Şimdi Ara

Elektrikli Traş Makineleri Hakkında ? (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.727
Cevap
118
Favori
1.227.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RapscallioN

@hellboy11

Hocam ürünü kutusu ile birlikte bir fotografta gösterebilir misiniz?

en kısa zamanda fotoğrafları yükleyeceğim,
  • yaklaşık 3 hafta öce rq 1260 traş makinesi aldım ...
    hassas bir cilt yapısına sahip olmama rağmen , oldukça başarılı diyebilirim . yaklaşık 4-5 dakikada sinek kaydıya yakın traş yapabiliyor .
  • quote:

@hellboy11

Hocam ürünü kutusu ile birlikte bir fotografta gösterebilir misiniz?

Hocam bende tatildeyim, kutusunu evde bıraktığımdan resim veremem. Resimden görmek istediğiniz nedir? Resimden öğrenmek istediğiniz konu satılan bu modelin RQ1260 olup olmadığı ise buna cevap verebilirim. Kutusu dahil içinden çıkan her dökümanda ve makinenin üzerinde modelinin RQ1260 olduğu belirtilmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: applev

yaklaşık 3 hafta öce rq 1260 traş makinesi aldım ...
    hassas bir cilt yapısına sahip olmama rağmen , oldukça başarılı diyebilirim . yaklaşık 4-5 dakikada sinek kaydıya yakın traş yapabiliyor .

Forumda artık yalnız değilim, RQ1260 kullananlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Hocam siz nasıl tıraş oluyorsunuz? Kuru mu yoksa ıslak/köpükle mi tıraş oluyorsunuz?
  • @celebic

Hocam su anda almayi dusunuyorum ama burda (almanya) daha pahali olmasi hic mantikli gelmiyor bana ve 1 ay sonra tatil icin Tr de olacagim, olmazsa o zaman alirim diyorum. Ayrica 1260 modeli Philips sitesinde bile 1250cc ibaresi ile falan goruluyor, yani belki ulkeden isim degisikligi yapilmis olabilir diye dusunuyorum. Turk Lirasi ile sanalreyonumda resmi gorulen makine burda 450 TL...

Kutu olmasa da olur, sadece makinenin bir fotografini cekip koyarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@celebic

Hocam su anda almayi dusunuyorum ama burda (almanya) daha pahali olmasi hic mantikli gelmiyor bana ve 1 ay sonra tatil icin Tr de olacagim, olmazsa o zaman alirim diyorum. Ayrica 1260 modeli Philips sitesinde bile 1250cc ibaresi ile falan goruluyor, yani belki ulkeden isim degisikligi yapilmis olabilir diye dusunuyorum. Turk Lirasi ile sanalreyonumda resmi gorulen makine burda 450 TL...

Kutu olmasa da olur, sadece makinenin bir fotografini cekip koyarsaniz sevinirim.

akşam eve gidince çekeceğim kutusuyla falan size gönderirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Forumda artık yalnız değilim, RQ1260 kullananlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Hocam siz nasıl tıraş oluyorsunuz? Kuru mu yoksa ıslak/köpükle mi tıraş oluyorsunuz?

ben ikisinide denedim ama köpükle daha da rahat oluyor sanki.
  • quote:

@celebic

Hocam birazdan odaya geçince makinenin resimlerini atabilirim, tatildeyim ayıptır söylemesi
  • Hocam makineyle bir kaç resim aldım umarım işinizi görür.

http://imageshack.us/photo/my-images/444/img0723mz.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/525/img0722u.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/37/img0719ub.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/137/img0718br.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 12 Temmuz 2012; 12:52:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hellboy11

quote:

quote:

Hocam kesinlikle köpükle tıraş çok keyifli ve konforlu. En fazla 4 dakikada sinekkaydı tıraş garantisi.

• quote:

quote:

quote:

ben kuru oluyorum , tahriş sıkıntısı da olmuyor , çok daha rahat alıyor ...

