Şimdi Ara

Samsung pembe renkli Galaxy Note modelini onayladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung pembe renkli Galaxy Note modelini onayladı

Samsung'un 2 milyon satış barajını aşan başarılı akıllı telefon modellerinden Galaxy Note, karbon mavisi ve seramik beyaz renkleriyle piyasada bulunuyordu. Samsung, bayan tüketicilerin daha fazla ilgisini çekmek için pembe renk seçeneğine sahip Galaxy Note modelini CeBIT 2012 fuarı öncesinde resmi olarak duyurdu.

Pembe renk seçenekli modelde özellik olarak herhangi bir farklılık yok. Arka kısım mavi modeldeki gibi desenlerle bezenmiş. 

Pembe renkli Galaxy Note modeli Nisan ayı sonlarında Almanya'dan başlayarak pazara sunulacak. 

5.3 inçlik ekranı ve 1.4GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcisiyle Galaxy Note modeli 2249TL seviyesinden ülkemize de giriş yapmıştı. Pembe renk versiyonunun da fiyatının aynı olacağı belirtiliyor.

Samsung pembe renkli Galaxy Note modelini onayladı

• Yakında 5 liralık kapaklar için bile haber yaparsanız şaşırmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

Yakında 5 liralık kapaklar için bile haber yaparsanız şaşırmam.

haberde birşey yok panpa yanlış bir yanı yok bu haberin. lg vu ya yaz hem dandik görunusu ici hemde yzılım destegi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColDasHeLL

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykorogluYakında 5 liralık kapaklar için bile haber yaparsanız şaşırmam.
    haberde birşey yok panpa yanlış bir yanı yok bu haberin. lg vu ya yaz hem dandik görunusu ici hemde yzılım destegi yok.

BEnim lafım telefona değil. Haberin dandikliğine.
  • efemine erkekler icin dü$ünülmü$ olsa gerek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genc34 -- 6 Mart 2012; 10:04:03 >
  • quote:

kardeşim ne mızmızlanıp duruyorsunuz? bu haber niteliği taşımıyor mu ? kafanızda problem mi var?

okumak istemiyorsan girmezsin allah allah
  • sonradan çıkarılan renk seçenekleri tüketici kazıklamaktan başka birşey değil.
  • Haberin içeriğinde neyi beğenemediniz bende anlamadım. burada eleştirilmesi gereken şey, haber değil bence; Ülkemizdeki gsm firmalarının devletle el ele getirdikleri tekel.
    Fiyata bakarmısınız?
    Amazonda şu anda bu telefonun siyahı 650-700 USD bandında satılıyor. Ne yaptı? 700 usd olsa 1243 TL.
    Eee beri kalan 1000 TL neyin kazığı?

Galaxy S ilk çıktığında da durum aynıydı. TR den almadım telefonu USA dan getirttim, bundan sonrada pasaport ayarlayabildiğim sürece aynı şekilde yapıcam. İnsaf yahu bu ne kazık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScannerEye

Haberin içeriğinde neyi beğenemediniz bende anlamadım. burada eleştirilmesi gereken şey, haber değil bence; Ülkemizdeki gsm firmalarının devletle el ele getirdikleri tekel.Fiyata bakarmısınız?Amazonda şu anda bu telefonun siyahı 650-700 USD bandında satılıyor. Ne yaptı? 700 usd olsa 1243 TL. Eee beri kalan 1000 TL neyin kazığı?Galaxy S ilk çıktığında da durum aynıydı. TR den almadım telefonu USA dan getirttim, bundan sonrada pasaport ayarlayabildiğim sürece aynı şekilde yapıcam. İnsaf yahu bu ne kazık....

Kardeşim size katılıyorum. Bizimkiler 2 katına çıkarıyor fiyatı. Vergiler falan filan. Tabi Türk insanı araştırmadan aldığı için pek dert etmiyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu Yakında 5 liralık kapaklar için bile haber yaparsanız şaşırmam.
    kardeşim ne mızmızlanıp duruyorsunuz? bu haber niteliği taşımıyor mu ? kafanızda problem mi var? okumak istemiyorsan girmezsin allah allah

Senin kafanda problem olmasın? Böyle haberler ansayfa kirliliğinden öte değil. Yarın sarısı çıksa yeni haber mi yapılsın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erci501

sonradan çıkarılan renk seçenekleri tüketici kazıklamaktan başka birşey değil.

