Şimdi Ara

In Win Mana 136 kasa video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
10.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu videomuzda In Win'in şık görünümlü, pratik kullanıma sahip bilgisayar kasası Mana 136'yı inceliyoruz.

• Güzel kasa. Genişlik biraz az gibi geldi. Çok yüksek soğutucular galiba sığmaz.
  • 125 tl gibi bir fiyatı var bence uygun ve düzel bir kasa
  • çok ağır gibi geldi
  • Tasarım güzel ama biraz kaba, ince ayrıntı olarak düşünülmüş bir özellik dikkatimi çekti güç kaynağının alt tarafta olması nedeniyle tozu çekmemesi için oraya alınan tel bir ...(orayı anlamadım :) ) yerleştirilmiş.. Bence iyi ve uygun bir kasa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enderc

Bu videomuzda In Win'in şık görünümlü, pratik kullanıma sahip bilgisayar kasası Mana 136'yı inceliyoruz.</div>

Bu kasada acaba Corsair H80 Sıvı Soğutma kiti kullanılabilir mi? Şu anda kullandığım Aerocool X Strike Midi Tower ile kullanamıyorum, kasaya sığmıyor. Eğer bunda mümkün oluyorsa bu kasadan almak isterim.
  • 136 MANA ile çok fazla spell atamazsın ;)
  • In Win kasaları bence kaliteli ama forumda hiç sevilmiyor nedense. Şu çekiliş fiyaskosundan olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artenis

136 MANA ile çok fazla spell atamazsın ;)

1920 pot var isteyen?
  • Fiyat Performans ürünü yeni kasa yapanlar için idael bir ürün biz asuslara 600 700verelım burda 130a neler satılıyor
  • bende warda 12cm fan takiliyor sıvı sogutma için uygun hdd ler için 2 tane sabit slot war sata slotu direk kardı yuvasına yerleştirirmiş gibi hdd yi takion
  • hah işte donanım haberin donanım sitesi olduğunu bilelim.

Kasa soğutma ve tasarım olarak olarak oldukça iyi 2 usb 2.0 olacağına 4 adet olsaymış keşke
    ön fanda fitre var mı acaba?
  • kasa kullanışlı gözüküyor. Öndeki X yapıdaki tasarım hafiften xigmateki çağrıştırsada fena durmamış. 0.6mm secc çelik kalınlığı ortalama ve tatminkar bir sağlamlık sağlar.
    usb giriş ve ses bağlantı noktalarının yukarıya ve bir miktar girintiye alınması çok akıllıca olmuş.
    genel malzeme kalitesi fiyatıyla orantılıdır.Genel olarak başarılı bir ürün gibi görünüyor. Bütçesi pek parlak olmayan öğrenciler için ideal bir seçeneğe benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre37s

hah işte donanım haberin donanım sitesi olduğunu bilelim.

Kasa soğutma ve tasarım olarak olarak oldukça iyi 2 usb 2.0 olacağına 4 adet olsaymış keşke
    ön fanda fitre var mı acaba?

evet en allta filtre war 1 tane
  • Uzun bir aradan sonra ilk kasa incelemesi daha çok kasa incelemesi bekliyoruzzz....
  • F/P oranı iyi bir kasa.
  • Gereksiz bir metal yığını. Sanki hurdacıda modifiye edilmiş gibi görünüyor. In Win Maelstrom kullanıyorum. Acemi iken almıştım 275 TL ödedim ama kabolar bağırsak gibi... In win...

Edit: Ayrıca sıcak çalışıyor. En azından benim bağırsakları deşilmiş kasamda bu sıcaklıkların 10 derece altındayım... In win...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 7 Mart 2012; 22:28:54 >
  • uygun fiyat iyi ürün.
  • Ucuz kasa arayanlar için iyi bir alternatif.
  • fan mı kaldı ya benim kasada 3 tane fan var biri ekran kartı 2 si kasa soğutma (biri işlemcide) gürültüden gına geldi bi 2006 da toplamıştım bunu yeni kasa topladığımda ilk iş fanlardan kurtulmak olacak ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.