• Resimler icin cok tesekkurler. Gercekten bu makine Almanyada daha pahali. Garanti problemi olmazsa artik TR den alacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: QualityAndSteady

beyler at750 i electroworlden 200 liraya aldım eve geldim nette fiyatlar 140 150 civari dikkatli olun

geri ver 8 gün içinde

dostum o kadar kullandım ne dicem adamlara

• quote:

Resimler icin cok tesekkurler. Gercekten bu makine Almanyada daha pahali. Garanti problemi olmazsa artik TR den alacagim.

Ceple çekeyim dedim ama arkadaki yazılara netleyemeyince bende Canon 550D var, onunla çektim. Garantide problem olmaz ayrıca Philips sitesine makinenizi kaydettirince garanti süresi iki senden üç seneye çıkıyor. Türk Philips garantili.
  • quote:

quote:

quote:

beyler at750 i electroworlden 200 liraya aldım eve geldim nette fiyatlar 140 150 civari dikkatli olun

geri ver 8 gün içinde

tüketicinin cayma hakkı vardır yasal olarak. ama kullandıysan emin değilim?

• Arkadaşlar, makina tercihi konusunda yarıma ihtiyacım var. İşe giderken veya işe gittiğimde traş olmayı unuttuğumu farkediyorum ve hemen traş olmam gerekiyor ama jel+traş bıçağı ikilisini kullanmak zor geliyor. İşyerinde yedekte tutmak için bir traş makinesi almak istiyorum. Sadece acil anlarda kullanacağım, bütçe olarak 300 TL üzeri vermeyi düşünmüyorum. Aslında evde kullanacak olsam rq 1260 alabilirim ama işyerinde çok nadir kullanacağım için yardım istiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

geri ver 8 gün içinde

tüketicinin cayma hakkı vardır yasal olarak. ama kullandıysan emin değilim?

kişisel kullanılan şeyler geri iade edilemez. örneğin kulaklık. Ancak arızalı ise cayma hakkını kullanabilirsin, ya da paket hiç açılmamış ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar, makina tercihi konusunda yarıma ihtiyacım var. İşe giderken veya işe gittiğimde traş olmayı unuttuğumu farkediyorum ve hemen traş olmam gerekiyor ama jel+traş bıçağı ikilisini kullanmak zor geliyor. İşyerinde yedekte tutmak için bir traş makinesi almak istiyorum. Sadece acil anlarda kullanacağım, bütçe olarak 300 TL üzeri vermeyi düşünmüyorum. Aslında evde kullanacak olsam rq 1260 alabilirim ama işyerinde çok nadir kullanacağım için yardım istiyorum.

hacım sadece acil durumlar için bu makineyi alıcam diyosan kaç milyar maaş aldığını merak ettim :) yani biraz fazla gibi, philipsin en iyi modelinden bahsediyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hie

Arkadaşlar, makina tercihi konusunda yarıma ihtiyacım var. İşe giderken veya işe gittiğimde traş olmayı unuttuğumu farkediyorum ve hemen traş olmam gerekiyor ama jel+traş bıçağı ikilisini kullanmak zor geliyor. İşyerinde yedekte tutmak için bir traş makinesi almak istiyorum. Sadece acil anlarda kullanacağım, bütçe olarak 300 TL üzeri vermeyi düşünmüyorum. Aslında evde kullanacak olsam rq 1260 alabilirim ama işyerinde çok nadir kullanacağım için yardım istiyorum.

hacım sadece acil durumlar için bu makineyi alıcam diyosan kaç milyar maaş aldığını merak ettim :) yani biraz fazla gibi, philipsin en iyi modelinden bahsediyoruz

Memur maaşından daha az alıyorum diyeyim, ama birşeyi alacaksam herzaman en iyisine gözümü dikerim, 1 kere alırım hep memnun kalırım, bu zamana kadar hep böyle gitmiştir bütçeyi biraz düşürebilirim olmazsa, bakıyorum şöyle; 1 saatte şarj olsun, kablosuz kullanabileyim, birde ıslak kuru olması yeterli, ha birde ufak ince ayar yapabilmeliyim, traş için.

• size katılıyorum en iyisini almak kesinlikle en mantıklısıdır. makine size uygun ama traş için ince ayar gibi bi seçenek yok malesef :(
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.