Şimdi Ara

+30 Nerenin Kodu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
8
Favori
578.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dh ye telefonumuzu veriyoruz olan bu işte adminler gelin bi konuşak
  • beni de 5 sene önce aramışlardı şuan evlendik mutluyuz 1 kızımız var
  • şimdi banada geldi +30 lu bir numara. yunanistanda tanıdığım bir allahın kulu yok. Bu telefon tuzaklarına karşı bizim operatörler neden göz yumar önlem almaz anlamıyorum. resemn sahtekarlara çanak tutuyorlar. yurt içindeki sahtekar firmalarada önlem almıyorlar. yaşlısı var çocuğu var kandırılmaya müsait.
  • tl tuzakları
  • Arkadaşlar geçen benide bi kere çaldırdılar kapatıılar.Bende Yunanistan'lıyım orada evimiz var acaba önemli bisey mi oldu diye aradım 1 kız çıktı param yok felan deyince kapattım.olan benin paraya oldu
  • Sahsen telefon hep yanımda olduğu için aradigin da hemen aciyo4um giren ona giriyor
  • benide +306985807907 bu numara çalması ile kapanması bir oldu yersen

adamlar aç şuan kefere yunan tohumları sizi
  • Bizim komşunun saf oğlunu aramışlar Türkiye'ye gelmek için para istemişler adamda gelmiş benden borç istiyor karıyı getirtmek için. Biz adamı saf biliyoruz adamda beni saf görmüş. PArasını verdikten sonra kendime getiririm sana niye getiriyim :) numarayı istedim vermedi bide uyanık. Namusuymuş hey Allah'ım..
  • +35 li bulgar numaralarindan sonra +30 lu yunanlarda musallat oldu. Ekonomik kriz iste naparsin
  • Beyler aradılar açtım 2.el böbreklerinizi alıyoruz yenilerini takıyoruz dediler, 50.000 tl de üste veriyolarmış, yunanistan biletimi aldım gidiyorum.
  • Beni de +9 lu biri aradı depocu önü gel dedi.
  • +30 6983274703 aradı? tüüüüüüü
    ne arayacam daha neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

+30 698 408 68 45 numarasından an itibari ile banada dadandılar kardeşlerim içimden aramak geliyor ama maaşım kadar fatura gelir diye korkuyorum

Burak bey Forum'umuza hoş geldiniz bu numaralar Azerbaycan, Gürcistan, Ukranya ve Mekadonya gibi ülkelerden geliyor arayanlar bildiğimiz FAHİŞE benide ara sıra çaldırıp kapatıyorlar amaçları kadın düşkünü Türk erkekleri tavlayıp, Türkiyeye gelmek, TC vatandaşı olmak ve evlenmek ben hiç aramıyorum çünkü zaten evliyim ama bekar erkeklerede tavsiyem sakın arayıp maceraya girmeyin bize Türk kızları yeter
  • beni niye aramıyorlar lan
  • Beni +30 bile aramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

+306983246522

sen istiyor sex gonderecek para ben gelecek sana verecekciler dadandi yine.

Senden umidi kesmis simdide beni ariyor ayni numara
  • Polonya kardeşim ablam okuyor orda ondan biliyorum
  • +30 697 347 1415 az önce aradılar 3-5 sene önceydi galiba aradım daha bilmiyordum bu mevzuları dedi
    ben aramak erkek arakaş gelmek türkiyeye seninle beraber yaşamak sen yollarsın bana uçak para ben gelirim sana :D

dedim sen zahmet etme sen var bana göndermek para ben var gelmek sana :D :D
  • +30 698 684 56 59 bende misilleme olarak +38 li ukrayna hattımdan cevapsız attım bakalım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.