Şimdi Ara

Web Site Yapmak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
8.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, ben bir kombi klima servis sağlayıcısıyım ancak yeni site yapmak istiyorum kendime şöyle bir firma varhttp://www.webtasarimciyim.com/ bu firma güvenilir mi acaba ? ve referanslarına baktığımda benim istediğim gibi kombi klima siteleri yapmışlar.. cevaplarınıza şimdiden teşekkürler

• Merhaba;
    Firmanın referanslarını inceledim, Joomla alt yapısını kullanarak, simetrik ve iş görecek çalışmalar yapmışlar. Eğitim ve destek hizmeti de önemli tabi.
  • teşekkürler bana çok güzel ve ucuz teklifler sundu beğendim yaptırdım sitemi bahsettiğim firmaya :) teşekkürler önerileriniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Türkmen

teşekkürler bana çok güzel ve ucuz teklifler sundu beğendim yaptırdım sitemi bahsettiğim firmaya :) teşekkürler önerileriniz için

kaça yaptırdınız acaba sitenizi
  • selam arkadaşlar
    web site yapmak bedava
    Web sitesi kurmanın çok çeşitli yolları vardır, bazıları aylarını yıllarını verip kodlama ve tasarım öğrenip site kurar, kimi otomatik yazılımlar satın alarak site kurar, kimileri web tasarımcılara yüzlerce hatta binlerce TL ödeyerek site sahibi olurlar, bazıları ise (ki seninde o gruptan olduğununu umuyorum) internetin olanaklarından faydalanarak dünyanın en kaliteli sitelerini dünyanın en kolay yöntemiyle hiç ücret ödemeden kurarlar! Bu bahsettiğim websitesi, sizin nasıl kolay site yapabileceğinizi anlatmış. Anlatım dili gayet sade ve basite indirgenmiş. Derslere eklenen videolar sayesinde uygulamaları kendi başınıza çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
    Fazlası linkte;
    http://tinyurl.com/7qq3mjn

• quote:

Merhaba, ben bir kombi klima servis sağlayıcısıyım ancak yeni site yapmak istiyorum kendime şöyle bir firma varhttp://www.webtasarimciyim.com/ bu firma güvenilir mi acaba ? ve referanslarına baktığımda benim istediğim gibi kombi klima siteleri yapmışlar.. cevaplarınıza şimdiden teşekkürler

para vermene değmez. wordpress kurup binlerce tema binlerce eklenti ile siten profesyonellerle yarışabilir hale gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceplebi

quote:

Merhaba, ben bir kombi klima servis sağlayıcısıyım ancak yeni site yapmak istiyorum kendime şöyle bir firma varhttp://www.webtasarimciyim.com/ bu firma güvenilir mi acaba ? ve referanslarına baktığımda benim istediğim gibi kombi klima siteleri yapmışlar.. cevaplarınıza şimdiden teşekkürler

para vermene değmez. wordpress kurup binlerce tema binlerce eklenti ile siten profesyonellerle yarışabilir hale gelebilir.

Aslında Web Page Maker de alternatif bir program. Hem basit hem kullanışlı.

• İlk iki kişi aynı insan
  • arkadaşlar askeri liseye girecek olan öğrencileri sınava hazırlamak için bir site hazırlamak istiyorum host ve domain alacağım tabi grafik tablet hazır site yapmak için neler gerekli nasıl yapacağız iyi bir ingilizce bilmemiz gereklimi lütfen yardımcı olun arkadaşlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarda

arkadaşlar askeri liseye girecek olan öğrencileri sınava hazırlamak için bir site hazırlamak istiyorum host ve domain alacağım tabi grafik tablet hazır site yapmak için neler gerekli nasıl yapacağız iyi bir ingilizce bilmemiz gereklimi lütfen yardımcı olun arkadaşlar....

