Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Elimde gillette Fusion traş maninesi var ve bıçaklarım bitti. Bu makineye proglide bıçağı alsam uyarmı yoksa ayrı olarak proglide makinesi almam gerekiyor mu?
  • Dün akşam Carrefoursa'dan Mach 3 Sensitive 4 yedek bıçak + 1 Makine hediyesi (makine üstünde de 1 tane var toplamda 5 bıçak ) ile 22.50'ye aldım.
    Sensitive fırsatı bekleyen arkadaşlara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 26 Aralık 2014; 11:37:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

tavsiye üzerine dorco ürünlerinden denemek istiyorum. nerde bulabilirim.

bulan olursa haber verebilir mi ?

Kipada gördüm hocam çevrede varsa bakabilirsin.

@r3ally @arandur @shadow006 @commandostigre @fox_doctor

Değerli dostlar ve tüm fusion proglide ve fusion proglide power kullanıcıları

Anladığım kadarıyla fusion proglide ın başlıkları fusion proglide power makinasında titreşimli olarak kullanılıyor? Peki kartuşlar neden farklı adla ve fiyatla satılıyor? Kullanıldığından %100 emin miyiz? %100 aynı performansı alabilirmiyiz ikisinden?

• thebaboli kullanıcısına yanıt
    Temelde pazarlama olayı, ürün çeşitlendirmesi diyebilirim, Proglide Power'da fark kayganlaştırıcı bant ve micro taraklar başka fark yok bıçaklar aynı, kalıp aynı. 3-5 lira fazla verip al düz yerine Power alınırmı desen evet derim Mikro taraklar bence işe yarıyor zaten arada öyle dağlar kadar fiyat farkıda yok. Ama Power bulamadım düz Proglide alsan olurmu desen oda olur. Proglide serisi birbiriyle uyumlu.
  • shadow006 kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.

Fusion proglide power için = 8 bıçak + 1 makina (makinada bıçak var) + 1 proglide jel = 65 tl

Fusion proglide için = 12 bıçak + 1 makina (makinada bıçak var) = 70 tl

Hangisi neden tercih edilmeli. Ben kaliteye önem veririm ve amacım fiyat performans oluşu.
  • Kullanaların %90'nı Proglide powerdan memnun özellikle titreşimini çalıştırdığınızda yüzünüzden yağ gibi kayıyor sadece bunun için bile terçih sebebi. Traş verimli olduğundan da bıçaklarda çok yıpranmamış oluyor. Proglide ise kaliteli olsa özünde 5 bıçaklı traş bıçağı bir ektrası yok. Tercihim Proglide powerdan yana olurdu.
  • shadow006 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu başlıkta yazıldığına göre fusion proglide ın başlıkları fusion proglide powerda kullanılabiliyormuş. Eğer aynı performansı veriyorsa bende power olmayı alayım 13 bıçakla başka yerden de power makina alayım ona power olmayan başlıkları takıp kullanayım. Birim kartuş fiyatı bana uyguna gelmiş olsun istiyorum. Durum karışık gibi görünsede özeti bu

Tek fark titreşim olarak gözüküyor. O da bıçakdan değil saptan ötürü fark. Bu durumda bıçaklar aynı özellikte olmuş olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 26 Aralık 2014; 17:35:51 >

Mach 3' den Proglide' a geçtim, gayet memnunum. Haftasonları hariç her gün tıraş oluyorum. Power' ın titreşimi çok değişik geldi. Çenede yaptığı tireşim dişçi koltuğundaki aletleri aklıma getirdi. Özellikle jeli çok başarılı. Mach 3 jele göre daha iyi bi tıraş sağlıyor. Almışken Power alın derim. Titreşimi beğenmezsen açmazsın olur biter.
    Ben Happy.com.tr' den çanta hediyeli setini aldım. Çanta da güzel ve gayet büyük.
  • commandostigre kullanıcısına yanıt
    Hocam sapını power alayım kartuşlar power olmayandan. Aynı etkiye sahip olmayacak mı? Birde yukarıda yazdığım fiyatlar nasıl sizce?
    Fiyatlar iyi ama nerden alacaksınız. n11, gittigidiyor falan çakmalarının bol olduğu yerler. Günlük tıraşta kısa sakala o mikro tarakların bence bi etkisi olmaz. Kayganlaştırıcı bant kısmı belki biraz farkeder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi commandostigre -- 26 Aralık 2014; 17:55:10 >
  • commandostigre kullanıcısına yanıt
    Fusion proglide :http://www.n11.com/gillette-fusion-proglide-tiras-makinesi13-yedek-P39067765

Fusion proglide power :http://www.n11.com/gillette-fusion-proglide-power-tiras-makinesi-tiras-jeli-200-ml-P26063996

Daha önce alanlar orjinal yazmış. Görsellerde orjinal olarak görünüyor. Sizce orjinal değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Fusion proglide :http://www.n11.com/gillette-fusion-proglide-tiras-makinesi13-yedek-P39067765

Fusion proglide power :http://www.n11.com/gillette-fusion-proglide-power-tiras-makinesi-tiras-jeli-200-ml-P26063996

Daha önce alanlar orjinal yazmış. Görsellerde orjinal olarak görünüyor. Sizce orjinal değil mi?

