Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk sayfadan xda sitesine tıkla orada olacaktı.

cwm için odine ihtiyaç yok diye hatırlıyorum. telefona atıp recovery moddan flaşlıyorsun. flaşlayınca menüleri gösteren cwm ekranı değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Welar -- 8 Mart 2015; 1:53:00 >
  • ya şu kerneli yükledim orada adamın anlalttıgı gibi http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-develop/kernel-ace2nutzer-kernel-20141027-t2920365

1.4 ghz ye kadar ulaşabiliyor kernelde cpu hızı öyle yazıyor telefonda açıyrm programı 1.4 ghz ayarı var yapıyorum resetliyor direk en fazla 1250 oluyor neden böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat0601

ya şu kerneli yükledim orada adamın anlalttıgı gibi http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-develop/kernel-ace2nutzer-kernel-20141027-t2920365

1.4 ghz ye kadar ulaşabiliyor kernelde cpu hızı öyle yazıyor telefonda açıyrm programı 1.4 ghz ayarı var yapıyorum resetliyor direk en fazla 1250 oluyor neden böyle ?

Kardeş 1.4 ghz neden yapıyorsun,1 ghz yeter de artar,telefonu mu yakacaksın,ayrıca batarya su gibi gider.

• bu telefon deli edecek beni,kasmadığı gün yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

bu telefon deli edecek beni,kasmadığı gün yok

Jelly bean kullanıyorsan kasar,kasmamasını istiyorsan rom yükleyeceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

quote:

Hangi romu kullaniyorsunuz ?

Ayrica hollanda romu kullananlar yazilim guncellemesi geldi kurmali miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

quote:

quote:

Carbon rom+chrono kernel kullanıyorum.

• ThisIsCotyora kullanıcısına yanıt
    Kur tabi niye kurmayasin ki? Resmi rom sonuçta. Bende hollanda romdayim bana niye gelmedi guncelleme anlamadım. Ama aynı ulkeden farklı romlar var. Belki ondandir.

• murat0601 M kullanıcısına yanıt
    1.4 çok fazla. Ben 1.2 yaptığımda bile durmadan reset atıyordu, sonra 1'e alınca reset olayı durmuştu.

• Welar W kullanıcısına yanıt
    ben 1.2 de kulalnıyorum 2 haftadır hiç reset sıkıntısı çekmedim sadece 1.4 seçenegi var neden çıkmıyor diye sordm
    hangi rom kullanıyorsunuz

ben ace2nutzer kernel kullanıyorm olrdaki adam teamninjanın cm 11 ni tavsiye etmiş ve düzenleme yapmş bi kaç onu kulalnıyrm telefon çok akıcı donma takılma yok
    ygs sınavıdan sonra atarm videosunu belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

Kur tabi niye kurmayasin ki? Resmi rom sonuçta. Bende hollanda romdayim bana niye gelmedi guncelleme anlamadım. Ama aynı ulkeden farklı romlar var. Belki ondandir.

hocam daha onceden xxmh1 vardı onada gelmıstı. bu romu kurdugumdan beri sistem güncellemesi var tereddüt ediyorum yinede
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThisIsCotyora

quote:

quote:

Carbon rom+chrono kernel kullanıyorum.

memnun musunuz? rom ve kernel hakkında bilgi verir misiniz ?

• jb kastığı için gb'ye geri dönmüştüm, ancak tekrar yeni bir sürüme yükseltmem gerekiyor. stabil bir rom atabilecek şekilde hangi yolu izlemeliyim?
  • Liquidsmoth kullanıyorum memnundum stabil ancak pilim çok çabuk bitmeye başladı, romdanmı yoksa pilim mi artık tükendi çözemedim, başka bir rom bakıyorum,pilin bu kadar çabuk bitmemesi gerekir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam carbon romun dosyalarının linkini vrirmisin bizde yükleyek zahmet olmassa birde varsa yüklerken video resim falan yada acıklayarak anlatırsan sevinirim
  • gael kullanıcısına yanıt
    hocam liquidsmorth romunun dosyalarını atarsanız sevinirim bizde kuralım ya kyrliios dan sıkıldım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyace2

hocam carbon romun dosyalarının linkini vrirmisin bizde yükleyek zahmet olmassa birde varsa yüklerken video resim falan yada acıklayarak anlatırsan sevinirim

Romun Konusu:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2667613
    Romun Linki:http://d-h.st/N3X
    Gapps dosyasının linki :http://d-h.st/users/TKruzze/?fld_id=39488#files
    https://www.youtube.com/watch?v=2yQawLBxjDw Romlar genellikle aynı şekilde yüklenir.Bu video da gösteriyor.
    Telefonun hafıza kartına atacaksın,recoveryden ilk önce romu sonra gappsı flashlayacaksın.Zaten bunu biliyorsundur.

• merhaba hocam bu cm12nin kurulumu ile ilgili video falan varmı varsa atarısınız bu romu önermiyorsanız önerdiginiz bir rom varmıdır kasmayı azaltmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyace2

merhaba hocam bu cm12nin kurulumu ile ilgili video falan varmı varsa atarısınız bu romu önermiyorsanız önerdiginiz bir rom varmıdır kasmayı azaltmak için

Kardeşim cm romlu tabanlar kasmaz,bir de üstüne nova launcher kurarsan yağ gibi olur.Cm 12 yi kurmanı önermem,lagdan,kasmadan geçilmiyor telefon,hiç stabil değil.
  • şuan bende kyrillos var üstüne kurarsam sıkıntı olurmu
  • 
Sayfa: önceki 14121413141414151416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.