Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan6894

quote:

Merhabalar telefonuma garantiye göndermiştim geri geldiğinde 2.3.6'dan 4.1.2'ye yükseltmişler ilk birkaç gün gayet stabil kullandım fakat sonra programları yüklemeye başladıktan sonra telefon donmaya programlara cevap vermemeye başladı. 2.3.6'dan daha fazla donar oldu. Bunun bir çözümü yok mu acaba ? Elime alasım gelmiyor.

Donmalar takılmalar haricinde birde şarj yüzünden muzdaribim. Nasıl olacak bu telefonun akıbeti bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz.

Vay Orhan im ...nasilsin ? hala kurtulamadin mi ace 2 den. ace 2 malesef kaderine terk edilmis gibi hic bir rom stabil deyil. bende krillios ve cm romlari denedim ama gb ye geri dondum bu telefonda en saglikli calisan rom gb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 1,5 senedir Ace 2 kullanıyorum. Zaten 4.1.2 geç geldi. Ben aldığımda bu fiyata en iyi telefon buydu ama ben aldıktan 3 ay sonra çok daha iyi telefonlar çıktı ama olsun buda iyiydi. Şimdi memnunun ama offical rom baya yavaş ben nova l. ile bunu çözdüm. Yine oyunlarda biraz sorun çıkıyor. Hafızası da biraz az. Ben sdk ile sd karta taşımayı yaptım ama yine de iyi değil. Bu konu gerçekten bu telefon hk. herşeyi bulabileceğim bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

hepinize kyrillos dan selam olsun ace 2 sahipleri..

halen stabil

+1. Bi ara bildirim isigi sevdasina cm 11 yuklemeyi denedim ama telefon bi turlu begenip acilmayinca vaz gectim Su kyrillos da bildirim isigi yapabilse telefona

• quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

quote:

quote:

Merhabalar telefonuma garantiye göndermiştim geri geldiğinde 2.3.6'dan 4.1.2'ye yükseltmişler ilk birkaç gün gayet stabil kullandım fakat sonra programları yüklemeye başladıktan sonra telefon donmaya programlara cevap vermemeye başladı. 2.3.6'dan daha fazla donar oldu. Bunun bir çözümü yok mu acaba ? Elime alasım gelmiyor.

Donmalar takılmalar haricinde birde şarj yüzünden muzdaribim. Nasıl olacak bu telefonun akıbeti bilemiyorum yardımcı olabilir misiniz.

Vay Orhan im ...nasilsin ? hala kurtulamadin mi ace 2 den. ace 2 malesef kaderine terk edilmis gibi hic bir rom stabil deyil. bende krillios ve cm romlari denedim ama gb ye geri dondum bu telefonda en saglikli calisan rom gb.

Hamd olsun teşekkür ederim sizi sormalı :) Valla kurtulamadım maddi sıkıntılar yüzünden garantiye göndermiştim 4.1.2 yüklü olarak geldi ama ilk birkaç gün gayet stabilken sonra donmalar takılmalar başladı soğudum iyice. Zaten istemiyordum şimdi elime alasım gelmiyor ne yapacağım bilemedim

• orhan6894 kullanıcısına yanıt
    saol kardesım bende cok ıyıyım.bu telde hıckımse 4.1.2 yı stabıl calıstıramadı malesef.gb ye gerı don yada servıse ver onlar gerı gondersın 2.3.6 ya .alternatıf olarak dıyer romları da deneyebılırsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

saol kardesım bende cok ıyıyım.bu telde hıckımse 4.1.2 yı stabıl calıstıramadı malesef.gb ye gerı don yada servıse ver onlar gerı gondersın 2.3.6 ya .alternatıf olarak dıyer romları da deneyebılırsın .

Uğraşmayayım ben satayım artık en iyisi vakti doldu
  • telefon pil ömrü nasıldır sadece konuşmak ve mesajlaşmak için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozvir

telefon pil ömrü nasıldır sadece konuşmak ve mesajlaşmak için ?

