Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konuyu uzun zamandır takip etmiyorum anneme verdim kurtuldum telefondan ama cm11 yüklüyken vermiştim anneme şimdi tekrar gb ye döndürmek istiyorum da nasıl yapılıyodu ya unutmuşum bu işleri :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nazar değmesin, benimki hala çatır çatır çalışıyor beyler 4. seneyi devirdik ne dirayetli telefonmuş be
  • şarjı 1,5-2 gün arası gittiği ve işlevini gördüğü için bozulana kadar kullanmaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 22tupac

şarjı 1,5-2 gün arası gittiği ve işlevini gördüğü için bozulana kadar kullanmaya devam

Hocam hangi romu kullanıyorsun bizimkinde cm11 yüklü şarj durduğu yerde bitiyor, 7-8 saat dursun hiç ellenmediği halde şarj 20 falan oluyor

• açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    and 2.3.6 sürümü hiç değiştirmedim
  • ettu E kullanıcısına yanıt
    Pil için link verebilir misin birde ne kadar gidiyo piller

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pil olayına dikkat edin,çakma bi tane aldım ben bi kaç ay sonra arka kapağı çıkacak şekilde şişti pil
  • gael kullanıcısına yanıt

arkadaşlar bu deji batarya hakkında fikri olan var mı?
  • Arkadaşlar konu eski biliyorum ama dev host hariç gt-ı8160 için 10.2 stabil cyanogenmod-gapps ve root programı rica ediyorum. lütfen yardımcı olun. dev hosttan hiç bir şey inmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcayozan

Arkadaşlar konu eski biliyorum ama dev host hariç gt-ı8160 için 10.2 stabil cyanogenmod-gapps ve root programı rica ediyorum. lütfen yardımcı olun. dev hosttan hiç bir şey inmiyor.

http://novafusion.pl/downloads/
  • ARKADAŞLAR SELAM

Elinizde arızalı kullanamadığınız samsung cihazlarınızı iyi fiyata alabilirim.
    ilgilenen arkadaşlar bana mesaj atabilirler.
  • Teşekkür ederim. zahmet oldu. gapps dosyası yok. onuda bulabilirsem kurmayı deneyeceğim.
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    benim cihazda var, ne çok kötü ne de çok iyi hocam.
  • uart kablo ya da z3x box olmadan imei tamiri olmuyor mu bu cihazda? ya da yalnızca uart kablo yeterli mi? imei miz kopyalanmış garantisi dolalı epey oldu, ne yapılabilir.
  • hey gidi günler heyy... Bu forumda öğrenmiştim herşeyi neredeyse rom konusunda uzman olmuştum ama bir türlü stabil bir emektara sahip olamadım :D 2.3.6 ile yıllar devirdim şuan 4.1.2 xxmg2 deyim artık emektarla son günlerim 4 seneyi aşkın bir süredir beni yalnız bırakmadı :D son günlerimi güzel bir romla bitirmek istiyorum önerilerinize açığım
    Ek Olarak= Kyrillos v9 rom varmış xxmg2 tabanlı bende xxmg2 jb var şuan birisi kyrillos un özelliklerini android sürmünü vs. anlatırsa memnun olurum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogankrbk -- 27 Mart 2017; 11:36:52 >
  • çekilmez hal alıyorsa cache silenen uygulamalar var kullan ben gün sonunda cache siliyorum en az 400 mb birikmiş siliyor.
  • Bataryası bozulan yada biten için bende bir tane 2.350 mAH'lı sıfır batarya var. Sizi rahat 2 yıl idare eder.
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-ace-2-gt-i8160-ana-konu--58255730-1452
  • KYRİLOOS ROOMU HALA DEVAM 4 5 SENE OLDU HERALDE TELEFONDA SORUN YOK ÇATIR ÇUTUR ÇALIŞIYOR ANNEM DE FACEBOOK LİTE WHATSAPP VAR BAŞKA BİR ŞEY YOK ODA YETİYOR ZATEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyace2

KYRİLOOS ROOMU HALA DEVAM 4 5 SENE OLDU HERALDE TELEFONDA SORUN YOK ÇATIR ÇUTUR ÇALIŞIYOR ANNEM DE FACEBOOK LİTE WHATSAPP VAR BAŞKA BİR ŞEY YOK ODA YETİYOR ZATEN

Tarayıcı performansı ne durumda? Benim de babam kullanıyor cm11 yüklü whatsappta vs. sorun yok ama opera mini dışındaki tarayıcılar iş yapmıyor.

• 
Sayfa: önceki 14301431143214331434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.