Şimdi Ara

Amerika'da En Çok Ön-Alım Yapılan Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Yayıncı ve geliştiriciler için ön-alım rakamları çok büyük önem taşıyor. Bu rakamlar sadece maddi yönden oyun çıkmadan önce getiri sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda geliştiriciye duyulan güveni de gösteriyor.

VGChartz verilerine göre Amerika'da en çok ön-alımı yapılan oyunlara baktığımızda Mass Effect 3'ün Xbox 360 sürümünü açık ara farkla lider olarak görüyoruz. Oyunun Xbox 360 sürümü 885.00 ön-alım adetine ulaşırken, PS3 sürümü 204.000 adette kaldı. PC sürümü ise 86.000 adet ön alım rakamına ulaşabilmiş.

Diğer taraftan Kinect Star Wars ve Xenoblade Chronicles'ın da yoğun ilgi görmesi dikkatimizden kaçmıyor. Luigi's Mansion 2 de henüz çıkış tarihi belli olmamasına rağmen Nintendo 3DS'in gururu olmuş.

• hayatımda oynadıgım en iyi rpg lerden biri eger turkçe yama cıkarsa bende orjınal alacagım
  • aylarca çevrilmez o oyün be...
  • Kesinlikle hak ediyor.
  • oyunun demosunu çok beğendim,tam sürümde gerçek insanlarla da çatışabilecek miyiz ve farklı mp maplar görücekmiyiz ?
  • Mass Effect serisi guzeldir cok severim. Ama amerikan obezleri daha cok sever. O yuzden amerikan konsolu olan Xbox 360 daha fazla satacaktir. Amerika pazarinin lideri sonucta Xbox normal rakamlar. Benim sasirdigim PC on alimi cok dusuk. Bide demezler mi PC`de PC. Hem PC derler hem gider kopya alirlar odunla doveceksin o tip herifleri :D
  • ne boşsun ya her amerikan obezmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasta-!

aylarca çevrilmez o oyün be...

merak etme mass effect 2 yede ole demıslerdı uzun sursede cevrıldı bu oyunuda oyuncevırı ekıbının cevirecgınden suphem yok kac yıl surerse sursun burdan oyuncevırı ekıbıne cok tesekkur edıyorum cok ıyı ısler cıkarıyolar onların sayesınde mass effect 2 yı orjınal aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChronoGear

Mass Effect serisi guzeldir cok severim. Ama amerikan obezleri daha cok sever. O yuzden amerikan konsolu olan Xbox 360 daha fazla satacaktir. Amerika pazarinin lideri sonucta Xbox normal rakamlar. Benim sasirdigim PC on alimi cok dusuk. Bide demezler mi PC`de PC. Hem PC derler hem gider kopya alirlar odunla doveceksin o tip herifleri :D

pc onalımı cok dusuk dıyosun ama ben bukar bıle pc de onalım olacagını sanmıyordum :D
  • Mass effect 3 demosuyla full sürüm çıkmadan gönüllerde taht kurmayı başardı zaten bende ön sipariş vermiş birisi olarak heycanla bekliyorum.
  • Oyunun Xbox 360 sürümü 885.00 ön-alım adetine ulaşırken
    Yazım Hatası var Yanılmıyorsam
    885.000 olacak düzeltirseniz sevinirim
  • Usa işini biliyor japon pazarı oyunlarına bak bide usa pazarına bak
  • ChronoGear
    "Bide demezler mi PC`de PC. Hem PC derler hem gider kopya alirlar odunla doveceksin o tip herifleri :D"

Niye PC de PC diyor onlar sanıyorsun :D
  • oyunun şimdiden ps3 ve xbox için korsan indirme dosyaları internete sızdı bile.yakında crack gelir millet nemalanmaya kalkar.yazık şu oyuna verilen emeklere.bu kadar basit olmamalı , bu kadar emek boşa gitmemeli.
  • XBOX satışlarda çoğu zaman olduğu gibi lider.Güzelim Türkiye'm deki bazı cahiller XBOX korsan diye satıyor,XBOX da oyun satılmıyor vs diyorlar. Tabi vgchartz.com dan bi haber oldukları için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 3 Mart 2012; 18:48:12 >
  • şimdi bioware de para boldur bu parayla güzel bi oyun çıkarsalar
  • Boşa çıkarmasınlar çünkü betıl fiıld üç daha güzel
  • Halo 4 dikkatimi çekti, daha Gameplay değil adam gibi bir Trailer bile yayınlanmadan bu kadar satması bile yine pazarı domine edeceğini gösteriyor.Tabii 343'ün bu ilgiyi Bungie kalitesiyle cevaplaması lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.