Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha garantim bitmedi ama telefonun kendi rom'u mağlum. Normalde birşey yokken çok kasmıyor ama ben biraz yükledim şeyler baya kasmaya başladı. Sizce rom atmalı mıyım? Eğer atın diyorsanız hangisi iyi? Burası ANA KONU sanırım ilgilenirsiniz.
  • Makina Mimarı kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bi ara literom kullaNirken o uygulama vardi ama tam olarak ne ise yaradigini cozememistim ne ise yarar o uygulama grenitymi ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cm 11 muhteşem valla,hiç takılma da yok,yağ gibi
  • greenify uygulamaları dondurmaya yarar mesela bi şey açtın kapasanda arka planda çalısıyor buda işlemciyi yoruyor pil tüketiyor ram kullanımını artırıyor
  • Ya eskiden resurrection remix kullaniodum ama clash of clans gibi ram harcayan uygulamalardan cıkınca bildirim çubuğu inmiyordu daha sonra launcer yenileniyordu şimdi tc cm11e gectim mukemmel ama doubletap2awake i bulamadım bide mostwanted yukledim ama grafikler otomatik olara en sona ayarlanıyor bu yüzden de akıcı değil bunun dışında on numara bir rom

• sonozan kullanıcısına yanıt
    Team Canjicanın CM11'i
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Telefonumu LG G2 ile değiştirdiğim için bu sayfayı favorilerden silebilirim artık. İnşallah herkesin beğendiği istediği telefonu elde eder diyim.

Lg g2 den memnunmusunuZ

• quote:

Orijinalden alıntı: pingu81

quote:

Orijinalden alıntı: StrikeX

Telefonumu LG G2 ile değiştirdiğim için bu sayfayı favorilerden silebilirim artık. İnşallah herkesin beğendiği istediği telefonu elde eder diyim.

Lg g2 den memnunmusunuZ

Evet cok memnunum.

• galaxyace2 G kullanıcısına yanıt
    Greenify bu uygulamayi diyoreunuz sanirim.bu uygulama arka planda calisan uygulamalari uyutarak telefonu daha akici kullanmanizi ve pil tasarrufu saglar.facebook ve whatsapp i uyutmayin bildirim alamazsiniz.

• gael kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/0B-8__H0BBJIJcUZnOE1FYmg0YkU/edit?usp=sharing

yukarıdaki linkden dosyayı indirip recowery den flashlarsan ışıklarla ilgili bildirim sorunu düzelir fakat bildirim geldikten sonra ışıklar yanıp sönmez =) romla ilgili bir hataydı bu ışıkların saçmalaması.
  • blastos B kullanıcısına yanıt
    eyvallah yapalım bakalım
  • gael kullanıcısına yanıt
    bu romun da kötü yanı bu işte. bana göre çok güzel istediğim bir çok özellik içinde ve çalışması stabil fakat geliştirilmesi durdurulduğu için çok fazla yama kurman gerekiyor. tüm yamalar bittikten sonra cwm ile yedeğini al derim. ileride bir sorun olursa hemen recoveryden 5 dakikaya geri yüklersin tüm ayarların ve programlarınla birlikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: galaxyace2

Hocam ben bi ara literom kullaNirken o uygulama vardi ama tam olarak ne ise yaradigini cozememistim ne ise yarar o uygulama grenitymi ne

Hocam bu uygulamayı kullandığımdan beri telfon çalışabileceği en yüksek verimle çalışmakta ve pil ömrüde gayet iyi seviye de program sayesinde.Arkdaşlar facebook tan uyarı alamzsın demişler.Öyle birşey yok.Zaten programları tek tek seçip ekliyorsun listeye.facebook u eklemezsin diğerlerini dondurur face çalışır.Ben kullanmanızı öneririm.Android de ilk satın aldığım uygulamadır greenify.Ace 2 gibi gingerbread'de de jb'de de yavaş çalışan telefon için en ideal program.(Sadece jb de çalışmakta greenify).
  • merhaba arkadaşlar , öncelikle geçmiş kandiliniz mübarek olsun, şöyle bir sorunum var, cm 11 in son güncellemesi olan 20140523 ü kurduktan sonra ekran dokunmayı algılamıyor , alttaki kapasitif tuşlar işlevlerini yerine getiriyor , fakat ekran hiçbir şekilde dokunmayı hissetmiyor, zorla kapatıp açıyorum bir süre normal işlevlerini sürdürüyor, sonrasında ekran kilitlendikten sonra yine aynı şekilde dokunmatik ekran cevap vermiyor

wipe cache & dalvik cahce yapıp bi önceki romu 2014 05 19 u kurdum fakat sonuç değişmedi
  • Grenify programi pilde artis yapti yanliz su adfree denilen reklan onleme programi calismadi nedense sürüm eski sanirim ondan olmamis olabilir
    @blastos yedeklemeyi yaptım tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre@06

Ya eskiden resurrection remix kullaniodum ama clash of clans gibi ram harcayan uygulamalardan cıkınca bildirim çubuğu inmiyordu daha sonra launcer yenileniyordu şimdi tc cm11e gectim mukemmel ama doubletap2awake i bulamadım bide mostwanted yukledim ama grafikler otomatik olara en sona ayarlanıyor bu yüzden de akıcı değil bunun dışında on numara bir rom

çift vurma ile açılma özelliği sadece 13 Mayıs güncellemesinde var. 20 mayısta kaldırdılar.

şu uyarıyı nasıl kaldırabilirim bilen var mı? her mesajda bu çıkıyor

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturan adam -- 27 Mayıs 2014; 8:33:08 >

• oturan adam kullanıcısına yanıt
    Ayarlar -> güvenlik -> SMS mesaj limiti(en alttaki seçenek)
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim kurtuldum sonunda

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimist05

Greenify bu uygulamayi diyoreunuz sanirim.bu uygulama arka planda calisan uygulamalari uyutarak telefonu daha akici kullanmanizi ve pil tasarrufu saglar.facebook ve whatsapp i uyutmayin bildirim alamazsiniz.

Bende bunu kullaniyorum root atip bagis versiyonunu kullanmanizi kesinlikle oneririm googlenin sacma sapan uygulamalari ve samsungun hayatimizda hic kullanmadiginiz telefonu yoran (hele bizimki gibiyse öldüren) uygulamalari tamamen kapatiyor. Telefona format attim.1 gun dahi bu programsiz kullanamadim telefonu cope atasim geldi fakat yukledim bagid versiyonuna gectim tum kullanmadigim sacma uygulamalari kapadim performans gozle gorulur sekilde artiyor. Ben sadece whatsapp i uyutmuyorum.

• 10.1 - 20131213-UNOFFİCİAL-codina
    Arkadaşlar bu romu kullanıyorum herşey çok güzel de biri aradığında telefonu açtıktan 1 sn sonra sesim gidiyor karşıya bunu nasıl çözebiliriz? Her arandığımda telefonu açıyosun neden konuşmuyosun muhabbeti oluyor sinir bozucu bi durum.. :S
  • 
Sayfa: önceki 13461347134813491350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.