Grafik tabletle hazır site yapılmaz ki! Hem grafik tablete ne gerek var?
  • grafik tablete ders anlatmak için,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarda

grafik tablete ders anlatmak için,

ya dostum sen yolu bul askeri liselerle alakam yok ama elektrik müh ile alakam var bende senin düşünce tarzında birşeyler yapmak istiyorum sende edindiğin bilgieri paylaşırsan gerçektende çok sevinirim
  • sana şu şekilde yardımcı olabiirim kardeşim şimdi buradan site için konusamayız facebook adresim var orda konusaım TUĞAY AKAR buna gir askeridersane.comda moderatör facede profiimde ki resimde als yazıyo faann eğer burdan bulamassan matepe askeri lisesinin facebook sayfasına gir oradan paylaştım bişler oradan ekersin beniii
  • Site yaptırmak için verdiğin paraya değmez internetten joomla yada wordpress kurulumlarına tema ekeleme videolarına bakarsan en fazla 3 gün içinde siteni yaparsın
  • yukardaki yorumları okudum. fena halde üzüldüm. yurdum insanının kafası bu şekilde işledikten sonra memleketin bir adım ileriye gidememesi çok normal. hazır, her şey hazır olsun. kopyalayalım, yapıştıralım. aşıralım, çalalım, çırpalım ve sahip çıkalım. ammman kafa patlatmayalım! yeni bir şeyler yaratmayalım. uğraşmayalım. nasıl olsa el oğlu yapmış. ne gerek var? amerika'yı yeniden mi keşfetcez yaaa...
    maalesef işin doğrusu öyle değil işte. yeni bir şeyler yaratmak için bi sürü uğraş vermek gerekir. örneğin bilgi, görgü, kültür, vizyon, eğitim ve yetenek. bu edinimler olmadan ve bu edinimleri beslemeden yeni bir şeyler yaratmak zaten imkansızdır. çaldığımız, çırptığımız el oğlu zaten programları yapmış. hadi onları da çaldık, çırptık. tamam ama onlarla bari bi şeyleri biz yapalım. ben 35 yaşımdan sonra bilgisayarla tanıştım. grafik programlarını o yaştan sonra öğrendim ve paramı bunları kullanarak kazanıyorum. her gün yeni bir şeyler öğrenmek zorundayım. seviyorum. mutlu oluyorum. başkalarınınkine benzemeyen işler yapmak için kendimi zorluyorum. yaşım 50. şimdi de web tasarımı öğrenmek ve yapmak istiyorum. ama google amcaya sorduğumda hep üstteki yorumlar gibi nereden ne araklayabilirim bilgileri çıkıyor. şaşırıyor ve üzülüyorum. şimdiki nesilin klavye üzerine doğduğunu varsayarsak bizi fersah fersah geçmiş olması gerekirdi. ama öyle değil. fazla uzatmadan soru-cevapla bitiriyorum. zaten derdimi de anlatıyor. : • soru: japonlarla türkler arasında ki en büyük fark nedir? • yanıt : zor bir işle karşılaşınca, japonlar, "bu işin makinesini nasıl yapabilirim?", türklerse "en kolay yoldan nasıl halledirim?" diye düşünürlermiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whyhighone -- 3 Ekim 2012; 16:53:37 >

• bu sitede yardımcı olabilirler biraz zaman ayırırsan
    http://wpkurs.com?a_aid=ahmet5454&a_bid=56024984
  • arkadaşlar o işlerin hepsi hikaye gelin beni dinleyin web sitesi kurmayı bilmiyorsanız olmaz bu iş.... o kadar kolay değil.web sitesini kursanızda SEO arama motoru optimizasyonu google adword gibi bilginizde olması gerekiyor.ben bu işe kafayı baya yordum geröekten yalan dolan şeyler değil. kurduğunuz web sitelerinden gerçekten para kazanabilkiyosunuz...yalnız anket doldurma işine hiç girmeyin o siteler tam yalan dolan tam ödeme tutarına yaklaşırken anket göndermiyorlar veya anketin yarısında bize göre uygun değilsiniz bidahaki sefere diyorlar alttaki site başlangıç için çözüm yolu olacak

