Şimdi Ara

Hawken için Yeni Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  
         Adhesive Games tarafından geliştirilen Hawken,  savaş makinelerine dönüşmüş robotlara (Mech) atlayıp jet pack'lerle etrafta süzüleceğiniz bir oynanışa sahip olacak. Mech'lere karşı Mech'ler şeklinde gerçekleşen savaşlara FPS yapısı ile sahip olacağız.

Eğer Hawken'a katılmak istiyorsanız kaydınızı yaptırıp seçilmek için bekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunun web sitesine girerek mail adresinizi bırakmak olacak. Oyun için yayınlanan yeni tanıtım videosunda ufak oynanış görüntüleri ve çıkış tarihi bulunuyor. Özlediğimiz Mech savaşları için beklememiz gereken tarih oldukça karizmatik: 12.12.12

• Adamlar şimdiden oynuyor biz anca 9 ay sonra game tester olmak istiyorum.
  • 90'ların sonunda ve 2000'li yılların başında yeterince Mech savaşı oyunları vardı, aslında çok da fazla ilgi görmezlerdi. Hawken'ın videosunu izledim de, özlemişim Mech'leri. Aradaki uzun süreli sessizlik sonrası tekrardan Mech piyasasını harekete geçirir umarım. Oyun genel olarak fena durmuyor, bekliyoruz.
  • bu nasıl bir oyun ayrıntı çok iyi gerçekten savaşın içinde gibi hissediyosun güzel oyunmuş ilk defa gördüm çıkışada baya var.
  • Çok kaliteli oyun ilk duyurulduğu günden beri bekliyorum, UDK yi konuşturmuşlar resmen.
  • yeni mekanik oyunları bi türlü sevemedim unreal tournament yuzunden oluyo bunlar
  • Hawken'ın ücretsiz olması hem iyi hem kötü olmuş, bukadar erken duyurmalarına da pek anlam veremedim açıkçası, umarım o tarihe kadar etkileyiciliği devam eder.

Bir video da benden olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZLine12 -- 11 Mart 2012; 11:31:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.