Şimdi Ara

Tıraş Bıçağı Fırsatları... (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
232
Favori
430.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatih145306

İşte 2 2,5 yıl önce mach3 aldım tıraş oluyum diye,sakallar benimde sert,çeke çeke tıraş olmaya çalışırken bıktım proglide aldım.o günden beri mach3 kartuşları duruyor sıfır :)
    set olarakta kampanyadaydı eylül 2013 de 4 + 1 5 bıçak makinalı.daha yeni bitti işte. oldukçada uzun gidiyor.sadece kullandıktan sonra saç kurutma makinasının soğuk taraf ı ile 1 dk kurut baya işe yarıyor.tıraş olurkende her çekişten sonra yıka tıkanmıyor.püf noktalar önemli :)
     Tıraş Bıçağı Fırsatları... Tıraş Bıçağı Fırsatları... Tıraş Bıçağı Fırsatları...

Mach3ün normal modeli zaten iyi değil. Turbosunu kullanda gör.

• forumda görüp şu watsons'ın makinesinden aldım. gayet iyi tavsiye ederim fiyatıda 4 yedek kartuş için 13 veya 14 tl'ydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

Uzun zamandır Gilette ile olan bağımı aşağıdaki ürünle koparmayı düşünüyorum. Wilkinson serisini deneyeceğim. Umarım hüsran olmaz.

http://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/wilkinson-quattro-titanium-makine-1-up-112338063

Beklediğimden iyi çıktı diyebilirim. Haftanın 6 günü traş oluyorum. Proglide'ın üst kaygan noktası kolayca çıkıyor ve yüzde biraz yapışkanımsı bir izlenim bırakıyordu. Wilkinson ile sonuç çok iyi. Alalım 2 ay kadar oldu sanırım, kaygan kısımda aşınma yok. Sakal kesme bakımından ise Proglide ile hiçbir farkı yok bana göre. Sadece uzun kullanımdan ötürü jiletin keskinliği biraz daha azalmış gibi geldi. Ancak Proglide ile bu sorunu daha erken yaşıyordum.

Herkesin cildine göre uygun olur mu bilmem ama çok memnun kaldım diyebilirim. Bundan sonra Wilkinson serisini kullanacağım.

• jacktheblack J kullanıcısına yanıt
    Hocam wilkinsonun bıçak aralıkları çok dar çabucak tıkanır diye almadım ben..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış yönlendirmek istemem ama ben tıkanma durumu hiç yaşamadım. Biraz tazyikli suyla çok rahat çıkıyor. Bende burada o yorumları görüp öyle düşünmüştüm ama bir tıkanma olmadı 2 aydır. Bence deneyin.
  • hadi ben de dahil olayım muhabbete..öğretmen olduğum için hemen her gün traş oluyorum..mach3 ten sonra wilkinsona geçmiştim (bime gelmişti)..çok memnundum ama araları çabuk tıkanıyor..keskinlik gayet iyi..mac3 ün ardından rahat etmiştim..daha sonra mach3 turboya geçtim;hem tıkanma daha az,hem oldukça keskin..bu aralar gilette sensor exceli deniyorum..daha performansı konusunda yorum yapacak kadar kullanmadım,malum tatil..ama f/p olarak sıralamam:
    1. mach3 turbo
    2. wilkinson
    3. mach 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Dün mach3 alacaktım ama fiyatları altınla yarıştığı için paraya kıyamadım Bic aldım az önce tıraş oldum. Bundan sonra favori tıraş bıçağım bic oldu. Param varsa mach3 turbo yoksa bic alırım. Sizde deneyin derim. Sıfır tıkanma, malzeme kaliteside çok iyi. Mach3 turbodan kötü blue3ten iyi bendeki flex3 modeli.http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22614230-32179-bic-comfort-flex-3-3-lu-blister

Bu arada arko ve derbye sakın bulaşmayın.

3 tanesi 8 liraymış senin flex3 şu an ...hala bir fırsat bulamadım şu flex 3 ü alsammı acaba?

ya tıkanırsa bıçak araları,kaç günlük sakalla traş oldun acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: netmania

quote:

Dün mach3 alacaktım ama fiyatları altınla yarıştığı için paraya kıyamadım Bic aldım az önce tıraş oldum. Bundan sonra favori tıraş bıçağım bic oldu. Param varsa mach3 turbo yoksa bic alırım. Sizde deneyin derim. Sıfır tıkanma, malzeme kaliteside çok iyi. Mach3 turbodan kötü blue3ten iyi bendeki flex3 modeli.http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/22614230-32179-bic-comfort-flex-3-3-lu-blister

3 tanesi 8 liraymış senin flex3 şu an ...hala bir fırsat bulamadım şu flex 3 ü alsammı acaba?

