Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz bu telefonu merak ediyoruz iyi telefon filan diyoruz ;fakat o kadar iyi olsa talep görse Almanya ve İngiltere de satışda fakat hiç bir yerde kullanıcı incelemesi videosu yok hani youtube deki vidolar var ya unboxing ace 2 diye bir video yak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

biz bu telefonu merak ediyoruz iyi telefon filan diyoruz ;fakat o kadar iyi olsa talep görse Almanya ve İngiltere de satışda fakat hiç bir yerde kullanıcı incelemesi videosu yok hani youtube deki vidolar var ya unboxing ace 2 diye bir video yak

adamları ace2 kesmiyodur belki fiyatlar düşük alım güçleride daha fazla sonuçta
  • Arkadaşlar yurt dışından telefonu sipariş değil de bi yakınımıza felan getirtsek nasıl olur ? örneğin almanyadan bu telefonu getirttiğimizde ne gibi dezavantajlar olur ve içinde türkçe dil paketi sizce olur mu ?
  • Dostlar bu telefon neden gelmedi hala Türkiye'ye?
  • Samsung müşteri hizmetlerini aradım ne zaman çıktığını öğrenmek için. Sağ olsun ilgilendiler, distribütörleri arayıp sordular ama bu konuda bilgi veremiyormuşuz dediler. Sanki devlet sırrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 7 Haziran 2012; 19:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGalleo

Arkadaşlar yurt dışından telefonu sipariş değil de bi yakınımıza felan getirtsek nasıl olur ? örneğin almanyadan bu telefonu getirttiğimizde ne gibi dezavantajlar olur ve içinde türkçe dil paketi sizce olur mu ?

???? Yok mu bilgisi olan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

Samsung müşteri hizmetlerini aradım ne zaman çıktığını öğrenmek için. Sağ olsun ilgilendiler, distribütörleri arayıp sordular ama bu konuda bilgi veremiyormuşuz dediler. Sanki devlet sırrı.

Ya niye söylemiyolar ki söylesinlerde ona göre iş bari yapalım
  • telefonun mu bir ayıbı var yoksa samsungun mu bir yamuğu var "biz bu telefona Türkçe destek vermeyelim" diye
    yoksa distribitörlerin "kapitalist" pazar kurnazlığı mı var.
    yoksa telefon ölü mü doğdu avrupa da da yaygınlaşmadı bir adet kullanıcı video incelesi yok hani numunelik yok ne var telefon sitelerinin incelemeleri var
  • Genpadan gelen mesajı aynen yapıştırıyorum.

"Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Samsung Galaxy Ace2 model ürünün Temmuz ayı itibari ile satışlara girmesi beklenmektedir. Detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı Samsung Çağrı Merkezi'nden bilgi alabilirsiniz.
    Saygılarımızla,
    Genpa Müşteri İletişim Merkezi"
  • Demek oluyorki bir birbucuk ay beklenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=wCRkQuNgajU
    nasılmış diye incelemişler
  • inceleme de sony ler çok hoşgörünüyor sola daki cameranın 3d özelliği ekstra bir artı
    fakat ace 2 nin en önemli bence artısı ekran en boy tasarımı enini biraz geniş tutmuşlar bu da telefonun ekranına ayrı bir hava vermiş sanki olduğundan daha büyük gibi duruyor.
  • Ace 2 deki pls tft ekran neyin nesi ola

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=wCRkQuNgajU
    nasılmış diye incelemişler

Ace 2 alır tartışması bile olmaz.Sırf browserdan belli.Ace 2'nin browser tam istediğim gibi sayfa ne kadar ağır olursa olsun S2 gibi pürüzsüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavyBlitz -- 10 Haziran 2012; 0:36:39 >
  • S3 reklamları şu aralar yoğunlukta..
    Bu yüzden yeni telefon için aranın biraz soğuması gerekiyor gibi..
    Ama beklemek te zor tabi.
  • Azerbeycanda biri almis 813 TL ye denk geliyormus.

• quote:

Azerbeycanda biri almis 813 TL ye denk geliyormus.

kardesm türkçe seçeneği varmı acaba bi bilgin var mı ? bide telefon nasılmış?
  • quote:

azerbeycanda ace plus kaça satılıyomuş
  • quote:

quote:

Samsung Galaxy Ace 2 i8160 - ROOT - Yardim

Tum Turk Kardeslerime Selam,Yeni 'Samsung Galaxy Ace 2 i8160' telefonu aldim,Telefonun herseyi guzelde ama bir turlu "ROOT" islemini yapamiyorum (benim icin root cok gerekli),Telefonum icin Internet-de Cok aradim ama hic Root yapmak icin bir dosyaya rastlayamadim.Lutfen Yardim edin bana.Bu arada Ben Azerbeycan-da yasiyorum,Burada Telefonun Fiyati = 349 AZN yani 813 TL

Gerekli ola bilecek bilgiler :

OS - Android OS, v2.3
    Chipset - NovaThor U8500
    CPU - Dual-core 800 MHz
    GPU - Mali-400MP

Simdiden Herkese Tesekkur ederim .

Ustat yelefonda Turkce dil destegi varmi

Evet kardew Turkce Dil Destegi var.

• quote:

quote:

quote:

Samsung Galaxy Ace 2 i8160 - ROOT - Yardim

Tum Turk Kardeslerime Selam,Yeni 'Samsung Galaxy Ace 2 i8160' telefonu aldim,Telefonun herseyi guzelde ama bir turlu "ROOT" islemini yapamiyorum (benim icin root cok gerekli),Telefonum icin Internet-de Cok aradim ama hic Root yapmak icin bir dosyaya rastlayamadim.Lutfen Yardim edin bana.Bu arada Ben Azerbeycan-da yasiyorum,Burada Telefonun Fiyati = 349 AZN yani 813 TL

Gerekli ola bilecek bilgiler :

OS - Android OS, v2.3
    Chipset - NovaThor U8500
    CPU - Dual-core 800 MHz
    GPU - Mali-400MP

Simdiden Herkese Tesekkur ederim .

Ustat yelefonda Turkce dil destegi varmi

Evet kardew Turkce Dil Destegi var.

Hayırlı olsun kardeşim sonunda aramızda telefonu kullanan biri olması çok iyi oldu kardesm bize biraz bilgi verir misin sence telefonun eksileri +ları nelerdir ? kasma felan oluyor mu dokunmatiği nasıl mesaj yazmak için uygun mu ? biraz daha bilgi verirsen cok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.