Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
38
Favori
147.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hepsiburda ve hizlial arasında distribitör açısından fark varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: asesbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

quote:

ACİL
    arkadaşlar, iphone 4 kullanıcısıyım. telefonda bir sıkıntı oldu geri verdim. şimdi tekrar kullanılmış iphone 4 almayı düşünüyordum ancak atrix forumda görünce biraz araştırdım. nerdeyse herkez memnun. daha önce android kullanmadım ama alacak olsam 3-5 gun içinde forumdaki bilgiler ile cfw+root gibi temel işleri yaparım diye düşünüyorum. bugun bir TİM e gittim telefonu göreyim diye ancak yoktu göremedim. telefonun kalınlığından endişe ediyorum. kabamı duruyor bilemiyorum. aranızda iphone 4 de kullanmış arkadaş varsa en kısa sürede cevap yazarsa sevinirim çünkü hepsiburda da atrix kampanya da son gün. birkaç saate indirimi kaldırırlar.

Ben iphone 4 sonrası atrixe geçtim. Boyut olarak çok rahatsız etmez fakat iosun kullanışlılığı ve iphone malzeme kalitesi sonrası atrix rahatsız edebilir.

ama memnunsunuz heralde, değilmi?

Ben memnunum ama sadece telefon görüşmesi ve facebook için telefonunu kullanan eşim hiç memnun değil. Kullanışlılık açısından iphone ios çok ilerde.

• sadece telefon görüşmesi için telefonu kullanmayacağım için bende memnun kalacağımı düşünüyorum. hızlıal dan siparişi geçiyorum. cevaplar için teşekkürler.

ayrıca başka bir sitede atrix in ekran görüntüsünün kötü olduğu hakkında çok ağır bir eleştiri okudum. ancak sadece bir kişiden okudum o yüzden fazla dikkate almıyorum. bu başlıkta herkez atrix kullandığı için ekran eleştirisine katılacak yoktur diye düşünüyorum. aksi halde almazdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asesbaşı -- 14 Mart 2012; 23:23:26 >
  • oh rehberi'de halletim. benim tel'de dünden itibaren sürekli wi-fi,gps,facebook,gmail açık iken şuan için %15 civarında pil ömrü ile uykuya daldı. ama elimden düşmedi diyebilirim, habire bişiler indirdim,sildim. video izedim ve ses dosyası indirdim.

bundan sonra gps ve wi-fi açık kalması ihtiyaç anında olacağından sanırım 3 gün rahat yeter gibi. olmadı 2 gün olsun :)

yardımlar için teşekkürler. güle güle kullanalım bu bize yeter.
  • Beni de katın bakalım kervana. Bir arkadaşın önerisi ile haberim oldu modelden, tüm gün araştır araştır bir hal oldum, bu fiyata bu kadar özellik ve bu kadar az sorun yaşayan görünce ve acil telefon ihtiyacımdan dolayı HB'den verdim siparişi.

Umarım sorun yaşamam. Özellikleri beni fazlasıyla tatmin edeceğe benziyor.

Paylaşım yapan herkese teşekkürler.
  • Arkadaşlar şuan itibariyle ana sayfadaki denenmemiş olan kalıcı Full HD 1080p video kayıt olayını denedim ve olum sonuç aldım..çok harika videolar cekebiliyor.. Bu arada beni hala eklememişsin yönetici kardeş üzülüyorum ama
  • Hepsiburada.com indirimi yenilemiş.7 gün daha indirim var.Saldırın
  • +1
  • Kullananlara ekle beni de dostum yakın zamanda alıyorum
  • Android için Türkçe 3x4 Klavye ve Türkçe T9 desteği veren bir eklenti önerecek arkadaş varsa çok sevinirim.

Birde Motorola için 540x960 çözünürlükte Samsung Touchwiz yada HTC Sense vb. launcher kullanan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Android için Türkçe 3x4 Klavye ve Türkçe T9 desteği veren bir eklenti önerecek arkadaş varsa çok sevinirim.

Birde Motorola için 540x960 çözünürlükte Samsung Touchwiz yada HTC Sense vb. launcher kullanan var mı acaba?