Ortalama 10 günde bir tıraş oluyorum hesaplamadım ama en az 8-9 günlük vardır. O kadar tıraş bıçağı kullandım araları gerçekten tıkanmayan bi bunu bulabildim. Carrefourda sapı ayrı 5lisi 12,50ye satılıyor biraz daha ucuza geliyor kartuşu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netmania

quote:

Ortalama 10 günde bir tıraş oluyorum hesaplamadım ama en az 8-9 günlük vardır. O kadar tıraş bıçağı kullandım araları gerçekten tıkanmayan bi bunu bulabildim. Carrefourda sapı ayrı 5lisi 12,50ye satılıyor biraz daha ucuza geliyor kartuşu.

sende bizdensin desene tamam deniycem bakalım bi,carfurdan mahrumuz maalesef mecbur migrostan alacaz

• selam arkadaşlar.askerlik için hangi bıçağı önerirsiniz?uygun fiyatlı makine+başlık kampanyasına denk gelirseniz paylaşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: bha41

selam arkadaşlar.askerlik için hangi bıçağı önerirsiniz?uygun fiyatlı makine+başlık kampanyasına denk gelirseniz paylaşın

Askerlik için size tavsiyem, uygun fiyatlı bir traş makinesi almanız.Herkes traş için lavabo kuyruğundayken, siz rahat rahat trasinizi olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

selam arkadaşlar.askerlik için hangi bıçağı önerirsiniz?uygun fiyatlı makine+başlık kampanyasına denk gelirseniz paylaşın

Askerlik için size tavsiyem, uygun fiyatlı bir traş makinesi almanız.Herkes traş için lavabo kuyruğundayken, siz rahat rahat trasinizi olursunuz.

teşekkürler cevap için fakat uygun fiyatlı bir makine jiletin yaptığı işi yapar mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vs-fb

quote:

teşekkürler cevap için fakat uygun fiyatlı bir makine jiletin yaptığı işi yapar mı?

Forumda su an bir panasonic makine var.

http://www.webdensiparis.com/urun/panasonic-es-sl41-s503-islak-kuru-sarjli-tiras-makinesi_1110511.aspx

Ben uzun yıllar önce makineyi bırakıp jilete dönmüştüm.Sakallarım sert ve sık.Aldım, kullandım.Baya memnun kaldım.Konusunu inceleyin.Askerde makine kullanırsanız bana çok dua edersiniz.O kadar diyeyim.Yalnız eski yada bıçakları eskimiş bir makine ile gitmeyin, bu sefer günde 2 kere traş olmak zorunda kalırsınız.Ona göre.

• Sagolun tavsiye icin,arastiricam.

• Büyük birliklerin birine gideceksiniz makine kullanimi zor. priz sorun,şarj sorun,sesi sorun,çaldırmadan saklayabilmek sorun ,özel ve seçkin birliklerde belki bu sorunlar olmayabilir bunları dikkate alın

• Mach 3 Turbo için başlık kampanyası var mı acaba?

• quote:

Askerlik için blue3, bic flex 3 gibi bıçakları öneririm. Eğer paran varsa mach3 turboda alıp götürebilirsin. Eskisi gibi millet mach3e uzaylı muamelesi yapmıyor o devir kapandı ama sakın 2 taneden fazla kartuş götürme.
  • n11 de bugün sona erecek kampanya var kaçırmayın.

http://www.n11.com/gillette-mach-3-turbo-5-li-turbo-makine-P21020173

http://www.n11.com/gillette-mach-3-turbo-8-li-yedek-P20496548

yanınadahttp://www.n11.com/gelismis-magaza/kozmetikburada buradan seçeceğiniz bir ürünü ekleyin.

77 TL üstüne 22 TL indirim yapıyor.

Toplam 13 Bıçak + 1 Aparat olmuş oluyor. İkisi 75,40 TL yapıyor. en düşük ürün 4.75 TL eklediğinizde 80,15 TL yapar. 22 TL düşünce 58,15 TL ye gelmiş oluyor. Ayrıca puanlarınız varsa ne ala...

• quote:

quote:

Askerlik için blue3, bic flex 3 gibi bıçakları öneririm. Eğer paran varsa mach3 turboda alıp götürebilirsin. Eskisi gibi millet mach3e uzaylı muamelesi yapmıyor o devir kapandı ama sakın 2 taneden fazla kartuş götürme.

merhaba,kartuşların hepsini götürürsem saklama şansım yok mudur?illa ilk başta kullanacağım kadar alıp gerisini ordan mı temin etmeliyim ?

• quote:

quote:

quote:

merhaba,kartuşların hepsini götürürsem saklama şansım yok mudur?illa ilk başta kullanacağım kadar alıp gerisini ordan mı temin etmeliyim ?

Sakın 4lü kartuş götürme hatta bana kalırsa sadece ucuna sıfır tak başkada götürme. Ya biri çalar ya biri isteyip alır.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.