Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.726
Cevap
118
Favori
1.227.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zeka ortalaması gayet yüksek bir milletiz ama işte aklımızı böyle kurnazlıklara çalıştırıyoruz sadece
  • Günaydın arkadaşlar,

Forumlarda çok araştırdım herkes farklı bir şey söylüyor bu nedenle çok kararsız kaldım. Panasonic mi philips mi? sakalım çok sert değil çok sık da değil. günlük traş için ideal ileride parçaların ömrü bittiğinde temin edebileceğim sorunsuz traş makinası önerilerinizi bekliyorum. üst limit 600 tl

şimdiden teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

Günaydın arkadaşlar,

Forumlarda çok araştırdım herkes farklı bir şey söylüyor bu nedenle çok kararsız kaldım. Panasonic mi philips mi? sakalım çok sert değil çok sık da değil. günlük traş için ideal ileride parçaların ömrü bittiğinde temin edebileceğim sorunsuz traş makinası önerilerinizi bekliyorum. üst limit 600 tl

şimdiden teşekkür ederim

Merhabalar,

Aslında ne Panasonic nede Philips. Marka değil modelleri daha önemli. Her iki markanında alt modelleri haricindeki üst modellerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca Braun'u da bu üçlüye katmak gerekir.

Ben Philips RQ1260 kullanıyorum ve çok memnunum. Bana sorarsanız ben RQ1260 tavsiye ederim çünkü diğerlerini kullanmadım, bilemem. Panasonic kullanan arkadaşlarda makinelerinden çok emmnunlar.

DaRK BLooD arkadaşımızın vermiş olduğu aşağıdaki link belki size bir fikir verebilir. Ayrıca parça temini konusunda bu büyük markalarda sıkıntı yaşamazsınız. Zaten 10 sene yedek parça garantisi kanunda var.

http://shaversguide.com/top-10-best-electric-shavers/ ( örneğin bu listede belirtilen RQ1290 modeli bildiğim kadarıyla burada yok ama RQ1260'ın aynısı )

• Valla ben Philips 1150 den Panasonic Es lv61 e geçtim ve iyiki de geçmişim. Ama hiç makine kullanmamış isen biraz makineye alışcak mı alışmıyacakmı kaygısı içinde isen o zaman biraz orta halli bir makineyle yüzünü alıştır. Yok ben direk alışırım sakalım çok sert jilet bile zor alıyor, usturayla bile berber kanatmadan traş yapamıyor diyosaan direk Panasonic es lv61 seni mutlu edecektir ve o zaman neden daha önce makineye geçmedim diye kendine kızacaksın:) Hem üst limitinde 600 TL miş. Ben geçöen gün webdensipariş'den 490 Tl ye aldım ( kredi kartına tek çekim,yada havale).
  • http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-guzellik-kozmetik-tras-panasonic-es-la-93-k-en-ucuz-60-indirimli-sok-fiyata-109999973/detay temizleme kiti de var..türkiye'ye getirmiyorlar nedense...üstün özellikli bir makina,fiyatı da gayet makul...değerlendirilebilir....
  • Temizleme kitli model pek tutulmuyor herhalde tahmininmce ondan getirmiyorlar. Temizleme kiti olmayan 500 600 olunca kitlisi satılmıyordur tabi aynı makinenin sadece temizleme kiti var diye 100 150 fark koyuyorlar. Esla 63 kitlisi esla93 dü bunlar geçen seneki modeller. Bu sene eslv61 kitlisi eslv81 oldu. 81 yine yok Türkiyede. Bu sayfada arkadaşın biri esla63 ü 300 e veriyordu oda tercih edilebilir satılmadıysa hala.
  • bugün itibariyle lf 51 modelini almış bulunmaktayım arkadaşlar..rf 31 almak için gitmiştim ama çin malı almak içime sinmedi(panasonic olsada)made in japan lf 51 modelini aldım...ilk traşımı oldum..bazı arkadaşlar traş makinaları mach 3 kadar sıfır almaz ya da ustura kadar sinek kaydı alamaz vs falan yorumlar yapıyor ya,eminim bu makinayı ya da bu makinayı kullanan birini hiç görmemişler....lineer motor olağanüstü...boyun bölgesi kılları çok zor değilse 2 ,sakalınız biraz sert farklı yönlere çıkmış ise 3-5 dakikada sıfır sinekkaydı mükemmel bir traş ve cildiniz pamuk gibi..100 de 100 memnumum...hiç düşünmeyin alın kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar...panasonic traş makinalarını aralarında kıyaslayabiliriz ama philips,braun,remington vs hiç bir makinayı pana ile kıyaslayabileceğimizi sanmıyorum..(lineer motor made in japan)
  • quote:

