Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmet__01

quote:

Orijinalden alıntı: sabese

arkadaşlar android telefonlarda wireless üzerinden ücretsiz konuşma ve mesaj atma programı var mı

"fring" mesaj görüntülü konuşma normal konuşma hepsi var.

Fring denemedim ben Tango kullanıyorum görüntülü arama ve sesli arama özelliği var.

Ayrıca rehberinizdeki kişilerden kimler android kullanıyor ve Tango yükledilerse anında Tangonun rehberine ekleniyorlar.
  • Arkadaşlar ben birsey soracagım,, teli 2 haftadır kullanıyorum ama hiç sarjı tam bitirip de şarj etmedim şöyle kullanıyorum,,

sabah şarjdan çek akşama kadar oyna %40 gibi iken saat 17:00 gibi şarja tak saat 19:00 gibi %100 sarj çek geceye kadar bitir ( %5) gece tak sabah çek ve yine aynısı.. Bunun bi zararı olur mu ? ve yaptıklarımı özetlemek gerekirse gunduzleri 2 saat oyun ve 2 saat gibi netle %30 filan oluyo akşama kadar akşamsa full oyun ve net gece 12 gibi sarjı bitiyor normal mi ? ve böyle kullanmaya devam etmem bi zarar getirir mi ? görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim :)
  • hiçbirşey olmaz dostum, li-ion piller zaten bunun için var ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

hiçbirşey olmaz dostum, li-ion piller zaten bunun için var ;)

yarı boş tak yarı boş çek arada da hunharca kullan olunca korktum sorma gereği hissettim :D

Sağol dostum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eneserk

quote:

yarı boş tak yarı boş çek arada da hunharca kullan olunca korktum sorma gereği hissettim :D

Arkadasin dedigi gibi li-ion piller bu durumlar icin ama soyle de bisey var eger telefonun sarji bitip kapanirsa (%0) teli ilk sarj gibi 10 saat civarinda sarj etmek gerekiyor diye biliyorum, cunku tam bosalmada pilin omru biraz azalabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

Arkadasin dedigi gibi li-ion piller bu durumlar icin ama soyle de bisey var eger telefonun sarji bitip kapanirsa (%0) teli ilk sarj gibi 10 saat civarinda sarj etmek gerekiyor diye biliyorum, cunku tam bosalmada pilin omru biraz azalabiliyor.

O zaman hiç tam bitirmeyelim hocam
  • 3G İle internette gezerken telefon cok ciddi derece ısınıyor.
    Benim teldemi yoksa bu problem.Varmı baş ka sorunları olan arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ablay

3G İle internette gezerken telefon cok ciddi derece ısınıyor.
    Benim teldemi yoksa bu problem.Varmı baş ka sorunları olan arkadaşlar...

atrix'e özel bir durum değil her telefonda var bu olay helede internet siteleri yoğun flash içeriyorsa dahada fazla ısınıyor.
  • Arkadaslar benim atrix kendince reset atmaya başladi.kapanip aciliyor.günde 4.5 sefer yapiyor .bazende kilit ekranj yanip sonuyor.alali daha bir ay oldu.neden olabilir acaba tesekkur
  • quote:

quote:

quote:

10 Saatin bir esprisi yok hocam, şarj dolduktan sonra akım kesiliyor, istediğin kadar şarjda kalsın telefon fark etmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: calimero8

Arkadaslar benim atrix kendince reset atmaya başladi.kapanip aciliyor.günde 4.5 sefer yapiyor .bazende kilit ekranj yanip sonuyor.alali daha bir ay oldu.neden olabilir acaba tesekkur

Hard Reset atmayı deneyin, kurduğunuz bir uygulama buna neden oluyor olabilir ama Hard Reset telefonunuzu sıfırlayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 26 Mart 2012; 12:10:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

quote:

quote:

quote:

10 Saatin bir esprisi yok hocam, şarj dolduktan sonra akım kesiliyor, istediğin kadar şarjda kalsın telefon fark etmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: calimero8

Arkadaslar benim atrix kendince reset atmaya başladi.kapanip aciliyor.günde 4.5 sefer yapiyor .bazende kilit ekranj yanip sonuyor.alali daha bir ay oldu.neden olabilir acaba tesekkur

Hard Reset atmayı deneyin, kurduğunuz bir uygulama buna neden oluyor olabilir ama Hard Reset telefonunuzu sıfırlayacaktır

