- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Samsung Galaxy Ace!!!SD kart problemi YARDIM LÜTFEN
26 Cevap37010 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1 Mesaj
2 Mart 2012; 17:26:59 

Arkadaşlar Samsung Galaxy Ace aldım yanında 2GB Hafıza Kartıyla geldi,ilk başlarda bir sorun yoktu sonradan SD kartı görmemeye başladı.
SD kart boş veya dosya sistemi desteklenmiyor diyor.biçimlendirmeyi denedim olmuyor.YARDIM EDİN LÜTFEN

1 Mesaj
5 Mart 2012; 19:26:53 

aynı sorun bende de var yardım edebilir misiniz. samsung galaxy ace 2gb hafıza kartı var 2 3 gün kullandım sd kart hata veriyo sd kart boş falan diyor. ne yapsam düzelmedi pc'den biçimlendiremiyorum hata veriyo. kartı telefona takınca telefn kafayı yiyor. bi çıkar yolu bulamadım

138 Mesaj
6 Mart 2012; 23:36:31 

bende cihazı yeni aldım 2 haftadır kullanıyorum ama kendi içinden çıkan kartla değil 8gb kart vardı onu kullanıyorum bir sıkıntı yok problemde yaşamadım güncellemeleri kontrol edin derim ikincisi kartınızda sorun olabilir.

2113 Mesaj
22 Mart 2012; 0:15:57 

Bugün aynı sorunu ben de yaşadım. SD Kart göçtü.
yeniden yapılandırma falan hikaye. aldığım yere götüreceğim yarın.

www.yazdediler.com

12 Mesaj
23 Mart 2012; 9:58:52 

Bu sabah kalktığımda aynı hatayı ben de aldım ve gerçekten sabah sabah uyuz oldum.Bunu düzeltmenin bir hal çaresi yok mudur ?

PS3 Slim 120GB/PSN: endless52

5766 Mesaj
23 Mart 2012; 12:08:30 

İşe yarar mı yaramaz mı bilemiyorum ama aşağıdaki işlemi denemenizi tavsiye ederim.

Ace' in recovery menüsünü bilmediğim için kabaca yazıyorum.
Telefonu kapatın ve recovery modunda açın.
Recovery menüsünde ''sd mount/unmount'' gibi bir seçenek olması lazım.
O seçeneğe girip ''sd mount'' u seçin.

Dediğim gibi yukarıdaki işlemin işe yarayıp yaramayacağından emin değilim. Belki başka bir problem vardır. Ama denemekte fayda var.

1 Mesaj
25 Mart 2012; 17:04:56 

Bu sorun bende de vardı, kartı bilgisayarda biçimlendirdim olmadı, telefonda biçimlendirdim olmadı, program indirdim biçimlendirdim yine olmadı. benim tahminim samsung ace'nin android işletim sistemine rağmen bu kartı destekmemesi, bi süreden sonra kart kullanılamaz hale geliyor, eski telefonum samsung e-250 deki 1 gb lik hafıza kartını taktım, şimdi normal çalışıyor kasma yapmadan, 2 gblik kasıyordu zaten.

1 Mesaj
29 Mart 2012; 19:09:18 

aynı sorunm bendede var acil yardım edebılırmöı bırısı 2 hafta oldu telefonu alalı o kadar para eriyoruz yasadığımız sorunda cabası.. Hiç bi şekilde biçimlenmiyor sd kart.. yazmaya korumalı diyor bilgisayara taktığım zaman çektiğim resimleri atarkende öyle diyordu aldırıs etmedım.. sımdı telefon kartı görmüyor sd kart boş veya dosya desteklemiyor dıyo... bilgisayara taktığımdada yazmaya korumalı diyor.. yardım edecek kımse yokmu kımse duymuyormu sesımızı arastırmadığım yer kalmadı bu yüzden saatlerdır aralıksız uğrasıyorum büyük aparatın kenarındakı tusla alakalı dedler ama değil malesefff lock diye bi tus var yanına onu aşağı çekin diyorlardı ne yaptımsa biçimlenmiyor.... Duyun sesimizi yetkililerrrr acil çözüm istiyoruz :((

2113 Mesaj
31 Mart 2012; 0:17:09 

Ben 24 liraya 8gb lık yeni SD kart aldım.
uğraşmaya değmez.

www.yazdediler.com

54 Mesaj
31 Mart 2012; 11:51:08 

SD kartlar böyle hata verince genelde kurtarılamıyor, ama bilgisayara takıp 1-2 kez biçimlendirmek bazen işe yarayabilir. Fakat içindeki önemli bilgileri(fotoğraf, uygulama) kaybetme riski yine var. En iyisi ayda bir yedek almak telefondan.