www.websitesiyapmakistiyorum.com bu sitede herşey anlatılıyor. inanın önce inanmanız lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: calione

arkadaşlar o işlerin hepsi hikaye gelin beni dinleyin web sitesi kurmayı bilmiyorsanız olmaz bu iş.... o kadar kolay değil.web sitesini kursanızda SEO arama motoru optimizasyonu google adword gibi bilginizde olması gerekiyor.ben bu işe kafayı baya yordum geröekten yalan dolan şeyler değil. kurduğunuz web sitelerinden gerçekten para kazanabilkiyosunuz...yalnız anket doldurma işine hiç girmeyin o siteler tam yalan dolan tam ödeme tutarına yaklaşırken anket göndermiyorlar veya anketin yarısında bize göre uygun değilsiniz bidahaki sefere diyorlar alttaki site başlangıç için çözüm yolu olacak

www.websitesiyapmakistiyorum.com bu sitede herşey anlatılıyor. inanın önce inanmanız lazım

Bu gerçekmi acaba.

• kesinlikle gerçek arkadaşım.. yanlız www.websitesiyapmakistiyorum.com başka arkadaşlar satın almak için girmiş
    sitenin dns ayarları güncelleniyormuş bugün 3 saat sonra gibi hizmete girecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whyhighone

yukardaki yorumları okudum. fena halde üzüldüm. yurdum insanının kafası bu şekilde işledikten sonra memleketin bir adım ileriye gidememesi çok normal. hazır, her şey hazır olsun. kopyalayalım, yapıştıralım. aşıralım, çalalım, çırpalım ve sahip çıkalım. ammman kafa patlatmayalım! yeni bir şeyler yaratmayalım. uğraşmayalım. nasıl olsa el oğlu yapmış. ne gerek var? amerika'yı yeniden mi keşfetcez yaaa...
    maalesef işin doğrusu öyle değil işte. yeni bir şeyler yaratmak için bi sürü uğraş vermek gerekir. örneğin bilgi, görgü, kültür, vizyon, eğitim ve yetenek. bu edinimler olmadan ve bu edinimleri beslemeden yeni bir şeyler yaratmak zaten imkansızdır. çaldığımız, çırptığımız el oğlu zaten programları yapmış. hadi onları da çaldık, çırptık. tamam ama onlarla bari bi şeyleri biz yapalım. ben 35 yaşımdan sonra bilgisayarla tanıştım. grafik programlarını o yaştan sonra öğrendim ve paramı bunları kullanarak kazanıyorum. her gün yeni bir şeyler öğrenmek zorundayım. seviyorum. mutlu oluyorum. başkalarınınkine benzemeyen işler yapmak için kendimi zorluyorum. yaşım 50. şimdi de web tasarımı öğrenmek ve yapmak istiyorum. ama google amcaya sorduğumda hep üstteki yorumlar gibi nereden ne araklayabilirim bilgileri çıkıyor. şaşırıyor ve üzülüyorum. şimdiki nesilin klavye üzerine doğduğunu varsayarsak bizi fersah fersah geçmiş olması gerekirdi. ama öyle değil. fazla uzatmadan soru-cevapla bitiriyorum. zaten derdimi de anlatıyor. : • soru: japonlarla türkler arasında ki en büyük fark nedir? • yanıt : zor bir işle karşılaşınca, japonlar, "bu işin makinesini nasıl yapabilirim?", türklerse "en kolay yoldan nasıl halledirim?" diye düşünürlermiş...

Yazdıklarınızı okuduktan sonra neden o kadar yazılım,grafik tasarım , web tasarım ve network bilgim ve deneyimlerim olduğu halde, bu isten ekmek yiyemedigimi daha iyi anlıyorum yazık gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.