Pil ureticileri bosuna mi diyor o zaman ben de elektrik kesiyor diye biliyorum ama aciklamalar da bir yandan baska soyluyor :)

• Son 3 telefonumda da dikkat etmedim bu süre olayına, gerçi yatarken şarja takıp sabah kalkınca çeken biriyim Gereken şarjını alıyordur o ama takmak için tam bitmesini beklemem ben hiç.
  • Söz Verdiğim Oyun Paketi Geldi, Oyunların çok büyük bir kısmını denedim ama malumunuz bu kadar çok oyunun hepsini tek tek indiremedim, o kadar yerim dahi yok telefonda. Aralarında 4-5 Tane çalışmayan çıkabilir umarım kızmazsınız bana. Denediklerimin yanına + işareti koydum. Çalışmayanları tespit ederseniz uyumlu olanlarını bulmaya çalışırım ve bu derleme tamamen bana aittir. Lisans sorunu yok gönül rahatlığı ile oynayın. Umarım beğenirsiniz, konuyu anasayfaya alırsak sevinirim.

Oyun Listesi

Modern Combat 3: Fallen Nation HD +
    Modern Combat 2 : Black Pesagus HD
    9mm HD
    N.O.V.A 2 / Near Orbit Vanguard Alliance 2 HD
    N.O.V.A / Near Orbit Vanguard Alliance
    Brothers In Arms® 2 Global Front HD
    Tom Clancy's Splinter Cell Conviction™ HD
    Shadow Guardian HD
    Backstab HD
    Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD +
    Gangstar: Miami Vindication HD +
    Gangstar: West Coast Hustle HD
    Dungeon Hunter 2 HD
    Asphalt 6: Adrenaline HD +
    GT Racing: Motor Academy HD +
    Tom Clancy's H.A.W.X HD
    Real Football 2012 HD +
    Let's Golf! 3 HD +
    Spider-Man: Total Mayhem HD
    Grand Theft Auto III HD +
    Real Racing 2 HD +
    Shadowgun HD +

http://www.sendspace.com/file/wl49zr linkte bekleme vs. yok, "Click here to start download from sendspace" diyerek indirmeyi başlatabilirsiniz.

• hocam shadow guardian çalışıyormu.
  • quote:

hocam shadow guardian çalışıyormu.

Denemesim onu maalesef aksam deneyeyim olmadi baska apk bulmaya calisayim
  • quote:

quote:

benim denediklerim iniyor açınca videodan sonra atıyor. çalışan bulamadım malesef
  • quote:

quote:

quote:

benim denediklerim iniyor açınca videodan sonra atıyor. çalışan bulamadım malesef

http://www.2shared.com/file/TsR4oJxZ/Shadow_Guardian_HD_Samsung_GTi.html bunu deneyin hocam bir de

• arkadaşlar şöyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu hiç bugün kesin olarak farkına vardım ki bu telefonda kulaklıkla müzik dinlerken çok nadiren de olsa durup dururken sesi dış hoparlöre veriyor. Bu neden olabilir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikoraist

arkadaşlar şöyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu hiç bugün kesin olarak farkına vardım ki bu telefonda kulaklıkla müzik dinlerken çok nadiren de olsa durup dururken sesi dış hoparlöre veriyor. Bu neden olabilir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Hocam kulaklığın girişini telefona iyice yerleştir, gevşeklik kalabiliyor onu fark ettim, kendi kulaklığı ile ilk denememde sesi dışarı veriyordu, dedim sorun mu var acaba ama baktım ki iyi sokmamışım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikoraist

arkadaşlar şöyle bir sıkıntı yaşayan oldu mu hiç bugün kesin olarak farkına vardım ki bu telefonda kulaklıkla müzik dinlerken çok nadiren de olsa durup dururken sesi dış hoparlöre veriyor. Bu neden olabilir bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim

Hocam kulaklığın girişini telefona iyice yerleştir, gevşeklik kalabiliyor onu fark ettim, kendi kulaklığı ile ilk denememde sesi dışarı veriyordu, dedim sorun mu var acaba ama baktım ki iyi sokmamışım.

ilk dikkat ettiğim oydu ama sağlam oturmuş gibi geldi zaten bi an sesi dışarı verip kesildi anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.