Şimdi Ara

zuhaha alın size blood elf ve pandaren :)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
5.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burning crusade char seçim sayfası :) alli kısmına ii bakın orda bi süpriz var !

• Nerden buldun bu resmi??? ve blizzardın bu kadar kötü birşey yapacağı aklıma gelmezdi. bir sürü düzgün konulabilecek ırk varken panda gibi kötü bir şey koyuyorlar. birde yeni class varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vurbag

Nerden buldun bu resmi??? ve blizzardın bu kadar kötü birşey yapacağı aklıma gelmezdi. bir sürü düzgün konulabilecek ırk varken panda gibi kötü bir şey koyuyorlar. birde yeni class varmı?

Dostum o panda warcraftın normal single\Lan Versionlarındada vardı ben çok fazla oynamadıgım için tam bi yorum yapamıcam ama Panda bişeyin Simgesiydi ve Basit bişide degil baya güçlüydü hatırlayanlar Net bi yorum yapabilirse benide aydınlatsınlar

Hordede BloodElf var ^^ tam benlik bişiye benziyor İllidianlı bişi yazıyor demon falan oyuna başlamadan önce çıksaydı açardım

• o banda warcraftın içinde var hero olarak onun simgesi.
  • guzel yapmıslarda olmamıs; peki ne olmamıs arka plan olmamıs tauren baslarken degisen undead baslarken degisen arka plan Quel'Thalas gibi bi mekanları olan blood elflerle baslarkenmi degismeyecek zannetmiyorum
  • Ben bunun Blizz@rd işi olduğun sanmıyorum çünkü Kaplanın ırk olarak Panderan koymayacaklarına karşı vermiş olduğu bir beyan var. Adresi bulursam tekrar koyarım, ayrıca arkadaşarında dediği gibi arka plan sorunu var ve yine diğer arkadaşın dediği gibi panderan resmi direk DOTA oynarken gördüğüm Panderan Heronun resmi ve hiç oturmamış, bu ya bi phorohshop oyunu yada herhangi bir emu oyunu, yada free serverlarca yazılmış iyi bir scriptin eseri.
    Ayrıca class bekleyen arkadaş, yeni class olmadığıda yine Blizz@rd tarafından açıklandı, gerçi eğer hakikaten panderan ırkı geliyosa, Blizz@rdın sözüne güven olunmayacağını ve yeni bir classında gelebileceği ortaya çıkar, ama hiç sanmıyorum...
  • Photoshop bu.Gerçek değil inanmayın.
  • Panda güçlü ama karizması yok
  • evet bariz uydurma bi screenshot.. blizzard akıllı bi şirket yapmaz öyle yanlış işler :) inanmayın..
  • beyler bencede bu uydurma çünkü orada World of Warcraft yazıo. World of Warcraft Burning Crusade yazmAsı lazım
  • pixellere yakından bakınca birçok açık görünüyor zaten.
  • sonuç olarak fotoşop mu diyosunuz? benim bir fikrim yokta...
  • pandaren olmazki hiç wow da görmedim bile
  • wow da olmayabilir ama warcraftta mevcut panda herolar..
  • Hayır bloodelfs te drainei lerde wow da gözüküyo bence bu iki olcak hatta sawp or sorrow da dreanei lerin başlangıç yerı olcak
  • Şöle bişi var, şu an belli olan Blood Elf Classları Mage, Priest, Warrior, Warlock. Ayrıca Rogue içinde düzenleme yapılabilceğini duydum ancak belli değil. Şu varki hiç Blood Elf Hunter hakkında konuşma duymadım ayrıca Blood Elflere gelecek Hunterda genel WC hikayesine ters. Fakat resimde bu altı classta bulunuyor. Benim görüşüm bir tür Emu yada Script düzenlemesi olduğu, ancak photoshopta olabilir. Arkadaşında dediği gibi Burning Crusade'de yazması lazım. Bunun nedeni şu;
    Oyuna eklenti paketi geldikten sonra, daha önceleride belirttiğim gibi Burning Crusade ek paketini alanlarda, almayanlarda kaldıkları yerlerden devam edebilecek ancak eklenti paketinin yeniliklerinden sadece bu paketi alanlar yararlanabilecek. Sonuçta Blizz@rdı accık tanıyosam bu eklenti paketini alanlara görsel olarakta bir artı sunması lazım. Paketi alan herkesin "interface" bölümlerinin normal w@w dan farklı olacağını düşünüyorum.
    Umarım bu ss düşündüğümüz gibidir ve herhangi bi alpha testten çalıntı değildir. Sanmasamda, küçükte olsa içime bi şüphe düşüyo Yinede dediğim gibi bunun blizz@rd işi olduğunu sanmıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ces -- 12 Şubat 2006 13:25:41 >

• haklısınız photoshop :))) ve isteyen olursa pandarenin karizma resimlerinide gosterebilirim karizması yok diyenlere :))) ha bu arada pandanın olmamasını japonlar istemedi diye olmadı yoksa oyunda panda olacaktı :)) simdi buyuk ihtimalle dranei olcak onunda pandarenden daha karizmatik oldugu soylenemez
    bu arada pandarenin gnome dan daha karizmatik oldugu kesin :))hordelar cok güçlü olcak cooook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Catacomb -- 12 Şubat 2006 16:25:40 >
  • bizim pandanın karakter de yapılmış olarak göstercek biri var mı?????
  • yapabilirdim hatta resmi vardı ama yarım saattir arıom bulamıom
    quote:

Orjinalden alıntı: yavvuzko

bizim pandanın karakter de yapılmış olarak göstercek biri var mı?????
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.