Sony Xperia Z // Baseus Sony Xperia Z Grace Kapaklı Deri Kılıf

1 Mesaj
11 Nisan 2012; 2:37:05 

aynı sorun bende de war 1 aylık telefonum. gün içinde 4-5 kez sd kart çıkarıldı diye uyarı veriyor yalnız bende... sizin sorununuzda aynışekildemi oluyor yada böylemi başladı??? resim foto vs bilgisayara atarken herhangi bir sorun yaşamiorm..
samsung galaxy ace i da kimseye tavsiye etmiyorumm.. hız performans fotoğraf kalitesi vs... hiç bi yönden beklediğimi (almadan önce okuduğum yorumlar) bulamadım....

1718 Mesaj
14 Nisan 2012; 21:55:20 

Bu telefonu aldim daha 4. gunu acilis logosunda kilitlendi acilmadi servise verdim.
Software yuklemisler.

Simdi ise memory karti goruyor ama 10dk sonra gormemeye basliyor. Cikartip takiyorum yine goruyor?
Sorun nedir anlamadim???

Geri sayım sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden !
Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana.
En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile.
EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak

5893 Mesaj
25 Nisan 2012; 18:25:44 

Bana da oldu bu olay durduk yere,ilginc.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

PSN ID:KnGrkM
Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

1718 Mesaj
27 Nisan 2012; 17:48:23 

su siteden RUS romu yükledim
http://androkolik.com/f...splay.php?fid=79&page=1
sen sorun kaldı ne birşey.. Alet hızlandıda sanki..
Bide Root ladım canavar gibi oldu alet.. Artık herşey sınırsız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 27 Nisan 2012; 17:48:56 >

Geri sayım sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden !
Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana.
En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsan da gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile.
EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak

1483 Mesaj
20 Mayıs 2012; 19:31:40 

Bende de ayni sorun var bir turlu bicimlenmiyor

36 Mesaj
25 Ağustos 2012; 17:10:57 

Arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum 3 hafta oluyor telefonu alalı hafıza kartı problemi bendede var şuanda.Mayıstan bu yana bir şey paylaşılmamış galiba forumda eğer bu sorunu aşabildiyseniz benimlede paylaşırmısınız? şimdiden teşekkürler..

2 Mesaj
2 Eylül 2012; 22:51:54 

aynı sorun bendede oldu telefonu kapatıp açtım oldu

18 Mesaj
2 Eylül 2012; 23:07:46 

Dahili SD Kartta'mı Harici SD Kartta'mı hata veriyor?
Ben aynı sorunu harici sd kart için almıştım.
Telefonu kapattım. Kartı çıkardım taktım geçti.

1 Mesaj
15 Aralık 2012; 1:17:31 

arkadaşlar yardımcı olabilecek olan varmı
elimde bir yıldır ace 5830 var telefonu aldığımdan beri yanında verilen 2gb hafıza kartını kullanıyordum.
dün internetten 16 gb hafıza kartı (class 4) aldım fakat cihaz bu kartı görmüyor
kartı bilgisayarda defalarca formatladım (bilgisayar görüyor) telefonu açtım kapadım ama nafile
bu arada arkadaşın 8gb lık kartını taktım (oda class4) telefon onu görüyor telefonla ilgili yorumlarda ve tüm satıcı firmalarda (samsung siteside dahil) 32 gb kadar desteklediği söyleniyor ama görmüyor işte
rom mom v.s olayından pek anlamam bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa lütfen cevap verebilirmi?