Aynı satıcı 8li yedeği 55e satıyor kargo dahil. Orjinal mi acaba? Bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Orjinal yazıyor ama bilmiyorum ben de ilk defa alışveriş yapacağım. Orjinal olup olmadığını nasıl anlayabiliriz??

Hocam üstte sorduğum sorulara sizde cevap verirmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 26 Aralık 2014; 19:51:52 >
    Power ve normal Pro glide arasında zaten 2 lira falan oynuyor. Kendi başlığını almak lazım bence. Power olanı kullanmadım. Tam bilmiyorum.

Resimlere bakıp yorum yapmak yanlış olur. Çakma ürünü orjinal resimle satabilirler. Önceden alışveriş yapanların yorumlarına göre karar vermeniz daha doğru olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli
    Tek fark titreşim olarak gözüküyor. O da bıçakdan değil saptan ötürü fark. Bu durumda bıçaklar aynı özellikte olmuş olmuyor mu?

Bıçaklar aynı özellikte değil Powerdaki micro tarak ilk bıçağa çok yakın nerdeyse bıçakların birbiriyle olan aralığı kadar. Bu mikrotarak kesim sırasında sakalı aşağı doğru eğerek kılın kökünü iyice ortya çıkarıyor ayrıca kılları tek tek bırakarak bıçakların daha rahat kesmesini sağlıyor. Power makinesi alacaksanız Power bıçaklarınıda alın.

N11deki ürünlerin orjinal olma meselesine gelirsek onu yorunlardan yada resimden anlamak güç netteki karşılaştırma resimlerine bakarsan sen ben gibi sıradan birinin bunu anlaması çok zor adamlar nerdeyse bire bir üretmiş. Riske girerim diyorsan ne ala bence en sağlamı netteki Hepsiburada ve Happy gibi büyük sitelerden yada süpermarketten almak. Süpermarkettede çok avantajlı fiyatlar yok dersen oda doğru senede bir kaç kere fiyatlar uygun oluyor o anı yakalayıp stoklamak lazım.

Ben orjinal 4 bıçaklı seti Happy'den aldım çanta hediyesi vardı 65'e geldi, çanta umduğumdan iyi çıktı. İstersen bunu al 5 bıçak seni bir süre götürür sonrası marketen sadece bıçak alırsın.
    http://www.happy.com.tr/kisisel_bakim_ve_saglik/Gillette_Proglide_Power_Tiras_Seti

• quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

Power ve normal Pro glide arasında zaten 2 lira falan oynuyor. Kendi başlığını almak lazım bence. Power olanı kullanmadım. Tam bilmiyorum.

Power olanı tercih edicem öneriniz için teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: commandostigre

Resimlere bakıp yorum yapmak yanlış olur. Çakma ürünü orjinal resimle satabilirler. Önceden alışveriş yapanların yorumlarına göre karar vermeniz daha doğru olur.

Haklısınız hocam resimler kolayca konabilir ama özellikle power olanın yorumları orjinal olduğu yönünde.

quote:

Orijinalden alıntı: shadow006

Bıçaklar aynı özellikte değil Powerdaki micro tarak ilk bıçağa çok yakın nerdeyse bıçakların birbiriyle olan aralığı kadar. Bu mikrotarak kesim sırasında sakalı aşağı doğru eğerek kılın kökünü iyice ortya çıkarıyor ayrıca kılları tek tek bırakarak bıçakların daha rahat kesmesini sağlıyor. Power makinesi alacaksanız Power bıçaklarınıda alın.

N11deki ürünlerin orjinal olma meselesine gelirsek onu yorunlardan yada resimden anlamak güç netteki karşılaştırma resimlerine bakarsan sen ben gibi sıradan birinin bunu anlaması çok zor adamlar nerdeyse bire bir üretmiş. Riske girerim diyorsan ne ala bence en sağlamı netteki Hepsiburada ve Happy gibi büyük sitelerden yada süpermarketten almak. Süpermarkettede çok avantajlı fiyatlar yok dersen oda doğru senede bir kaç kere fiyatlar uygun oluyor o anı yakalayıp stoklamak lazım.

Ben orjinal 4 bıçaklı seti Happy'den aldım çanta hediyesi vardı 65'e geldi, çanta umduğumdan iyi çıktı. İstersen bunu al 5 bıçak seni bir süre götürür sonrası marketen sadece bıçak alırsın.
    http://www.happy.com.tr/kisisel_bakim_ve_saglik/Gillette_Proglide_Power_Tiras_Seti

Cevabınız için teşekkür ederim. Powerda karar kıldım. Ürünün yorumları orjinal olduğu yönünde. Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama atacaz zarı artık

• Fiyatı 6.99
    http://www.n11.com/arko-tiras-bicagi-t2-10lu-poset-P17000270
    Fiyatı 8.99
    http://www.n11.com/arko-tiras-bicagi-t2-pro-10lu-poset-P17000268

bu iki ürün arasında fiyatı dışında herhangi bir fark var mıdır? daha önce kullanan varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim. n11de 150/15 market indirimi var 31 aralığa kadar. bu kapsamda alacam da.

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım ama aradaki fark pro oluşu. Yani ;

"Extra Pro Grip sapı tıraş esnasında en yüksek kontrolü sağlar." diyor.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.