Şimdi Ara

Ufak Bir İnternet Araştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar x bankasının gelistirme bolumundeyim ve bir arastırma yapmam istendi internet uzerinden en cok ne alısverisi yapıyorsunuz ve bu alısveriste en cok ne arıyorsunuz ornekle solim

x bankasının kartı ile internetten giyim alısverisi yapıyor ve taksit imkanının olmasını istiyorum yada indirim yapsın istiyorum.

x bankasının kartı ile web tabanlı oyun oynuyorum ve alacagım oyun esyalarının taksitli olmasını yada benim kartıma puan getirmesini istiyorum.

Arkadaslar soliyeceginiz her sey salı gunu toplantıda sunacagım eger kabul gorurse sizin istediginiz bir kart olacaktır. :)

• Banka kartlari gecerli olsun, internetten alisveris cigir atlar.
  • o gecerli olacak ama kartta ne arıyorsunuz ozellik olarak ?
  • vatanla anlaşması olsun :D
  • aynen maxımum mesela vatanla anlaşsın.
  • internetten yaptığımız alışverişler borç sayılmasın.
  • Böyle araştırma mı olur
  • Kart kullanmıyorum. İnternettende alışveriş yapmıyorum. Sadece elden nakit ödeme. Param varsa alırım yoksa almam o yüzden kart kullanmıyorum ama en büyük sebebi faizli para olması. internetten alış veriş yapmama sebebim ise gözümle görmediğim elimle tutmadığım bşyi almam ve elden olmadığı sürece hiç kimseye kolay güvenmem.
  • banka kartıyla yapalım da şu kredi kartından ıvır zıvır kesimlerinden kurtulalım hocam. çok iy iolur vallahi.

çıksın da kredi kartlarını direk iptal edecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 3 Mart 2012; 13:06:57 >
  • bu dediklerinizine sunacagım anca debit kartların kullanılmamasının sebebi nakit olayı anca belli bir kesime hitap etmesi icinde bole bir sey sunacagım eger kabul olursa reklamlardan inceleyebilirsiniz.
  • Sonunda ! Beyler Ziraat Banka kartı ile hepsiburada'dan alışveriş yaptım.
    Yalnız banka kartı ile sadece 3D Secure ile alışveriş yapılabiliyor. Yani "3D secure" destekli bütün sitelerden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
    Bu bizim için avantaj... Fakat sistemin dezavantajı taksit olmuyor direk tomarı sayacan aga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dumura Uğrayamayan Adam -- 3 Mart 2012; 23:52:48 >
  • ortak konular belirledim taksit imkanı nakit kartlarla nette kullanma imkanı gibi vb konuları cuma gunu toplantıda sunacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarchi

Sonunda ! Beyler Ziraat Banka kartı ile hepsiburada'dan alışveriş yaptım.
    Yalnız banka kartı ile sadece 3D Secure ile alışveriş yapılabiliyor. Yani "3D secure" destekli bütün sitelerden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
    Bu bizim için avantaj... Fakat sistemin dezavantajı taksit olmuyor direk tomarı sayacan aga

Kartı internette kullanmak için herhangi bir işlem yaptınız mı? Yoksa direk bankanın size vermiş olduğu gibi mi işlem yaptınız? Ayrıca 3d sisteminde bize mesaj ile şifre gönderiyorlar.Bu şifreyi ücretli yapacaklarda yaptılar mı acaba.Ben uzun zamandır internetten alışveriş yapmaz oldum.Kredi kartı falan bitti benim için.

• Dolandırmayın milleti yeter resmi dolandırıcılar sizi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.