Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.377
Cevap
233
Favori
430.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bıçağın arkasında favori düzeltmek için ekstradan bir bıçak olacak, önerebileceğiniz bir tıraş bıçağı var mıdır?

Alıntılarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Arkadaşlar bıçağın arkasında favori düzeltmek için ekstradan bir bıçak olacak, önerebileceğiniz bir tıraş bıçağı var mıdır?

Alıntılarsanız sevinirim.

Gillette Proglide
  • Adesa markette Gillette mach3 Turbo makina + 5 bıçak 22.90 TL.
     Tıraş Bıçağı Fırsatları...
  • Tesekkurler paylasim icin en kisa zamanda bakmaya calisacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratoztas06 -- 1 Mart 2015; 22:26:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makinası olanlar için iyi fiyat

Gillette Mach3 Turbo Yedek Tıraş Bıçak 8'li 39,98 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 2 Mart 2015; 18:33:19 >
  • 2 bıçaklılarda neden kampanya olmuyor yahu 3 bıçaklılar cildimi mahvediyor.
  • Arkadaşlar 04.03.2015 şok broşüründe gilette blue 3 makina+6 yedek başlık 14.95 tl.
  • Migros Mağazalarinda Gillette Fusion Proglide 4 lu Bicak 29.99 TL
    Promosyon oncesi satiş fiyati 48.9 TL miş.
  • arkadaşlar ya kampanya devam ediyor yada tekrar başlamış

bugün farkettim

gilette fusion progilede jel 5,90 TL
    gilette fusion proglide 2 başlıklı traş bıçağı makinesiyle birlikte 18.90 (A101 den 19 tl ye stok yapmıştım)
    gilette fusion proglide traş başlığı 4 lü 29.90 . bunu zaten süpürmüşler kalmamış, olsa 2-3 paket alacaktım

edit: yazıyı başka konudan kopyalamıştım buraya, o yüzden belirtmeyi unutmuşum

bu fiyatlar migros marketlerinde geçerli arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loggerheads -- 4 Mart 2015; 1:12:09 >
  • Loggerheads kullanıcısına yanıt
    gilette fusion proglide başlığı gilette fusion proglide power sapına uygun galiba. Aynı performansı verir mi?
  • power olan dediğiniz sanırım pil ile çalışan versiyonu , hiç kullanmadığım için bilmiyorum sadece titreşimmi yapıyor acaba?
    başlıkları aynıdır çünkü proglade tek seri olarak biliyorum ben. hatta şöyle söyleyeyim, bende eski mach3 sapı vardı, ben onda bile kullanmıştım bu progilede başlıkları.
    yani bulabilirseniz migroslarda 4 lü başlık almak çok hesaplı bence.
  • Loggerheads kullanıcısına yanıt
    Hocam migrosda bulamıyorsanız imkanınız da varsahttp://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/23368133-32179-gillette-fusion-proglide-yedek-tiras-bicagi-4-lu-paket buradan alın. ULANISTANBUL kodu da kullanırsanız 10 lira indirimli alırsınız.

Teslimat evinize değil de mağaza tercihi kullanırsanız hizmet bedeli de alınmaz.
  • En uygun şu anda Migros'ta gibi,teşekkürler.
  • Paraf kart kullanan varsa küsüratlardan da kurtulabilir düz 50 tlye malolur. Paraf kartın öyle bir kampanyası var. Detaylar >http://forum.donanimhaber.com/m_102973183/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

gilette fusion proglide başlığı gilette fusion proglide power sapına uygun galiba. Aynı performansı verir mi?

uyuyor ama power olanının jiletlerinin daha keskin olduğunu ve daha fazla traş yapabildiğini iddaa ediyor gilette.
    bide power'da bulunan sakalları jilete daha iyi bir açı ile yönlendiren tarak normal proglide da yok.
    bilmiyorum belki psikolojiktir ancak aynı tadı vermiyor bana :)
    imkanınız varsa power alın derim.
  • ngrkem N kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bende şuan power başlık varda daha traş olmak nasip olmadı. Haftaya kısmetse :) Başlıkları istiflerken de power olanından istifleriz artık
  • beyler Fusion Proglide Power başlıklar Mach3 makinesine uyumlu mu acaba? bileniniz yada deneyeniniz var mı?
  • karmakan kullanıcısına yanıt
    uymuo hocam hiçbiri birbirine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/liste/gillette-mach3-turbo-yedek-tiras-bicagi-4lu-tiras-makinesi-hediyeli/ReviewsProduct.aspx?productId=sggil380190&pn=0&sortBy=lastAllTime&c=SG&Id=34676&r=0

Arkadaslar urunu tavsiye ederim 1 gunde geldi 1 sap (demir) 5 bicak polonya uretimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.