Şimdi Ara

+30 Nerenin Kodu? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
8
Favori
578.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +30 698 408 68 45 numarasından an itibari ile banada dadandılar kardeşlerim içimden aramak geliyor ama maaşım kadar fatura gelir diye korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

+30 698 408 68 45 numarasından an itibari ile banada dadandılar kardeşlerim içimden aramak geliyor ama maaşım kadar fatura gelir diye korkuyorum

Burak bey Forum'umuza hoş geldiniz bu numaralar Azerbaycan, Gürcistan, Ukranya ve Mekadonya gibi ülkelerden geliyor arayanlar bildiğimiz FAHİŞE benide ara sıra çaldırıp kapatıyorlar amaçları kadın düşkünü Türk erkekleri tavlayıp, Türkiyeye gelmek, TC vatandaşı olmak ve evlenmek ben hiç aramıyorum çünkü zaten evliyim ama bekar erkeklerede tavsiyem sakın arayıp maceraya girmeyin bize Türk kızları yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

+30 698 408 68 45 numarasından an itibari ile banada dadandılar kardeşlerim içimden aramak geliyor ama maaşım kadar fatura gelir diye korkuyorum

Burak bey Forum'umuza hoş geldiniz bu numaralar Azerbaycan, Gürcistan, Ukranya ve Mekadonya gibi ülkelerden geliyor arayanlar bildiğimiz FAHİŞE benide ara sıra çaldırıp kapatıyorlar amaçları kadın düşkünü Türk erkekleri tavlayıp, Türkiyeye gelmek, TC vatandaşı olmak ve evlenmek ben hiç aramıyorum çünkü zaten evliyim ama bekar erkeklerede tavsiyem sakın arayıp maceraya girmeyin bize Türk kızları yeter

Öncelikle merhabalar dediklerinize katılıyorum , memleketin bu ve bunun gibi numaralar hususunda acil bilgilenmesi gerek biz tamamda buna düşecek 100lerce vatandaş vardır.Herşeye çare bulan yönetim sigorta dolandırıcıları ve bu numaralarada acil çare bulması gerekir diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tepecikli 43

quote:

Öncelikle merhabalar dediklerinize katılıyorum , memleketin bu ve bunun gibi numaralar hususunda acil bilgilenmesi gerek biz tamamda buna düşecek 100lerce vatandaş vardır.Herşeye çare bulan yönetim sigorta dolandırıcıları ve bu numaralarada acil çare bulması gerekir diye düşünüyorum.

Aynen dediklerinize katılıyorum Devlet acilen medya organları vasıtasıyla erkekleri bilnçlendirmesi gerekir.

• böbrek avilistan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +30 697 347 1336 az önce çaldırdı kapattı.
  • benide 9 subat itibari ile aradilar. dikkat edelim boyle serefsizlere... genelde Bulgaristan v yunaninstandan arayip tuzaga dusuruyolar. numara +30 694 9446071
  • böbrekistan.
  • şu dk itibariyle bana da çağrı atılıp kapatıldı arkadaşlar. +30690 diye devam ediyor.Android cihazı olanlar için NQ Call Blocker diye bir program var tehditkar numara diye uyarı verdi ve kara listeye alınsın mı diye sordu.gayet faydalı bi program bunların önüne geçebilir tavsiyemdir
  • +30 698 326 53 66 şu numarada bana çağrı attı telefon elimdeydi açmaya fırsat bile olmadı
  • An itibariyle bana da geldi çağrı +30 698 327 45 27
  • +306987235467 şuan bu numara beni çaldırdı.

Bu aralar çok çaldırıyorlar yavasaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +30 697 347 1416 şimdi çaldırdı kapadı beni

• benide aradılar.
    +306973479850
  • beni niye aramıyorlar lan

• Polonya kardeşim ablaa okuyo oda o ararken de o kod çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayınKostok -- 20 Şubat 2014; 14:42:36 >
  • Benide caldirip kapattilar

• Arkadaşlar kanmayın dıkkatlı olun arkadaş evlilik vadıyla para sızdırıyorlar eskiden skype de mantar gibi dolaşıyorlardı şuanda facebook ve bununlada yetinmediler çağrı bırakarak tuzağa düşrme çabasındalar telefon numaralrımızı nasıl elde ediyorlar orası muamma ama bu işte çok prfesyoneller sakın aldanmayın haftalık bır iki çagrı düşrmekteler bu mesajı hazrlarken bile gelen çağrıyı sızınle paylaşmak ıstedım kendısı arkadaş arıyormuş uluslar arası :)
     +30 Nerenin Kodu?

• Beni +30 bile aramıyor
  • +306983246522

sen istiyor sex gonderecek para ben gelecek sana verecekciler dadandi yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.