Hocam ben marketteki TR klavyeyi indirdim , Tr karakterlerin hepsi var ama tuşlar birbirine çok yaklaşık T9 olayını sevmediğim için denemedim

kullanmıyorum, launcher olarakta Go launcher i kullanıyorum arada oradan temaları değiştiriyorum o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeWD@Li -- 15 Mart 2012; 18:40:44 >

• quote:

sadece telefon görüşmesi için telefonu kullanmayacağım için bende memnun kalacağımı düşünüyorum. hızlıal dan siparişi geçiyorum. cevaplar için teşekkürler.

ayrıca başka bir sitede atrix in ekran görüntüsünün kötü olduğu hakkında çok ağır bir eleştiri okudum. ancak sadece bir kişiden okudum o yüzden fazla dikkate almıyorum. bu başlıkta herkez atrix kullandığı için ekran eleştirisine katılacak yoktur diye düşünüyorum. aksi halde almazdınız...

o eleştiriyi yapanda hıncal uluç gibi birisidir her haltı eleştiren tiplerden :D salla boşver
  • Telefonda 655 mb ram gözüküyor geri kalan 345 mb ram nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmms

Telefonda 655 mb ram gözüküyor geri kalan 345 mb ram nerede?

telefon kullanıyor nerede olacak windows 7 mi sandın :D
  • Arkadaşlar selam,
    Cihazın siparişini verdim bende yolda geliyor :)
    Kılıf alabileceğim bir yer biliyormusunuz? izmir'de bugün sordum bit pazarında herkes yok çekti.İnternette stokta yok gözüküyor.Şu gri siyah olan kılıfdan arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

quote:

işletim sistemi kullanmıyor orası gerçek. Ya gpu ya paylaştırılmış yada swap fln yapılmış.Teknik olarak bana rami neyin kullandığı gerek.
  • quote:

quote:

quote:

işletim sistemi kullanmıyor orası gerçek. Ya gpu ya paylaştırılmış yada swap fln yapılmış.Teknik olarak bana rami neyin kullandığı gerek.

İşletim sistemi de kullanıyor. Sonuçta 1 gb ram var. Belli bir kısmı kullanıcıya açılmış durumda, belli bir kısmı da işletim sisteminin prosesleri arasında paylaştırılmış durumda. telefonun çalışması için de belli başlı proseslerin sürekli çalışması gerekiyor bildiğiniz gibi. Motorola uygulamaları da çalışıyor arkaplanda. Senkronizasyon gibi ögeler çalışıyor. vs.

Google Play Store'dan Android System info'yu indirirseniz ram'in nerelerde kullanıldığını görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 15 Mart 2012; 16:27:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukcoskun

quote:

quote:

quote:

İşletim sistemi de kullanıyor. Sonuçta 1 gb ram var. Belli bir kısmı kullanıcıya açılmış durumda, belli bir kısmı da işletim sisteminin prosesleri arasında paylaştırılmış durumda. telefonun çalışması için de belli başlı proseslerin sürekli çalışması gerekiyor bildiğiniz gibi. Motorola uygulamaları da çalışıyor arkaplanda. Senkronizasyon gibi ögeler çalışıyor. vs.

Google Play Store'dan Android System info'yu indirirseniz ram'in nerelerde kullanıldığını görürsünüz.

teknik olarak sistem ve çalısması gereken uygulamalara paylaştırılmıs durumda yani arka planda sürekli çalısan yardımcı araçlar gaipten gelen bir el sayesinde çalısmıyor tabiki ramden yiyorlar.sen uygulama yükledikçe o ram biraz daha biraz daha düşer ufukun dedigi gibi marketten indir bi süre gözlemle anlarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 15 Mart 2012; 18:16:58 >

• Gerçekten detaylı ve enine boyuna profesyonel bir inceleme 14 sayfa.
    http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/motorola-atrix-930919/review?artc_pg=1

Ancak şunu belirteyim bu yazı yazıldığında ICS güncellemesi kesinleşmemiş. Şimdi geleceği resmi olarak kesinleşti.

Benim tel yolda henüz elime ulaşmadı. Merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

Hocam ben marketteki TR klavyeyi indirdim , Tr karakterlerin hepsi var ama tuşlar birbirine çok yaklaşık T9 olayını sevmediğim için denemedim

O klavyeyi biliyorum fakat Türkçe T9 klavye tercihim, özellikle bu konuda Samsung Touchwiz ara yüzü çok başarılı olduğundan arayış içindeyim.

Soruyu yineliyorum ;

Android için Türkçe 3x4 Klavye ve Türkçe T9 desteği veren bir eklenti önerecek arkadaş varsa çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.