Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aslında yapmamız lazım bunları. xda geliştiricileri lolipop çıktığında ace 2'yi unutmasınlar.
  • S.a arkadaslar cihazimin cercevesinde soyulmalar vardi servise verdim cerceveyi ve ekrani komple degistirmisler.Yeni takilan ekranda 1-2 tane siyah nokta(olu pixel) fark ettim.Telefonu alali yakladik 1 sene oluyor yani garantisi devam ediyor.Simdi arkadaslar ben bu teli garantiye olu pixel var diye yollasam degisim veya para iadesi yaptirabilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaptırırsın. vakit kaybetmeden servisle irtibat kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

yaptırırsın. vakit kaybetmeden servisle irtibat kur.

kardeş şimdi ben bunu servise yollicamda ekranını değiştirip yollama şansları varmı yani ben değişim yada para iadesi istiyorum oyüzden yollucam.

bide benim bulunduğum şehirde samsung teknik servisi yok ben buna kargoyla karşı ödemelimi yollucam

bide teknik servisinin adresini nerden öğrenebilirim.

şimdiden tşk...

• iyi de sen servise verdim dediğine göre prosedürü biliyorsundur herhalde. bence ekranı değiştirip gönderirler. kargo konusunu samsung türkiye'ye sormak lazım.
  • Beyler ram için sd kartı bölüp, yükleme ekranında değer veren oldu mu? Ram azda olsa bir şekilde yükseltilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Welar

iyi de sen servise verdim dediğine göre prosedürü biliyorsundur herhalde. bence ekranı değiştirip gönderirler. kargo konusunu samsung türkiye'ye sormak lazım.

Kardes farkettimde onlar olu pixel degilkis ekranin icine toz kacmis .)

• 250 tl ye 2. El 1 yil garantilisi alinir mi. Askerdeki kuzene yollayacagim da.

• arkadaşlar teamcanjicanın en son sürümlü cm11 romunu upload edip atar mısınız xda'daki siteye girmiyor da
  • arkadaslar kusura bakmayin. telefonu gb ye çevirdim ama root ve hafiza degisim dosyalarini bulamadim yardim edermisiniz. İlk sayfadakiler bildigim kadari ile jb icin olan dosyalar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon sessizdeyken titreşim olmuyo yaklaşık 2 aydır cm11 kullanıyorumda bu romda titreşim yok mu acaba?
  • aliemreyegin kullanıcısına yanıt
    http://d-h.st/users/TeamCanjica/?fld_id=29120#files
  • quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

250 tl ye 2. El 1 yil garantilisi alinir mi. Askerdeki kuzene yollayacagim da.

temizse alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

arkadaslar kusura bakmayin. telefonu gb ye çevirdim ama root ve hafiza degisim dosyalarini bulamadim yardim edermisiniz. İlk sayfadakiler bildigim kadari ile jb icin olan dosyalar.

alt tarafta gb için olan dosyalar da var.
  • var tabiki olmaz olur mu?
  • midmid kullanıcısına yanıt
    arkadaslar kolay gelsin, dün aksam kies ile guncelleme yaptım mh1 turkiye stok romunu yukledi , berbat oldu telefon, cok kasılıyor, ingiltere romunu aradım stok olan ama bulamadım bir yerde, öneriniz nedir? daha önce hic root yapmadım odinde kullanmadım ama ugrasırım. eskiye donmek istemiyorum varmı caresi, ingiltere stok romu daha hızlı olurmu? tesekkurler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se@

arkadaslar kolay gelsin, dün aksam kies ile guncelleme yaptım mh1 turkiye stok romunu yukledi , berbat oldu telefon, cok kasılıyor, ingiltere romunu aradım stok olan ama bulamadım bir yerde, öneriniz nedir? daha önce hic root yapmadım odinde kullanmadım ama ugrasırım. eskiye donmek istemiyorum varmı caresi, ingiltere stok romu daha hızlı olurmu? tesekkurler şimdiden.

Bende Tr Jbden 3 parcali rus Gb sonra Tr GB kurdum.Uzun sure Gbyi kullandim kasmaya basladi.Su an Ingiltere(O2) romunu kullaniyorum.Sammobileden indirip kurabilirsiniz.Fakat ben Tr GBden gectim.Direk TR JB ustune kurulur mu bilmiyorum.Su an GBden daha seri :)
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    sizin ingiltere (O2) romunun acılımını yaparmısınız. ya da lınkını verebılırmısınız. sammobıleden ben bulamadım.

O2 derken XXMO2 mı nasıl bıse . ben İNGİLTERE XXNA1 romunu kurmustum o da kasıyor. sizinki hangi rom
  • se@ kullanıcısına yanıt
    custom rom yükleyin derim cm 11 anrodid 4.4 kitkat hem görsel hem performans olarak gayet iyi
  • Geçenlerde cm11 kurdum, antutu skoru yükseldi ama sonra bi baktım ki sadece romu yükledikten sonra cpu hızı 1000 mhz olmuş ve şarjı da su gibi içti bitirdi. Zaten temasını da hiç sevmedim. Ben de stok jb ye döndüm. Ama onun da çakılmaları hasta ediyor beni.

Şimdi istiyorum ki mümkünse jb olsun ama şarjı iyi stok jb gibi iyi giden ama kasmayan bir rom olsun, yani bu touhcwiz arayüzü hoşuma gidiyor, zaten arayüz kasması sorun değil sorun direk aletin kilitlenmesi facebookta youtubeda falan. Bu kyrillos liquidsmooth falan nasıllar?
  • 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.