Orijinalden alıntı: murocu

panasonic traş makinalarını aralarında kıyaslayabiliriz ama philips,braun,remington vs hiç bir makinayı pana ile kıyaslayabileceğimizi sanmıyorum..(lineer motor made in japan)

Dostum makineniz hayırlı olsun.

Siz demek Philips RQ1260 kullanmadan yorum yapmışsınız...
  • teşekkür ederim ...philipsin bu yuvarlak başlıklı modellerinden babam almıştı zamanında denedim ama yalan değil 9 10 sene önce,o zaman hiç memnun olmadık birkaç sefer denedik sonra kullanmadık kaldı gitti....o nedenle hiç düşünmedim philips,ama söylediğiniz model iyi olabilir bilmiyorum kötülemiyimde şimdi...o zaman şöyle düzelteyim philips braun vs bilemem ama pana 10 üzerinden 9 değil 10 kesinlikle tavsiye ederim tekrardan.....lf51
  • quote:

teşekkür ederim ...philipsin bu yuvarlak başlıklı modellerinden babam almıştı zamanında denedim ama yalan değil 9 10 sene önce,o zaman hiç memnun olmadık birkaç sefer denedik sonra kullanmadık kaldı gitti....o nedenle hiç düşünmedim philips,ama söylediğiniz model iyi olabilir bilmiyorum kötülemiyimde şimdi...o zaman şöyle düzelteyim philips braun vs bilemem ama pana 10 üzerinden 9 değil 10 kesinlikle tavsiye ederim tekrardan.....lf51

peki 9-10 sene önce pana var mıydı?

Markalardan ziyade modellerini kıyaslamak lazım. Makinenin yüzünüze uyum sağladığına sevindim çünkü her iyi makine her yüze iyi gelecek diye bir kaide yok. Birazda şansa kalıyor makine işi.
  • sanırım yoktu,piyasadaki en iyi ve yeni ürün philips ti biz de onu almıştık, ama dediğiniz gibi belki de yüzümüze uyum sağlamadı bilemiyorum artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darksnr

Günaydın arkadaşlar,

şimdiden teşekkür ederim

pana lf51 s ....kullandım hayran odum...10 numara japon malı...hiç düşünme al derim ..kendim kullandığım için tavsiye ederim yüzde yüz memnunum...bu performası hiç beklemiyordum bazı arkadaşlar yazmıştı abartıyorlar diyordum..siz kesin memnun kalırmısınız bunu bilemem..sonuçta kullanmadan 1000 liralık makina da olsa kimse bilemez nasıl traş edebileceğini..350 tl fiyatı mağazada...

• Uzun araştırmalar, yorumlar ve videolarla izleyerek tıraş makinarına baktım. Ama bir türlü Philips at890dan vazgeçemedim, tasarım olarak çok hoş ve kullananlar genellikle 2 günde bir tıraş ol diyorlar. Normal 15 liralık makina bile suratımda tahriş yaparken bu makina yaparsa şaşırmam, ürünüm geldiği an kullanıp tekrar izlenimlerimi paylasacagım. Hata mı yaptım bilmiyorum ama hislerim beni bu zamana kadar yanıltmadı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnkrglle -- 3 Ocak 2013; 19:22:03 >
  • Arkadaşlar bana öğrenci için uygun fiyatlı bir makine lazım.Burda yazdıklarınıza baktım 500-600 lira.Anca bunun yarı fiyatı kadar verebilirim ben.Sinek kaydı traş yapması önemli değil.Sakallarım biraz sert bu yüzden bazı makineler yoldu traş olurken,alacağım makine yolmasın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Arkadaşlar bana öğrenci için uygun fiyatlı bir makine lazım.Burda yazdıklarınıza baktım 500-600 lira.Anca bunun yarı fiyatı kadar verebilirim ben.Sinek kaydı traş yapması önemli değil.Sakallarım biraz sert bu yüzden bazı makineler yoldu traş olurken,alacağım makine yolmasın yeter.

