
  • WordPad 15 olmasın bu? Çok sade geldi bana. :)
  • "15" ne alaka ya?

Ya Office 12 olsun ya da Office 8 falan... :/
  • İnatla deneme sürümünü indirmicem çıksada artık bütün özellikleriyle bi test etsek görsek
  • çocukluğumuzdan beri alıştığımız windows, office i değiştirdiler ya hadi hayırlısı.çok farklı görünüyor.bunlarada adapte oluruz heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oceanco -- 8 Mart 2012; 0:19:52 >
  • ilk bakışımda google docs sandım,o sadelikte yani,tasarımı aşırmışlar demiyorum.
    ayrıntılara da bakmadım zaten,sade ve anlaşılır-kolay olması gerekiyor.
  • Çok sade, çok beğendim.
  • Teması biraz soluk göz yorabilir. Karşıt renkleri kullanmayı denediler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Placebo Effect

Teması biraz soluk göz yorabilir. Karşıt renkleri kullanmayı denediler mi acaba?

Tam sürüm piyasaya sürüldüğünde son haline ulaşmış olacak. Bu görüntüler fikir verme amaçlı, böyle olacağının kesinliği yok. Temalarda oynama yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 8 Mart 2012; 9:37:19 >
  • Talette resimler gorukemiyor yaklasmiyorda acaba link olarak resimlerde verilebilir mi?
  • office 2007 ye devam
  • her yanımızdan ofisler,pencereler fışkırıyor..hadouuuuuuken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usb2.0 -- 8 Mart 2012; 11:44:26 >
  • İyi, sağlam ve işe yarar yenilik olmuş şahane olacağı kesin 15'in..:)
  • okul pc lerinde halaaaaaaa office 2000/2003 var
  • biz daha yeni office 2010 a geçtik adamlar yenisini çıkarmış bizim burda office 2007 eğitimi veriyorlar office 15e 2020 de felan geçeriz herhalde
  • Bu görüntüler fikir verme amaçlı, böyle olacağının kesinliği yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.