Şimdi Ara

Buffalo '66 (1998)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ülke: ABD
    Tür: Dram, Komedi, Romantik
    Yönetmen: Vincent Gallo
    Senaryo: Vincent Gallo, Alison Bagnall
    Oyuncular: Vincent Gallo, Christina Ricci ve Ben Gazzara
    Süre: 110 dk
    Gösterim Tarihi: 26 Haziran 1998 (ABD)
    imdb: 7.4/10 - 21,427 users

Buffalo '66 (1998)

Billy Brown hapisten çıkar, işlemediği bir suç için toplam beş yıl içeride kalmıştır. Genç bir kadını kaçırır ve ondan eşi gibi davranmasını ister. Amacı ailesiyle buluşmak ve kadını eşi olarak onlara tanıtmaktır.

Buffalo '66 (1998)

Buffalo '66 (1998)  Buffalo '66 (1998)  Buffalo '66 (1998)

• konusunu beğendim zaten izleyecek film arıyordum, hemen değerlendiriyorum.
  • Vincent Gallo nun gergin adam tripleri harika. özellikle Christina Ricci ile fotoğraf çektirme sahnesi akılla zarar. ayrıca Christina Ricci bu filmde ne taşmış aklımı aldı resmen. güzel film.. görülmesini tavsiye ederim.
  • indiriyim güzele benziyor
  • hiç duymamıştım. Bir ara bakarım inş.
  • Buffalo '66 1998 Bluray [10 üzerinden 7 puan]

(Hapisten yeni çıkan sorunlu ama kaba görüntüsünün ardında sevgiye aç naif bir kişilik Billy. Diğer yandan, uyumlu, sevecen, düşüncelerini ve sevgisini boğmadan samimiyetle ifade etmekten çekinmeyen ender rastlanabilecek bir kadın Layla (ne de güzel dans edermiş öyle bide sürekli sıcak çikolata içiyor). Çarpık aile ilişkileri, tutunamayan karakterler, televizyona yenilmiş beyni sulanmış ebeveynler, iletişimsizlik, sıcak çikolata, bowling, kırmızı botlar, harika müzikler. Güzel bir romantik komedi nakşetmişler.)
  • hash: BC4F1BBA3C8B4AB75395FF908E369EA3F360DCB8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraghera -- 19 Kasım 2013; 0:06:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.