Şimdi Ara

Archos'tan çocuklara yönelik tablet Child Pad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Archos'tan çocuklara yönelik tablet Child Pad

Günlük hayatımıza her gün daha çok dahil olan mobil cihazlar sadece yetişkinlere değil, küçük yaştaki çocuklara yönelik olarak da pek çok modelle karşımıza çıkıyor.

Tablet üreticisi Archos çocuklara yönelik olmasına rağmen piyasanın en ucuzu sayılabilecek Android 4.0'lı tabletini tanıttı.

Archos Child Pad adını alan tablet 7 inçlik ekran, Android 4.0 işletim sistemi, 1GHz hızında işlemci, 1GB RAM, özel geliştirilmiş arayüz ve üst seviye ebeveyn kontrolü özellikleri ile 129$ fiyat etiketine sahip.

Archos 70b modeli ile çok benzeyen Child Pad'in 1024 x 600 kapasitif dokunmatik ekrana sahip olabileceği belirtiliyor.

Ayrıca Angry Birds gibi bazı oyunlar da ön yüklü olarak geliyor. Tabletin çıkış tarihi olarak Mart ayının sonu işaret edildi. Kendi Kid App Store uygulama mağazası ile özel seçilmiş 10 000'den fazla uygulama da kullanıma sunulacak.

Malzeme kalitesi olarak tabletin ortalamanın biraz altında kaldığı söylenebilir ancak fiyat-performans açısından oldukça tatmin edici. Yıl içinde bu tarz tablet modellerini daha sık piyasada görme ihtimalimiz yüksek.

• Çocuğun ne işi var tabletle gitsin misket oynasın, top oynasın, çizgi film izlesin, tereyağlı ekmek yesin vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

Çocuğun ne işi var tabletle gitsin misket oynasın, top oynasın, çizgi film izlesin, tereyağlı ekmek yesin vb.

Arkadaşım kesinlikle sana katılıyorum.

Bu tür cihazlar uyuşuk ,yerinden kalkmayan ,hareketsiz nesillerin yetişmesine sebep olucak.

Bu arada sobada kızarmış ekmeğin üstüne tereyağı sürüp yeme zevkini bu yeni nesillerin çoğu ne yazkki bilmiyor.
  • Yakında her şey Wall-e animasyonundaki gibi olucak :)
  • Yetişkin tabletlerinden ucuz olursa alırım
  • Fiyata bak, kendime alasım geldi :)
  • Bunu daha çok büyükler kullanır. Nerdeyse hiçbir aile çocuğuna böyle bir tablet almaz..
  • Gelecek nesli şimdiden bu tür oyunlara alet etmek iyi değil bence.. :/
  • Ben oyle dusunmuyorum teknoloji vazgeçilmez nezamandır dusunuyordum cocuklar için tablet çıkarılması gerektiğini. Onemli olan cok iyi kullanmasını fakat zamanlı kullanmasını öğretebilmek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.