Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadas yedek batarya alanlar var mi ? Link atabilitler mi? 60-70liralik bataryalar bu telefon icin fazla geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son güncellemeyi yükleyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_ReaL83

son güncellemeyi yükleyen var mı ?

Neyin Son güncellemesi gb mi? Stok Jb mi? Custom Jb mi?

• gksll kullanıcısına yanıt
    Alışverişten sonra banka genelde MAİL atar. Şu kadar taksit yapalım diye, yanlız az bir fark ekler üstüne ama.

• Welar W kullanıcısına yanıt
    Jb eylül güncellemesi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

quote:

Orijinalden alıntı: The_ReaL83

son güncellemeyi yükleyen var mı ?

Neyin Son güncellemesi gb mi? Stok Jb mi? Custom Jb mi?

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I8160/TUR/

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160

• The_ReaL83 T kullanıcısına yanıt
    Stok Jb de olmadığım için bilmiyorum. Stokta olanlar yükleyip deneyimlerini yazsınlar. Stabilite gelirse hepimiz yükleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Welar -- 2 Kasım 2014; 6:36:14 >
  • 2013 diyo orda. Bende 2014 Eylülde yeni güncelleme verdiler sandım. ulan samsung bi an için sevindirdin ama boşunaymış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Welar -- 2 Kasım 2014; 15:33:15 >
  • Arkadaşlar cm11de hafıza kartına taşıdığım uygulamaları masaüstüne koyduğumda telefon yeniden başlayınca kayboluyor. Nedir bunun çaresi?

• The_ReaL83 T kullanıcısına yanıt
    listeye göre en güncel stok jb avusturya'da, gb ise cezayir'le malezya'da gözüküyor. Stok jb veya gb yüklemek isteyenler bu listeyi dikkate alsınlar bence.

xxnf2 uzantılı avusturya jb kullanan var mı arkadaşlar? Yüklemek şart oldu.
  • aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum ama cihaza taşı desen düzelir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

bilemiyorum ama cihaza taşı desen düzelir mi acaba?

Yer yok hocam oyunlari falan masaüstünde klasöre atmam lazım ama siliniyor

• cm11 kişiye göre mesaj sesi nasıl ayarlanıyo
  • Novafusion galaxy ace 2 ye lolipopu çıkaracak
    https://www.facebook.com/AndroidNovaFusion?fref=ts
  • hocam ben bu telefonu mayıs 10 2013de aldım bayadırda kyrillos kullanıyorum ilk zamanlar hiç donmuyordu hiç diyebilirim ama bu aralar donmalar falan cok başladı ben şimdi gp ye dönüş yapıcam sana göre şuan en iyi rom hangisi hiç bir sorun yatarmayacak sen sanırsam hala kyrillos kullanıyosun ama forumun yöneticisisin illaki bişeyler bilirsin bi söylermisin şuanlık en iyi rom hangisi
  • galaxyace2 G kullanıcısına yanıt
    ben bu telefona lanet olsun diyerek,telefonu anneme vermiştim.ben tuşlu telefon kullanıyordum.zaten telefon şu an serviste.

rom konusunda ise ben hiçbir 4.1 4.2 .4.3 veya 4.4 romundan verim alamadım.bence çare GB.
  • telefonu teslim aldım,uzun zamandır rom yüklemiyordum.önereceğiniz CM romu var mı?
  • Arkadaşlar play storeden uygulama yüklicem yeterli depolama alanı yok diyor. Dahili bellek 1.20gb alan var 232mb kullanılabilir // Dahili depolama birimi 1.10gb alan var 67.08mb kullanılabilir // sd kartta 3.23gb kullanılabilir diyo. Napıcam bi yardım etseniz sevinirim
  • Arkadaşlar telefonun tüm özellikleri çalışır durumdayken eski model Samsung C3530 model telefon rehberini kies ile telefona yükledim ne olduysa ondan sonra oldu ve şuan telefon internete bağlanmıyor mobil veri açık fakat internete bağlanmıyor avea online işlemlerden telefon ayarlarına girdiğimde internet desteklenmiyor olarak çıkıyor, telefonu fabrika ayarlarına geri getirdim düzelmedi sonra jelly beani tekrar odin ile kurdum hala değişen bişey yok nasıl düzeltebilirim. Değerli tavsiyelerini bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: big_manisa

Arkadaşlar telefonun tüm özellikleri çalışır durumdayken eski model Samsung C3530 model telefon rehberini kies ile telefona yükledim ne olduysa ondan sonra oldu ve şuan telefon internete bağlanmıyor mobil veri açık fakat internete bağlanmıyor avea online işlemlerden telefon ayarlarına girdiğimde internet desteklenmiyor olarak çıkıyor, telefonu fabrika ayarlarına geri getirdim düzelmedi sonra jelly beani tekrar odin ile kurdum hala değişen bişey yok nasıl düzeltebilirim. Değerli tavsiyelerini bekliyorum
    Bilgisayarın telefonun donanım olarak görüyor mu önemli. Görmüyorsa kablon bozulmuş olabilir. Telefonu başka bir kablo ile pc ye bağla. Olmazsa taktığın usb yuvasını değiştir ve başka usb aygıtlar varsa onları çıkar. Bunlara rağmen bilgisayarın telefonu donanım olarak görüyor fakat internete bağlanamıyorsan sürücülerin bozulmuştur. Kies ve usb driverları kaldırıp yeniden kurman lazım.

• 
Sayfa: önceki 13941395139613971398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.