Şimdi Ara

Darksiders 2'den Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
          THQ ve Vigil Games'in merakla beklediğimiz aksiyon oyunu Darksiders 2'nin yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Oyunun bu görüntülerinde ana karakterimiz Death yine odak noktası olmuş. Onu atının üstünde, kılıcını alırken ve düşmanlarına karşı savaşırken görüyoruz.

Aşağodaki görüntülerin üzerine tıklayarak büyütebilir ve grafikler hakkında daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Vigil Games bu defa görsellik konusunun üzerinde özel olarak duruyor gibi görünüyor.

• niye çizgifilm gibi ?
  • ilk sürümü gerçekten güzeldi ayrı bir dünyası var bu oyunun ve yine öyle olacaktır...
  • eğer kurguda bir sorun çıkmazsa bu oyun 10/10 alır.gow ında eline verir.(kılıcı yani)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

niye çizgifilm gibi ?

+1 Niye?
  • quote:

niye çizgifilm gibi ?

niyesi mi var. ilk oyunda böyleydi.
  • quote:

eğer kurguda bir sorun çıkmazsa bu oyun 10/10 alır.gow ında eline verir.(kılıcı yani)

dalga geçiyor olmalısın
  • süper
  • Resimlerdeki ortamlar fazla aydınlık. Daha loş kasvetli olabilirmiş aslında. Death'i kontrol edeceğiz sonuçta
  • Mahşerin 2. atlısı bize neler verecek bakalım,1.oyunu oynamak daha doğrusu oynama sebebim dark sidersın bana farklı bir yapım gelmesiydi oyundaki kurgulanış,görüntüler,karakterler ve en önemliside harita dizaynı bana çok farklı gelmişti,her nekadar öldürme odaklı bir oyun olsada hikayesi güzeldi teşekkürler.
  • Massallah diyorum güzel görüntüler oynanış saati bu kadar kaç olucak merak konusu
  • Bu oyunun birincisini indirip oynamıştım hiç hoşuma gitmedi
  • Bir Darkness birde Darksiders Wallpaperlarına hastayım
  • Sabırsızlıkla bekliyorum!!!
  • Çok güzel oyun olacak.Uzun senaryo lu oyunları sevenin baş tacı Darksiders serisi ve Senaryosunuda çok seviyorum.
  • Mw3 daha güzel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.