Valla benim kullandığım Philips 1150 modeli uygun 250 civarı bişey,yada 250 ile 300 arasında arattığın zaman panasoniğinde güzel modelleri var.
  • quote:

Arkadaşlar bana öğrenci için uygun fiyatlı bir makine lazım.Burda yazdıklarınıza baktım 500-600 lira.Anca bunun yarı fiyatı kadar verebilirim ben.Sinek kaydı traş yapması önemli değil.Sakallarım biraz sert bu yüzden bazı makineler yoldu traş olurken,alacağım makine yolmasın yeter.

pana es-ga21 3 elek lineer motor japon 250 tl,pana eslf 51 4 elek lineer motor japon350 tl.....lf 51 ben kullanıyorum çok çok iyi bir makina....bütçene uygunsa düşünebilirsin...pana nın türkiyede satılan birçok modeli çin malıdır dikkat edin,bu yazdıklarım orijinal japon...bu arada 2 bıçaklı 3 bıçaklı 4 5 bıçaklı hepsinde 2 bıçak var,elek sayıları farklı...eleklere dış bıçak deniliyor sanırım ona göre yazmışlar 3 4 5 bıçak diye....

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnkrglle

Uzun araştırmalar, yorumlar ve videolarla izleyerek tıraş makinarına baktım. Ama bir türlü Philips at890dan vazgeçemedim, tasarım olarak çok hoş ve kullananlar genellikle 2 günde bir tıraş ol diyorlar. Normal 15 liralık makina bile suratımda tahriş yaparken bu makina yaparsa şaşırmam, ürünüm geldiği an kullanıp tekrar izlenimlerimi paylasacagım. Hata mı yaptım bilmiyorum ama hislerim beni bu zamana kadar yanıltmadı..

2 haftadir kullaniyorum bu modele eger yuzun alisana kadar sabredersen cok memnun kalirsin.
    sessiz ve guzel calisiyor yumusak bir traş sagliyor. yuzun alisana kadar gun asiri ol, sonrasi problem degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Orijinalden alıntı: ysnkrglle

Uzun araştırmalar, yorumlar ve videolarla izleyerek tıraş makinarına baktım. Ama bir türlü Philips at890dan vazgeçemedim, tasarım olarak çok hoş ve kullananlar genellikle 2 günde bir tıraş ol diyorlar. Normal 15 liralık makina bile suratımda tahriş yaparken bu makina yaparsa şaşırmam, ürünüm geldiği an kullanıp tekrar izlenimlerimi paylasacagım. Hata mı yaptım bilmiyorum ama hislerim beni bu zamana kadar yanıltmadı..

2 haftadir kullaniyorum bu modele eger yuzun alisana kadar sabredersen cok memnun kalirsin.
    sessiz ve guzel calisiyor yumusak bir traş sagliyor. yuzun alisana kadar gun asiri ol, sonrasi problem degil.

sakalım çok sık değil benim zaten alışır diye düşünüyorum bakalım makina gelsin tekrar paylasırm izlenimlerimi.

• quote:

quote:

pana es-ga21 3 elek lineer motor japon 250 tl,pana eslf 51 4 elek lineer motor japon350 tl.....lf 51 ben kullanıyorum çok çok iyi bir makina....bütçene uygunsa düşünebilirsin...pana nın türkiyede satılan birçok modeli çin malıdır dikkat edin,bu yazdıklarım orijinal japon...bu arada 2 bıçaklı 3 bıçaklı 4 5 bıçaklı hepsinde 2 bıçak var,elek sayıları farklı...eleklere dış bıçak deniliyor sanırım ona göre yazmışlar 3 4 5 bıçak diye....

Panasonic es lv 61 için amazon da bir adam incelemiş 2 ana bıçak 3 mikro bıçak var diye.

• Braun' un hangi modelini tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.