Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde 3.sene oldu telefonu alalı neredeyse her romu denedim hiç birisi gb kadar iyi degil en sonunda gb kyrloss rom döndüm hem root var hem sarj iyi gidiyo ve normal gb e göre bazı iyileştirmeler yapılmış hiç bir sıkıntı çıkmadı kullanırken

birde yüklemek isteyenler xda dan kyrloss romun linkine girip aşagı inin orada gb kısmı var
    önce 3 parçalı rus romu üzerine türk rom gb yükleyin üzerine onu flaşlarsanız çok iyi oluyor

bir an önce bu telefondan kurtulmayı planlıyorm ancak bu sene sınava hazırlandıgımdan pek işim olmuyor seneye inş kurtulacam

siz siz olun hiç bir zaman amiral gemi olmayan telefonu almayn bu telefonu aldıgıma çok pışmanım
  • En iyisini yapıyorsun kardeşim, ben geçen gün gittim a101 de lumia 1320 satılıyormuş, elimdeki ace2 yi 300 e bir arkadaş istedi verdim. Üstüne 370 daha ekledim, bunu aldım. Oldukça iyi, hatta hiçbir şikayetim olmadı yaklaşık on gündür elimden hiç düşmedi, şarjım iki günün altına inmiyor,mağaza yetersiz diyerek bağıranlara şaşırıyorum, ne arıyorlar da bulamıyorlar hâlâ anlamadım. Telefonu aldım alalı iki defa güncelleme aldı, adamlar ilgileniyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar stock gb kullanıyordum. En son ona dönmüştüm ve yaklaşık 3 aydır sorunsuz kullanıyordum. Ancak son bir haftadır aniden kapanıyor ve açılmıyor. Ben de cwmden reset atıyorum normale dönüyor. Ama bir gün sonra yine aynı şeyi yapıyor. Bugün 2. reset atışım olunca jbye geçmeye karar verdim. Özet olarak: Bu telefona lanet olsun.
  • Sudolfin kullanıcısına yanıt
    servise ver bence. rom atmakla düzelmez, servislik olmuş senin telefon.
  • Su gibi pili tükenmeye başladı, yarım günde bitiyor, sizdede aynımı, tel ilk çıktığı zamanlarda almıştım acaba pilin ömrümü tükendi yoksa kullandığım liquidsmoth romundan mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gael kullanıcısına yanıt
    Pilin değişmesi gerek. Bende akşam full bırakıyorum sabah birde bakıyorum şarj cihazına takın diyor. Son zamanlarda bu şekilde olmaya başladı. Garanti bitmeden götüreceğim servise bakalım ne diyecekler.

• Geç kalmış bi sorum var. Bu teli alırken 4gb hafıza var diye biliyordum. Sistem 1.20gb usb bellek 1.10gb .. geri kalan rame mi ayrılmış demek oluyor yada nerde? Ayrıca samsung senin üreteceğin telefonun a....k....

• quote:

Orijinalden alıntı: Welar

Stock jb kurdum bakalım yine aynı şeyi yapacak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

quote:

benimki de hollanda stok jb. romlarla alakası olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

quote:

benimki de hollanda stok jb. romlarla alakası olduğunu sanmıyorum.

Hocam bilemedim ya yazilimla alakasi olabilir mi? Jb kurdum daha sonra mod kurup rami 624mb yaptim ve kernel kurdum. Gayet iyiydi ancak simdi fbda doladirken donuyor ve reset
    atiyor ama aciliyor. Gbde telefon kapaninca hic acilmiyirdy. Sizce telefoncuya goturmeli miyim yoksa tekrar stock rom kurup deneyeyim mi? Hem telefoncuya versem yedek telefonum yok hemde para durumu var. Gerci mecburen vericem gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 15 Şubat 2015; 21:44:26 >

• Sudolfin kullanıcısına yanıt
    işlemciyi oc yaptıysan arada reset atar. ben oc yapmıştım daha önceden arada reset atıyordu. şimdi normal kullanıyorum reset yok.
  • cm 12nin son sürümünü yükledim,bir de üstüne chrono kernel r 2.16.2 yi yükledim,süper oldu.Yeni cm12 ye tema motoru da eklenmiş,görsel açıdan güzelleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 18 Şubat 2015; 15:25:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

cm 12nin son sürümünü yükledim,bir de üstüne chrono kernel r 2.16.2 yi yükledim,süper oldu.Yeni cm12 ye tema motoru da eklenmiş,görsel açıdan güzelleştirebilirsiniz.

Aga cm12 nerden buldun xda da goremedim ben link atarmisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• baris_modus B kullanıcısına yanıt
    buyur kardeşim,burda hem cm 12,hem de gapps dosyasını indirebilirsin. http://forum.android.com.pl/f697/5-0-2-cyanogenmod-12-alpha-2015-02-15-a-491512/

Bu da kernelin linki;http://xda.mister-freeze.eu/XDA-files/ChronoMonochrome/kernel/

chrono_kernel_r2.16.2.zip yazanı indirip,yükle.

• XDA'ya gelmeden yüklemem ben,oradakilerden biri yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

buyur kardeşim,burda hem cm 12,hem de gapps dosyasını indirebilirsin. http://forum.android.com.pl/f697/5-0-2-cyanogenmod-12-alpha-2015-02-15-a-491512/

Bu da kernelin linki;http://xda.mister-freeze.eu/XDA-files/ChronoMonochrome/kernel/

chrono_kernel_r2.16.2.zip yazanı indirip,yükle.

Buglar neler? Kullanılır mı?

• evet ya güvenlilr mi ki? xda ya gelip biraz da olumlu yorumlar alması lazım. anca öyle yüklerim.
  • Buglar var.Telefon bazen uygulamalarda çöküyor,ekran kararıyor,2 3 saniye sonra kendine geliyor,youtube da videolarda kasıyor.Yani anlayacağın önceki sürüme göre iyileştirmeler var,ama yine de tam stabil değil.
  • quote:

evet ya güvenlilr mi ki? xda ya gelip biraz da olumlu yorumlar alması lazım. anca öyle yüklerim.

Xda da var konusu,galaxy ace 2 general kısmında. >>http://forum.xda-developers.com/galaxy-ace/ace-2-general/cm12-alpha-t2989178
  • Android 4.4 aldı mı bu telefon?

• 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.