Ne alakasi var ya ne sacma bi yorum bu..Otomobillerin baz rengi de siyah ve beyazdir baska renk istedigin zaman fiyat farkini koyarsin uzerine.. yok ben fark vermem dersen karakartal gibi gezersin ortalikta :))
  • tam gaylara göre olmuş... samsung gibi bir firmadan ne beklenirki... gay şirketinden gay bir telefon...
  • Fiyat olarak daha pahalı satılır bide bu özel kapak tasarım dıye kadınlar buna bayılıcak erkekler tiksinicek telefondan anlıyanlar note lan pembe mor olsa bıle kullanırım banane lan dıyıcektır
  • Samsung'un bu şekilde yaparak bayan kitleyi hedef almasına bayılıyorum çok zekice bir davranış bence öbür hangi telefonlarda bu tür renk seçenekleri var hepsi arkaya kişisel seçtiği kılıfları takıyor, bir kız arkadaşımla konuşuyordum ondada yine pembe renkli bir Samsung telefonu vardı bana dediği aynen şu; Uf öbürleri ne öyle kaba saba siyah beyaz renkler sırf pembe diye aldım.:):)
  • Bayanlar özellik falan pek incelemez
    Alsa alsa pembe diye alırlar ama bubuyuklukte bir tele bayanların pek rağbet edecegini sanmam
    Yani bu pembe rengi telefonu gerçekten bilerek alan. Veya aaaa nekadar hoss diyen bayanlar alir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

tam gaylara göre olmuş... samsung gibi bir firmadan ne beklenirki... gay şirketinden gay bir telefon...

• quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Haberin içeriğinde neyi beğenemediniz bende anlamadım. burada eleştirilmesi gereken şey, haber değil bence; Ülkemizdeki gsm firmalarının devletle el ele getirdikleri tekel.Fiyata bakarmısınız?Amazonda şu anda bu telefonun siyahı 650-700 USD bandında satılıyor. Ne yaptı? 700 usd olsa 1243 TL. Eee beri kalan 1000 TL neyin kazığı?Galaxy S ilk çıktığında da durum aynıydı. TR den almadım telefonu USA dan getirttim, bundan sonrada pasaport ayarlayabildiğim sürece aynı şekilde yapıcam. İnsaf yahu bu ne kazık....

Kardeşim size katılıyorum. Bizimkiler 2 katına çıkarıyor fiyatı. Vergiler falan filan. Tabi Türk insanı araştırmadan aldığı için pek dert etmiyolar.

Gercekten Cok Guzel Bir Konuya Deginmissin Note ve Galaxy S i Gectim En Basitinden Bizde Galaxy Miniye 500 lira Bedel Uygun Gorulurken Yurtdisinda Bu Durum Yari Fiyati Hatta Daha.Alti Tabiki TR Dis Borcu Yada Baska Seylerin Saglayacagi Tek Kaynagi VERGİ Oh Ne Ala Biz Milyonluk Adamlariz Nasil Olsa!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nanotechxxx

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

quote:

Gercekten Cok Guzel Bir Konuya Deginmissin Note ve Galaxy S i Gectim En Basitinden Bizde Galaxy Miniye 500 lira Bedel Uygun Gorulurken Yurtdisinda Bu Durum Yari Fiyati Hatta Daha.Alti Tabiki TR Dis Borcu Yada Baska Seylerin Saglayacagi Tek Kaynagi VERGİ Oh Ne Ala Biz Milyonluk Adamlariz Nasil Olsa!!!

Kardeşim, o vergilerde yerine gidiyomu acaba ? Eğer o vergiler yerine gitseydi çoktan borcu kapatmış olurduk. Birde hedef 2023 diye bişey çıktı. Bunun içinde para alıyolardır. 2023'te Lozan Barış Antlaşması sona ericek, petrol çıkarma hakkına sahip olucaz. Ama diğer ülkeler tehdit filan edicek ve bu iş yalan olucak. Yani 2023 için vergi topluyolarsa boşa gidicek.

• quote:

Burası bir portal. Teknoloji portalı. Adamlar işini yapıyor kardeşim size ne ? Habere bakmassın olur biter.
  • Bu cihaz pek satmaz.Kaç bayan bunu alır ki?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.