1986 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-BMW-
2 Haziran 2013; 0:01:49 

slm arkadaşlar ace plus kulanıyorum 2 gb kart kullanıyordum ilk 1 2 ay sorun yoktu sonra görmemeye başladı sonra kartandır diye düşünüp 8 gb transcend micro sd kart aldım 2 3 hafta kullandım bügün aynı sorun yine oldu servislik birşeyi varmıdır bilgisayardan biçimlendirme olmuyor çünkü görmüyor yardımlarınızı bekliyorum

xigmatek asgard X 600W || Samsung 21.5" || GA-H77-DS3H-Gigabyte || Gskill (2X4Gb) Sniper || İntel(r) core(tm) i3-3220 || Sapphire HD7850 O.C. || Logitech F710 || HP Deskjet 2515 || Logitech K360 || A4Tech SWOP-80

1 Mesaj
9 Haziran 2013; 16:22:40 

arkadaşlar benim de bugün öyle oldu. telefonu sd kartı takılı kapattım. sonra açınça düzeliyor. ama tüm verileriniz siliniyor.

130 Mesaj
7 Temmuz 2013; 16:51:04 

Aynı sorun bende de oldu ne yapacağım hakkında bi bilgim yok. Büyük ihtimal 32 gb lık kart çöp olacak

8 Çekirdek İşlemci (1,6 GHz Dört Çekirdek + 1,2 GHz Dört Çekirdek) | 2 Gb Ram | Exynos 5 Octa 5410 | HSDPA 42.2 Mbps | Android 4.2.2 Jelly Bean | 2.600 Mah Li-Ion Battery | MicroSd
5 Inc Full HD Super Amoled Display | 1920 x 1080 Çözünürlük | 441 PPI Pixel Rate | 16 Million Colors | Corning Gorilla Glass 3 | 13 Mp Camera | Advanced Level Sensor's

43 Mesaj
17 Ağustos 2013; 9:01:45 

Simdi bende oldu.. kapadim actim duzeldi.. note2.. toshiba 32 gb class 10 bi de sözde. . DEmek ki cok guvenmememek lazim bu sd kartlara.. bi yedek alayim hemen..

379 Mesaj
15 Ekim 2013; 22:14:28 

1 haftadan beri kilidi her actigimda ortam tarayiciyi calisir halde buluyorum simdide hicbir sekilde okumuyor telefonu kapatip acinca okuyomus gibi yapiyor ama nafile gene gormuyor sabah olsun baska kart deneyecem ins sorun sd karttadir

1 Mesaj
20 Aralık 2013; 19:22:56 

Aynı sorun bende de var. 2Gb hafıza kartım vardı sorunsuz çalışıyordu. 16GB aldım bugün telefona takmadan pc ile farmat atıp dosyalarımı aktardım. "hafıza kartı boş veya desteklenmiyor" diye uyarı geldi. her türlü formatı denedim bilgisayarda ama olmadı. Aldığım sd card 16GB class 4. bilgisayarda sorunsuz çalışıyor.. 2GB'yi tekrar taktım onda sorun yok..

1 Mesaj
1 Haziran 2014; 20:01:05 

Teli pcye bağla çıkar Düzelir

Bu mesajda bahsedilenler: Najm007

2464 Mesaj
2 Haziran 2014; 17:25:15 

Aldıktan 3-4 ay sonra Sandisc 32 GB ürün bende sorun çıkartmıştı. Garanti kapsamında yolladım.(Bu arada veriler uçtu)
Aldığım yere 25 gün sonra gittiğimde yenisinin geldiğini öğrendim.
Şuan telefonda sürekli kullandığım, Samsung 32 Gb ürün var. 3 ay oldu. Şimdilik yukarıdaki bahsedilen sorunlar veya bir sıkıntı yaşamadım.

Emre HANCI
En Beğenilmeyen Yorumlar
bende cihazı yeni aldım 2 haftadır kullanıyorum ama kendi içinden çıkan kartla değil 8gb kart vardı onu kullanıyorum bir sıkıntı yok problemde yaşamadım güncellemeleri kontrol edin derim ikincisi kart... Yoruma Git Yorumun Devamı realowner - 6 Mart 2012; 23:36:31 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Cep Telefonu ve Aksesuarları » Samsung » Samsung Galaxy Ace!!!SD kart problemi YARDIM LÜTFEN
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344