Şimdi Ara

Nathan Drake Ve Street Fighter X Tekken?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Street Fighter X Tekken Capcom'un bu sene en çok konuşulan oyunlarından olmayı başardı. Bundaki büyük paylardan biri içinde bulunan karakterlerdi tabii.

Seth Killian'ın yaptığı açıklamaya göre ise ilginç bir gerçek bugün ortaya çıktı. Seth Killian şöyle dedi; " Karakterleri seçerken Sony için yeni içerik çıkarmayı da planlıyorduk. Sony için çıkarılan oyunların listesinde Nathan Drake de dahil olmak üzere bir çok iyi karakter vardı. Ancak Japon yapımcılar Cole karakteri için daha çok şey bulabileceklerini ve bu konuda daha heyecanlı olduklarını söyleyince, olmadı."

Siz hangisini tercih ederdiniz?

• Nathan Drake forever...
  • Nathan Drake forever...
    Nathan Drake daima...
  • Nathan Drake kas yığını karakterlere benzemez. Vazgeçilmesi iyi olmuş
  • Bu iki karakterede bayılırım. Ama, nedense Nathan Drake birazcık dövüşe ilgi odaklı değil...
    O yüzden ben COLE karakterini seçiyorum.
  • her zaman nathan drake
  • Yakışmaz iyiki cole olmuş o daha çok gider.
  • Nathan Drake'in karizması, duruşu ve herşeyiyle her oyun karekterinin üstünde.
  • Nathan Drake duruşu yetiyor
  • Nate bu oyuna yakışmazdı ama Lara Croft veya Ezio Auditore olabilirdi, bence.
  • Nathanda demir gibi eller vardır onca dağ taş demeden adam tüm engelleri aşıyor bence karakteri yapıp birde osmanlı tokatı ekleyecekler tam olur :D
  • Capcom oyun dünyasının içine ettin resmen, insanlarda kafa bırakmadınız. O kadar karıştırdınız ki artık MGS 5 çıksa da Dhalsim'le bitirsem diyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.croft

Nate bu oyuna yakışmazdı ama Lara Croft veya Ezio Auditore olabilirdi, bence.

Yazılanımı tam okumuyosunuz nedir. Sony'e özel olması gerekiyo bahsettiğin karakterlerden hangisi sony'e özel allah aşkına ya. Konuşmuş olmak için konuşmayın artık...
  • Sony'e özel olduğunun farkındayım ben de. Ben sadece görüş bildirdim ve herkesin yorum yapmaya hakkı var, değil mi..?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.