KARAKTER SEÇİMİ
9 Cevap1478 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

0 LOL Mesajı
225 Mesaj
4 Mart 2012; 20:01:11 

Arkadaşlar oyuna başlayalı 1-2 hafta oldu su ana kadar aldıgım karakterler shaco,xin,ashe,master yi,jax
oyuna ashe ile basladım ondan sonra arkadaş tavsiyesiyle master yi devam ettim ondan sonra master yiye benzedigi ıcın xin aldım ama baktım bunları oynamak cok basit zevkli gelmiyor jax aldım jax la iyi fraglar elde ettim ama ondanda sıkıldım sonra shaco aldım ama shaco tam istedigim gibi olmadı jack in the box ların suresı varmış ben süresiz sanıyordum o cok degistirdi istediklerimi :D simdi 1350 lik hero almayi düsünüyorum sizce sağ tık şampiyonu olmayan karakterlerden hangisini almalıyım oynayış tarzım daha cok assassin gibi kısacası jax benzer şeyler sizin tavsiye ettiğiniz 1350 lik champları alabılırmıyım :D şimdiden teşekkürler.
birde bu arada eu west eu east felan var ben onlara hic bakmadım onların farkı ne tam olarak http://eune.leagueoflegends.com/ ben oyunu burdan indirdim sizce değiştirmem gereken birşey varmı ?

127 LOL Mesajı
3913 Mesaj
4 Mart 2012; 20:04:55 

al teemoyu çok zevklidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

"Gözlerimizi kapayıp, yalnız yaşadığımızı varsayamayız. Ülkemizi bir çember içine alıp dünya ile ilgilenmeksizin yaşayamayız. Tersine gelişmiş,uygarlaşmış bir ulus olarak uygarlık alanının üzerinde yaşayacağız: bu yaşam ancak bilim ve fenle olur. bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız. Bilim ve fen için bağ ve koşul yoktur." M. Kemal Atatürk

0 LOL Mesajı
225 Mesaj
4 Mart 2012; 20:06:51 

ya o tarz uzaktan atmalıları cok sevmiyorum aklımda nidalee ve akali tarzı şeyler var iyimi sizce ve oyle tavsiye ettiginiz karakter varmi nidalee gibi?

0 LOL Mesajı
2234 Mesaj
4 Mart 2012; 20:10:33 

quote:

Orijinalden alıntı: tafodelo

ya o tarz uzaktan atmalıları cok sevmiyorum aklımda nidalee ve akali tarzı şeyler var iyimi sizce ve oyle tavsiye ettiginiz karakter varmi nidalee gibi?

Uzaktan atmalıları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Babanızın En Klasik Lafları ? -Kaybedenlerin Buluşma Noktası

0 LOL Mesajı
225 Mesaj
4 Mart 2012; 20:13:55 

ARKADAŞIM OYUNA YENİ BAŞLADIM İLLAHİ POLEMİK YARATMAK İSTEME NE OLDUGUNU TAM BİLMİYORUM YARDM İSTEDİM BİLMİYORUM AYIPMI ?

Uzaklaştırılmış
15 gün cezanın,
5 gün 22 sa. 1 dk. kadarı kaldı.
4 Mart 2012; 20:19:59 

quote:

Orijinalden alıntı: tafodelo

Uzaktan atmalıları.

0 LOL Mesajı
101 Mesaj
4 Mart 2012; 20:24:47 

nidalee olabilir mızrak skillinin rangesi çok uzun uzaktan tutturursan garanti yarı hp.

1433 LOL Mesajı
1560 Mesaj
4 Mart 2012; 20:25:10 

Tryn op

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

EUW: ThePsychoYea

0 LOL Mesajı
990 Mesaj
4 Mart 2012; 21:15:15 

Yeni başladıysan nidalee zorlar seni. Sivir,ashe tarzı championlar iyidir yeni başlayanlara yani ranged istiyosan.

Ranged: uzaktan vuranlar

Cruel moon , bring the end

Eu West: Calypsih

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
4 Mart 2012; 21:56:07 

Mage dene.kassadin3150

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250