Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .mpower

quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

Konu yokları oynuyor son zamanlarda. Sanırım hala kullanan çok az kişiyiz.

Parayı bulan telefonu değiştirmiştir. Benim gibi bulamayanda gbye geri dönmüştür diye tahmin ediyorum. Romları takip eden bir kaç kişi zamanla gbye dönecekler diye tahmin ediyorum.

Ben cm11 deyim kesinliklede stabil hatasız lollipop gelmeden hiçbirşeye dönmem memnunum..

Ne kadar süredir kullunıyorsunuz? telefondan telafona da değişebiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar liquid romu kullanıyorum. telefonu bir süre kullanmadan bırakınca liquid-başlatıcı durdu ve android durduruldu hatası alıyorum yeniden başlatmadanda düzelmiyor çözümü nedir?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Parayı bulan telefonu değiştirmiştir. Benim gibi bulamayanda gbye geri dönmüştür diye tahmin ediyorum. Romları takip eden bir kaç kişi zamanla gbye dönecekler diye tahmin ediyorum.

Ben cm11 deyim kesinliklede stabil hatasız lollipop gelmeden hiçbirşeye dönmem memnunum..

rom fazla gitmez ama benim telefon sanki özel üretim 10-11 aydır kasıntısız cm11 deyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

rom fazla gitmez ama benim telefon sanki özel üretim 10-11 aydır kasıntısız cm11 deyim

2 aydır CM 11'deyim.Kasıntı yok,inşallah böyle devam eder.

• Merhaba arkadaşlar ben aylardır jb kullanıyorum overclock kernel var mı jb için yada cpu işlemci hızını arttırabileceğim başka bir kernel? Birde swap alanı oluşturamıyorum hata veriyor telefonum rootlu ext alanı oluşturdum internetten hata sebebini araştırdığımda uygun kernel yükleyin dediler uygun kernel olarak ne onerirsininiz?? Şimdiden teşekkürler

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    hocam kesinlikle gbde 1 aya yakın kullandım kasma yok gb kullan sorun kalmaz ama bazı uygulamalarda 2.3.6ya uygun degil bunun için tekrar jb + Kyrillos
  • hangi cm hocam bilgilendirirmisin
  • galaxyace2 G kullanıcısına yanıt
    gittiği yere kadar kullanacağız
    telefonun garantisinin bitmesine 2 ay vardı samsung servisinde bedavaya bataryasını değiştirdim çabuk pili bitiyor diye,servisteki eleman android 4 JB yüklemiş
    telefon inanılmaz kastı üstelik yükleyin diye bir talebim olmadı bana sormadan JB yüklemişler
    telefonu 1 hafta zar zor kullandım
    telefon durduğu yerden kasıyor hiçbirşey yapmadım,whatsapp ve clean master yükledim,telefona dokunmuyorum ama inanılmaz kasıyor,daha önce böyle bir telefon görmedim,düşman başına, tekrar servise gittim pc ye takıp tekrardan eski androidi yüklediler 2.3.1
    başlığı o kadar okudum birisi sevabına cm11.kyrillos..vs telefona atmayı öğretsin veya link göndersin biz de öğrenelim hiç te anlamam bu işlerden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 9 Aralık 2014; 23:57:52 >

• müzik dinlerken kulaklıktaki tuşlara farklı atama yapabilirmiyiz bu mümkünmü
  • gıngerbreada geri döndüm herşey oldu fakat şu en son kısımda imei girdiğimiz yeri açıyorum "tur" işaretleyin demişsiniz ama "tur" diye birşey yok farklı şeyler çıkıyor
  • Ya benim ace 2 çok fena kasıyor telefon ölüyormu ne. Alalı 2 sene oldu. Baya bi rom fln denedim hiçbiri stabil değil. Artık ne yüklesem telefon kasıyor. gb, jb, custom rom ve kyrillostada aşırı kasıyor. Nabıcam ben bu telefona . Rom kernel fln tavsiye edin dicemde yine kasar. Şarjıda çok hızlı iniyor gbde bile. Servise versem naparlar acaba garantisinin bitmesinede 2 ay kaldı :S. Acaba soyulan çerçeveyi değiştirtsem ve bataryayı değiştirtsem ücret alır mı servis?
  • arkadaşlar gereksiz silinmesi gerekn programlar hangileri rica etsem paylaşsanız sistem dosyalarını silmemiş olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sumi02 -- 13 Aralık 2014; 20:32:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronay56

Ya benim ace 2 çok fena kasıyor telefon ölüyormu ne. Alalı 2 sene oldu. Baya bi rom fln denedim hiçbiri stabil değil. Artık ne yüklesem telefon kasıyor. gb, jb, custom rom ve kyrillostada aşırı kasıyor. Nabıcam ben bu telefona . Rom kernel fln tavsiye edin dicemde yine kasar. Şarjıda çok hızlı iniyor gbde bile. Servise versem naparlar acaba garantisinin bitmesinede 2 ay kaldı :S. Acaba soyulan çerçeveyi değiştirtsem ve bataryayı değiştirtsem ücret alır mı servis?

çerçeve için bişey diyemem ama bataryayı ücretsiz değiştiriyorlar. Çünkü buradan değiştiren arkadaşlar oldu. garantin bitmeden git değiştir bence. çerçeveyi de sorarsın bence onu da değiştirebilirler. yanlız gitmeden önce ya gb at, yada stok jb yükle. cm yüklü götürürsen garanti dışı derler ona göre.

• Welar W kullanıcısına yanıt
    Evet aynen önce sıfırdan gb kurup tel üzerinde hiç bir iz kalmamasını sağlamış olcam. Hemde üstüne türkiye jb kurup yollucam servise artık hayırlısı .
  • liquid rom kullanıyorum bikaç gündür telefonu akşamdan sarja takıyorum sabah teli açtığımda pil yüzde 70 yüzde 80 olarak açılıyor neden olabilir acaba
  • merhaba, ace 2 ye orjinal samsung pil nereden alabilirim?
  • Arkadaşlar kernel yükledim kiese bağlanmıyor aldığım yedeği yüklemenin başka bir yolu var mı?
  • Arkadaşlar telefon rootluyken yanlışlıkla volstab dosyasını sildim. Şimdi telefon açılış ekranında kendine reset atıp duruyor. Ne yapmam gerek acil yardım alabilirsem çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: veterans

Arkadaşlar telefon rootluyken yanlışlıkla volstab dosyasını sildim. Şimdi telefon açılış ekranında kendine reset atıp duruyor. Ne yapmam gerek acil yardım alabilirsem çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

download moda girebiliyorsa odin programı ile yeniden rom atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

quote:

Orijinalden alıntı: veterans

Arkadaşlar telefon rootluyken yanlışlıkla volstab dosyasını sildim. Şimdi telefon açılış ekranında kendine reset atıp duruyor. Ne yapmam gerek acil yardım alabilirsem çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

download moda girebiliyorsa odin programı ile yeniden rom atabilirsin.

Arkadaşım download mode a giriyor ama rom işlerini filan hiç bilmem. Telefonda stock rom, root, ve hafıza değişikliği vardı. Başka yapabileceğim bir uygulama var mı ? Yoksa bu rom işini nasıl yapacağımı anlatırsanız sevinirim. Ayrıca başka bir soru olarak şu haliyle telefonu servise götürsem bir sorun çıkar mı ? Dediğim gibi root ve hafıza değişikliği vardı telefonda fakat download mode da samsung official custom binary download da NO yazıyor .

• 
Sayfa: önceki 14001401140214031404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.