Şimdi Ara

Daha fazla iPad 3 prototip parçaları internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha fazla iPad 3 prototip parçaları internete sızdı

Apple'ın yeni iPad modelini tanıtmasına iki gün kala yeni ilk kez bu kadar fazla prototip parçası internete sızdırıldı.

Ekran çözünürlüğünün 2048 x 1536 piksel olacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPad modelinin bir de LTE özelliği sunacağı tahmin ediliyor. M.I.C. Gadget sitesinin elde ettiği yeni parçalar da daha geniş bir iPad kasasına işaret ediyor.

Parçalardan birisi ön çerçeveye ait ve Home tuşunun bu modelde de devam edeceği çerçeveden belli oluyor. Kasa ise biraz daha kalın ve ek donanımlar için biraz daha fazla yer ayrıldığı belli oluyor. Bu donanım da muhtemelen LTE modülü ve artan enerji ihtiyacını karşılamak için daha büyük bir batarya olacak.

Kasa parçasında göze çarpan ise daha büyük bir kamera yuvası. Apple'ın daha büyük bir lens kullanarak yeni iPad modelinde daha yetenekli bir kameraya yer vermesi mümkün olabilir. Şimdilik bu iddialar için resmi bir doğrulama yok. Parçaların daha önce denenmiş ve sonra vazgeçilmiş bir modele de ait olması mümkün. Ancak parçalara bakarak yeni iPad modelinin önemli değişiklikler içerdiğini söyleyebiliriz.

Site ise yeni iPad modelinde LTE modülünün olmayacağını çünkü bu teknolojinin henüz yaygınlaşmadığını düşünüyor. İşlemcinin ise daha düşük fabrikasyon sürecine sahip olan A5x olacağını iddia ediyor. 

• Bir de videosu var bunun onu da koysaydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla beklenen ekran?
  • Birde ekranını görebilseydik..
  • kesin kaybolmustur :)
  • Zaten çarşamba günü tanıtılacak. Bence artık haber yapmaya gerek yok.
  • Ben de su ifadeye taktim. "iPad modelinde LTE modülünün olmayacağını çünkü bu teknolojinin henüz yaygınlaşmadığını"

Simdiden ciddi gelismeler var LTE konusunda, amerika'da firmalar yayginlastirmaya basladi,
    ayni calisma Avrupa'da da var. 1-1.5 yila kalmaz standart donanim olur.
    Guney Asya(Japonya, Kore) zaten tamamen bu sisteme entegre olmus durumda.

Apple bize sunu mu demek istiyor "bu cihazin omru 1-1.5 yil, ondan sonra degistirmelisin."
    Umarim bu kadar sacma bir mantiga sahip degillerdir.
    LTE koymayacaksa koymasin, ama bahanesi bu olamaz. (Pahali desin, IOS ile verimli calismiyor desin vs.)
    Neyse 2 gun kaldi, bekleyip gorecegiz.

(Sozum Turkiye'den disari, Turkiye'ye LTE ancak 5 yil sonra gelir en erken)
  • yeni çıkan iphone un da yeni kılıfları belli oldu diye bir haber yapılmıştı ama iphone 4 ün kılıflarını kullanmaya devam ediyoruz...Demem o ki bu tip haberler her ne kadar gerçekçi görsel kanıtları olan haberler olsa da Pekte üstünde durmamak lazım...
  • Donanımhaber olarak canlı olarak vermeyi becerebilseniz keşke...

Ya da baştan anlaşalım engadged'den takip edelim.

Canlı video yayını olucak mı?
  • 2 gün kala dedikodulara bakmanın manası yok.. 2 gün daha bekleyebiliriz... çalışan canlı versiyonu gelicek..
  • çok büyük ihtimalle ipad 3 çıkmayacak.

çıkacak olsa şimdiye gerçek parçaları çoktan dökülmüştü.

maksat gündemde kalmak,

Bir ihtimal çıksa bile niçin yaptırıyorlar böyle haberleri:

"senin ipad 3 e ihtiyacın var" dedirtmek.

sende bu yüklemeler karşısında: "benim ipad 3 e ihtiyacım var" diyerek koşa koşa alacaksın bu cihazı.

yüzyılın sloganı: "önce sanal ihtiyaç üret, sonra malını sat"
  • Bir iPhone 5 vakası.
  • iPad 2S olmuş bu home tuşuda yerli yerinde
  • ne gerek var...yarın göreceğiz sabır
  • apple ın her ürünü çok pahalı olduğu için sevmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Ben de su ifadeye taktim. "iPad modelinde LTE modülünün olmayacağını çünkü bu teknolojinin henüz yaygınlaşmadığını"

Simdiden ciddi gelismeler var LTE konusunda, amerika'da firmalar yayginlastirmaya basladi,

Apple bize sunu mu demek istiyor "bu cihazin omru 1-1.5 yil, ondan sonra degistirmelisin."
    LTE koymayacaksa koymasin, ama bahanesi bu olamaz. (Pahali desin, IOS ile verimli calismiyor desin vs.)

Sence bir firma 1-1.5 sonra cikaracagi modeli pazarlamak icin strateji uygulamaz mi? Hem teknolojinin hizli gelistigi hem de kapitalizmin oldugu bir devirde yasiyoruz. Senin dusunculerin tamamen hayal urunu ne yazik ki. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekrem adamım zaten 2 gün kalmış neden kendini yoruyor ki bu kadar...
  • İsim değişiyorda yanlışım varsa düzeltin pek yeni bir teknoloji göremedim :/ Hadi hayırlısı herşey netleşicek zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

quote:

Orijinalden alıntı: ZZ RAT

Ben de su ifadeye taktim. "iPad modelinde LTE modülünün olmayacağını çünkü bu teknolojinin henüz yaygınlaşmadığını"

Sence bir firma 1-1.5 sonra cikaracagi modeli pazarlamak icin strateji uygulamaz mi? Hem teknolojinin hizli gelistigi hem de kapitalizmin oldugu bir devirde yasiyoruz. Senin dusunculerin tamamen hayal urunu ne yazik ki. :)

pazarlamada tabiki olur,
    ama pazarlamada yaptigin ya da yapmadigin seylere suslu mazeretler bulmalisin.
    Yapmiyorsan "yapmiyorum cunku LTE kullanissiz, henuz IOS ile uyumlu degil, biz daha iyisini (atiyorum IOP) gelistiriyoruz" dersin.
    Amerika'da hizli yayginlasirken, Japonya, Kore ve bazi Avrupa ulkelerinde bu sisteme gecilmisken "yaygin degil" demek sacma.
    Hadi Asya ve Avrupa'yi gectim, Apple'in ana pazari Amerika ve millet catir catir kullaniyor.

gerci pazarlamanin aga babasina(Apple) pazarlama dersi vermem de, basli basina bir sacmalik yaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZZ RAT -- 5 Mart 2012; 22:27:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aziz77

apple ın her ürünü çok pahalı olduğu için sevmiyorum.

ucuz olsa severmiydin
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.