Telefonla ugrasilmadigi halde %100'den %80'e inen bi telefon desem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillZone44

quote:

Orijinalden alıntı: kozvir

telefon pil ömrü nasıldır sadece konuşmak ve mesajlaşmak için ?

Telefonla ugrasilmadigi halde %100'den %80'e inen bi telefon desem?

sorunlu bir telefona benziyor peki 300 - 500 tl arasında android telefon önerebilirmisiniz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blastos B kullanıcısına yanıt
    xe17 kullanıcısına yanıt
    bu kadar wipe a gerek var mı

@xe17

hangi rom bu? bir de ekran süresi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturan adam -- 21 Mayıs 2014; 0:30:09 >
  • Merhabalar,

Buyuk ihtimalle hepinizin telefonlarinda vardir benimkinde de cercevede soyulmalar var. Aslinda cercevenin altindan cikan siyah renk problem degil. Bu cerceveyi tamamen soyma sansimiz var mi? Ne bilim ekrana zarar vermeden cikarabilecegimiz bir sıvı vs...?

• quote:

Orijinalden alıntı: oturan adam

bu kadar wipe a gerek var mı

@xe17

hangi rom bu? bir de ekran süresi nedir?

Ressurection remix romu islemciyi 1 ghze ayarladim wifi da surekli acik bir gun yetiyor bana. Ekran suresi derken

• oturan adam kullanıcısına yanıt
    Liquidsmooth 2.37 xda da aratirsaniz cikar hemen. İlk basta wipe yaptıktan sonra diğer patchleri kurarken wipe yapmasaniz da olur. Ekran suresi aydınlatmaya bagli olarak4 saati asiyor

• @Doobly
    ben rotring kalemin klipsi ile kazıdım biraz uğraştırdırdı ama güzel oldu :)

@xe17
    ekran süresi derken ekranın açık kalma süresini sormuştum. kaç saat açık kalma ile bu kadar gitti pil

@blastos
    bende cm11 var şimdi, işlemciyi 1100 yaptım orta parlaklıkta 2.5 saati zor görüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oturan adam -- 21 Mayıs 2014; 12:37:00 >

• oturan adam kullanıcısına yanıt
    Overclock yaptigin zaman sarji daha fazla yer normaldir. Cm11 için yeni kernel yapmislar daha az şarj tuketiyormus ama denemedim. Birkaç KitKat romu demedim ama daha stabil hal gelmeleri gerekli bence. Bir de overclock için cekincelrim var pek bulaşmak istemiyorum.

• beyler bu rootlu telefonlar şifreli falan kaydediyormus bazı arkadaşlarım öyle diyor o nasıl oluyor bilen varmı acaba face şifrelerini falan kaydediyor diyordu arkadaş
  • KillZone44 kullanıcısına yanıt
    hocam ama şöyle bir olay var bak ben normalde saat 12 de yatar okul içinde 7 de kalkıyorum bak bu cm 11 yüklüyken şarj %30 iken falan sabah kalktıgımda 7de en fazla %10 şarj yiyordu tahminen ama bu durum kyrillos yüklüyken degişti %30 mesela diyelim saat 7 de kalktıgımda tel kapalı oluyordu
  • Bu telefon batarya konusunda harika bir telefon. 3.8 inc telefonda 1500 mah batarya var.sprun yasayan varsa servise versin degistirsinler bataryayi.

• Merhaba gencler,
    Emanetende olsa bu cihazdan kullaniyorum. Birkac ay beni idare etsin istiyorum ama cihaz cok fazla donuyor ve mail acarken bile 1 saat bekletiyor beni. Cihazin genelinde mi var bu sorun yoksa kullanidigim versiondanmidir.Suan icin 4.1.2 yuklu. Acaba 2.3.6 ya mi dondursem yoksa 4.1.2 ye temiz kurulum ile birkez daha sansimi denesem mi?
  • 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.