Şimdi Ara

Mass Effect 3'e Kutu Açma Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      BioWare'in Mass Effect 3'ü için yapılan bir kutu açma videosuna rastladık. Mass Effect 3 hakkında daha bir çok şeye rastlayacağız bu gidişle.

Mass Effect 3'ün Xbox 360 için çıkarılan Collector's Edition versiyonu için hazırlanan videoda "spoiler" uyarısı da verilmiş, bu verildiği için her ne kadar videoyu ben izlemekten kaçındıysam da, kutuyu merak edenler, ingilizce bilmeyenler rahatlıkla izleyebilirler.

• Ben de kaçındım videoyu izlemekten. Cuma kendi ellerimle açacağım CE kutusunu:)
  • Kutuyu açan adamların kafası güzel heralde, mal mal sesler çıkartıyolar :S
  • Çok heycanlılar peki korsan indirilenlerin heycanını anlatan bir video ceksek olmazmı
  • Videonun başında kadın Shepard'a "White Bitch" mi dedi bana mı öyle geldi :D
  • Jack sanırım 3. oyunda diriliyor ArtWork'de değişik bir saç stili ile karşımıza çıktığında göre muhtemelen oyundada var.
  • @zero2900

Evet oyunda Jack var, diriliyor derken sende ölmüş olmasını kastediyorsun sanırım. Mass Effect serisinde herkesin oyununda farklı kişiler ölebilir, o save i import edersen o karakterler sende olmaz. Bende Jack ölmedi, yaşıyor, benim oyunumda olacak, öldüyse senin oyununda olmayacak.
  • @zero2900

Evet, "White Bitch" diyor :D
  • :D:SD:ASD:A:SDAS:D: videonun sonunda oyun kutusunun kılıfını yırttılar :D
  • White Bitch
  • BIOWARE iyi kağıt çaput satıyor valla oyunu edindik kaldı diğerleri ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.