Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.1.2 var. Hiç root olmamış. Usb bellek dolu hep. Facebook whatsup hafıza eksikliğinden kurulamıyor. 16 gb micro sd var.

Ne yapayım telefonu kıracağım derdime derman arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

4.1.2 var. Hiç root olmamış. Usb bellek dolu hep. Facebook whatsup hafıza eksikliğinden kurulamıyor. 16 gb micro sd var.

Ne yapayım telefonu kıracağım derdime derman arkadaşlar ?

rootlayıp usb bellekle telefon belleğini değiştirebilirsin hocam çokta işini görür,
  • Arkadaşlar cm11 de arama sırasında sesin alçalması ve açtığında 2 saniyelik gecikme için bir şey yapıyorduk. Ne yaoıyorduk?
  • Bu telefonun şu anda kuzenim 350 liraya satıyor kardeşime. uygun mudur?_
  • canverse C kullanıcısına yanıt
    350 cok bence bu telefona,250 civarina bulunabiliyor sahibinden gibi sitelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Almayın. 150 TL daha ekleyip sıfır Samsung G361H Galaxy Core Prime alabilirsiniz. Bu kahır 2012'de çekiliyordu da 2015'te çekilmez.

G361H daha mı iyidir hocam?

Bir de a101'lerde j1 varmış samsungun. Sizce hangisi iyidir?

• canverse C kullanıcısına yanıt
    j1 4gb hafiza,g361h 8gb hafizaya sahip diger ozellikleri benzer.Iki modelde ace2den iyidir.g361h daha mantikli. Dusuk butce ile windows phoneda dusunebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

j1 4gb hafiza,g361h 8gb hafizaya sahip diger ozellikleri benzer.Iki modelde ace2den iyidir.g361h daha mantikli. Dusuk butce ile windows phoneda dusunebilirsiniz.

Hocam kayınvalide samsungu suya düşürdü. Yenisini almak bize düştü. Whatsap ve kamera kullanabileceği basit bir telefon arıyor açıkcası. Uygun olacaksa bunnlardan birini alabilirim. Nee dersiniz?

• Beyler telefona her türlü rom yükledim. Ne yüklesem telefon inat etmiş donuyor takılıyor.. Gbde bile abuk subuk takılmalar başladı müzik dinlerken takırtı oluyor.. Depresyona girmek üzereydim. Gittim telefoncuya sattım 550 tlye sıfır gibi s3 aldım bu telide 150 tlye verdim 400 tlye almış oldum. Şuan çok rahatım vallahi uzun bi ohhh çektim

• Benimkinin tuşları uzun zamandır sorunluydu,artık tamamen pert oldu.Telefon açılmıyor.

Nokia 1100'a geçtim,bu seneyi idare edeceğiz mecburen :)

Seneye inşallah Z2 veya Z3 olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende beyaz ace 2 var kulaklik soketi bozulunca garantiye verdim. Garantiden geldikten sonra ekranin sag alt kosesinden bir miktar toz doldu. Telefonun tek kusuru budur garantisi 09.09.2015 te bitti. Ben bu telefonu kaç tl'ye satarim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: avgb

Arkadaşlar bende beyaz ace 2 var kulaklik soketi bozulunca garantiye verdim. Garantiden geldikten sonra ekranin sag alt kosesinden bir miktar toz doldu. Telefonun tek kusuru budur garantisi 09.09.2015 te bitti. Ben bu telefonu kaç tl'ye satarim ?

o sorun olur olmaz neden geri göndermedin ?
  • HeavenLife H kullanıcısına yanıt
    Telefonun ekrani 3-4 kere değisti ama ekranin sag alt kosesinde bazen 1 milimlik kalkiyor ekran.

• Bu telefonu bir türlü bırakamadım.

Yıl sonuna doğru değiştireceğim fakat şu an bununla idare etmek zorundayım.

Sağlam bir rom önerseniz de kursam.
  • Beocan B kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bildiğim en iyi rom CM11' in 4.4.4 sürümü CM12 kastırıyor oda olmazsa kyrillos rom var daha iyi gelir gibime geliyor.
  • Arkadaşlar cm11de bazen sesim karşı tarafa gitmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Birde telefonu açınca 2 saniye sonra konuşma başlıyor nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

Arkadaşlar cm11de bazen sesim karşı tarafa gitmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Birde telefonu açınca 2 saniye sonra konuşma başlıyor nasıl düzeltebilirim?

Sesi artırma,azaltma tuşlarına basarak düzeliyordu. Ama çok önceden giderildi o bug. Senin rom eski galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteMamba

quote:

Arkadaşlar cm11de bazen sesim karşı tarafa gitmiyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Birde telefonu açınca 2 saniye sonra konuşma başlıyor nasıl düzeltebilirim?

Sesi artırma,azaltma tuşlarına basarak düzeliyordu. Ama çok önceden giderildi o bug. Senin rom eski galiba.

Yok hocam değil yeni yükledim en son sürümünü. Ses az gelmiyor eskisi gibi sadece açtıktan 2 saniye sonra ses geliyor normal bir şekilde. Neyse bu önemli değil alışılıyor da şu bazen sesimin gitmeme sorunu sıkıntı yaratıyor.
  • Arkadaşlar bıraktım artık romları custom jbye geri döndüm. Sadece internet ve whatsapp kullanıyorum sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ancak bir şey soracağım yeni bir kernel yüklemeden nasıl cpu hızını 1 ve 1.2ghz ye çıkarabilirim?
  • quote:

Arkadaşlar bıraktım artık romları custom jbye geri döndüm. Sadece internet ve whatsapp kullanıyorum sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ancak bir şey soracağım yeni bir kernel yüklemeden nasıl cpu hızını 1 ve 1.2ghz ye çıkarabilirim?

Çıkaramazsın,kernel lazım.

• 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.