Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.381
Cevap
232
Favori
430.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursada yaşayanlar için Şaypa Marketlerde Gillette Fusion ProGlide ürünlerinin hepsin %30 indirim var.
    Traş Jeli aldım 6 TL tuttu herhalde.
  • Konunun hepsını okumadım ama bu sitede fiyatlar uygun gibi gözüküyor, ayrıca grupfoni gibi fırsat sitelerinde bu siteye ait çok iyi kampanyalar çıkıyor. Ayrıca Mach3 kullananlara kesinlikle Blue3 tavsıye ederım. Yaklaşık 6 aydır sadece bir tanesini eskitemedim. Mach3 te 2-3 ayda tükettiğim bıçak Blue3 te gitmiyor.Hala çatır çatır kesiyor. Hem ucuz hem cok guzel kesiyor.Fırma, kesınlıkle bu urunu uretırken bır hata yapmıs olmalı :) bıçak eskimiyor.

http://www.istoctan.com/kategori/kisisel-bakim/tiras-bicaklari.aspx

http://www.promoskop.com/turkiye/firsat/bakimli-erkeklerin-tercihi-giletteden-mukemmel-bir-tras-keyfi-mach3-tras-makinesi-yedek-bicaklar-ve-tras-jelinden-olusan-ozel-set-89-tl-yerine-44-tl-tum-turkiyeye-ucretsiz-kar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOXIN -- 15 Mart 2012; 12:24:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

power ve fusion arasında fark vs varmı?

power 3 bıçak fushıon 5 bıçak

edit:fushıonun proglıde power diye 5 bıçaklı bir serisi çıktı.onu kastediyosan henüz kullanmadım.bu işin sınırı yok.bir kaç sene içinde 8 bıçaklı çıkarırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALCOLMX© -- 15 Mart 2012; 14:07:33 >
  • takip
  • yıllardır mach3 kullanıyorum fakat son 2 seferdşr aldığım bıçaklar kesmiyor... 4 lü paketi 15-20 tl arasında aldım.geçen yıllarda 12 15 civarıydı... üzerinde arapça yazılar,almanyada üretilmiş felan yazıyor ama artık mach3 ün bıçaklarınıdan fayda yok gibi bişey... bugun 38 lira Gillette Fusion ProGlide Power aldım,kullanınca yorumumu yazacağım...
  • arkadaşlar varmı bilen, bu proglide'ın yedek bıçağı fusion makine ile uyumlumu acaba? oldumu hiç deneyen?
  • Pek bir indirim yok ama yine de bakın derim.

Mach3 tıraş makinesi, 9 adet yedek ve 200 ml tıraş jeli=44tl

http://www.grupanya.com/tum-turkiye/firsat/gillette-mach3-seti/grupanya-m1-c17?utm_campaign=mailing&utm_medium=email&utm_source=grupanya-m1-c17
  • yolum kızılay'a düşmüştü. zafer çarşısı'ndaki semih saraciye'ye uğradım. 8'lik mach 3 turbo aldım. forum üyesi olduğumu da belirttim. arkadaş 27 lira aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmosphere -- 15 Mart 2012; 19:42:59 >
  • en son 3 ay önce 4 lü mach3 + head and shoulders 16 tl ye almıştım. yine böyle bulursam iyice stok yapıcam
  • geçen sene çağdaş market mach3 ün 4 lüsünü 9.90 dan satmıştı.bir senelik bıçak stogu yapmıştım.hiç bir markette o fiyata düşmedi bir senedir.stoklar bitti takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2211

arkadaşlar varmı bilen, bu proglide'ın yedek bıçağı fusion makine ile uyumlumu acaba? oldumu hiç deneyen?

Uyuyor.
  • limango.com pink menüsünde Gillette Mach3 Turbo Yedek Bıçak 8'li 37,99 TL çek olanlar için sıcak fırsat olabilir.

ekleme: 20 tl lik çek kullanarak 24.94 TL ye Mach3 Turbo Yedek Bıçak 8'li aldım daha uygunda bulunmaz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 16 Mart 2012; 9:31:06 >
  • Konyada adese marketlerde gillette blue 3 6'lı paket traş jeli hediyeli 2 tane alınca tanesi 10 liraya geliyor.
  • https://pink.limango.com.tr/shop/index.php

limangoda çeklerle daha avantajlıya gelebilir çeki olan kaçırmasın

bana da lazım ama çekim yok =)))
  • kargo çeki istayan pm atsın
  • günaydın ben dün migros tan gillet fusion proglide aldım. 24,90 dı galiba yanında bir tane yedek bıcak ile beraber. daha öncede fusion kullanıyordum. fiyat iyi diyerekten makina aldık....eski makina yı yedeğe çektik artık. zaten bıcakları birbirlerine uyuyor.
  • arkadaşım ürün stokta bitti kampanya için ilandan kaldıramıyordum öyle yazdık yanlış anlamayın :))
  • ALIŞVERİŞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER KAMPANYA STOKLARI DÜN İTİBARİ İLE TÜKENDİ YENİ KAMPANYALARI BURDAN DUYURACAM İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER SAYGILAR SUNARIM
  • bugun ilk kez fusıon prog. power la tıraş oldum ve yıllardır mach3 standart olandan kullanıyordum ve çok farklı oldu bu tıraşım.hep şu çekilme acısından kurtulmak istiyordum ve kurtuldum :) makinenin titreşimi çok etkili oluyor,5 kerede geçseniz yinede tıkanmıyor bıçakları bu çok güzel olmuş.mach3 de ister istemez 1 kerede geçse tıkanıyordu bir kaç yerden.mach3 le 4-5 kez geçtiğim yeri bunla bir seferle temizledim,bir seferde tersten aldım pırıl pırıl oldu..elimi düzden ve tersten yanağımda gezdiriyorum inanın hiç batan sakal yok,usturayla olmuş gibi aynı.en çok çene kısmında takılıyordum mach3 le,bu aletkayıp gidiyor gerçekten reklamlarda söyledikleri gibi,köpük arkadan çok iyi çıkıyor,çok iyi titriyor... ben en çok çekilme hissinden kurtulduğuma seviniyorum.suya tutunca hemen durlanıyor hiç tıkanma yok.. ben 38 e aldım dün makromarket ankaradan,daha ucuzu bulunur zamanla diye düşünüyorum... mach3 ün bıçakları eski kalitede değil son zamanlarda,eğer eskisi gibi olsaydı bu makineyi almazdım...

KISACA : mach3le arasında çok fark var,en güzeli makineyi yüzünden çekerken sakallarının acısını hissetmiyorsunuz...
    mach3 4 li bıçak 15 lira ankarada marketlerde,bunun 2 li bıçağı 22 lira... mach3 ü artık emekli etme zamanı gelmiştir,üstelik 3 bıçağı duruyor sıfır ama artık kalitesi kalmamış,o eski mach3 bıçaklarının...

• Migrosta 12li blue3 12 lira fusion power 1 makine+ufak tras jeli 14.90 bir tane aldim bakalim yedek bicak firsati bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.