Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doobly

quote:

Orijinalden alıntı: glorya_

bu telefonda nfc var ve nfc destekleyen 128kb yada 256kb sim kart olması lazım ,4.1.2 jelly bean romda şarjın az gitmesi dikkat ederseniz HÜCRE ASKIDA olunca çok yiyor,yani piyasadaki sim kartların çoğu 32 ile 64 kb çeşitli forumlarda en az 128 kb sim kart takılınca şarj sorununun otadan kalktığından bahsedilmiş,bencede mantıklı...

Kartimizi degistiriyorlar mi servis saglayicilar? Uzerinde birsey yazmiyo avea kullaniyorum nasil anlayabilirim kaclik oldugunu?

evet simkartın üzerinde yazıyor kaç kb olduğu,simkartını değiştirebilirsin tabiki gsm şirketlerininin satış mağazalarından,ancak malesef bazı operatörlerde var bazılarında yok 128 kb sim kart...

• ya arkadaşlar türkjb de telefonuı kapatipta şarj ettikten sonra aaçtığımda şarj 95 gösteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun Aleyküm

Beyler cumanız ve ramazanınız mübarek olsun.

Ben galaxy ace 2 almak istiyordum kaç aydır öğrenciyim lise sona geçtim yazları işte çalışırım bu sene dershane olayı oldu hayırlısıyla dershaneye de yazıldık ama gönlümde telefon almak var köpek gibi günde 12 saat çalışıyorum telefonu almayı düşünüyorum ama kafamda çok soru işareti var pişman olmaktan ve paramın boşa gitmesinden korkuyorum akıl verin beyler lütfen !

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

Selamun Aleyküm

Ben galaxy ace 2 almak istiyordum kaç aydır öğrenciyim lise sona geçtim yazları işte çalışırım bu sene dershane olayı oldu hayırlısıyla dershaneye de yazıldık ama gönlümde telefon almak var köpek gibi günde 12 saat çalışıyorum telefonu almayı düşünüyorum ama kafamda çok soru işareti var pişman olmaktan ve paramın boşa gitmesinden korkuyorum akıl verin beyler lütfen !

Telefonu 550 civari alirsan pisman olmazsin ama bizim gibi 750 800 verseydin olurdun bi general mobile discovery incele derim ona gore karar ver

• Benimde verebileceğim fiyat 500-550 üstünü veremem zaten vermemde şu anda üstü bir fiyata telefon gereksizdir benim için. Discovery çok övüyorlar ama içim bir türlü ısınmıyor o telefonu nedendir bilmiyorum markadan yana olsa gerek bir öryargı var.
  • Arkadaşlar discovri yerine bunu öneririm hen de yerli

Casper VIA 3216

http://www.casperstore.net/?urun-3620-Casper-VIA-Akilli-Telefon-A3216.html
    ★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★

• quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

ya arkadaşlar türkjb de telefonuı kapatipta şarj ettikten sonra aaçtığımda şarj 95 gösteriyor

sadece sende değil öle genel olarak bu boyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

quote:

Orijinalden alıntı: futimuti

beyleer! jb 4.1.2 oldu güncelleme gerçeeek!haydi hayırlı olsun :) ben beğendim valla.Ama uzun süre denemeklazım tabii :)iyi geceler.

Uzun zamandır beklediğim an telefonum bozukken ve yazliktaki adresimde hiçbir yetkili servis bulunmazken mi geliyorr

dostum senin adına üzüldüm hala gideremedin sanırım arızayı ordaki telefonculara bir sorsan jtag'la deneseler? yada kargoya ver kendin samsung'a yolla garantiden cozerler.

Yok telefonculara guvenemiyorum kargoyada guvenemiyorum o yuzden bekliycez yaz sonunu

• quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

Önce cwm kurmak gerekiyormuş galiba yapabildim sonunda.... :)) ama tskkkkk

evet ilk sayfada var dostum custom rom yukleme kısmına bakarak yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

quote:

Arkadaşlar s2'ye terfi etmiş bulunmaktayım ama sizi bırakmayı bir sure daha dusunmuyorum,arastırma ve linkleri yenileme görevim hala devam edicek nasip olursa.Yeni gelecek custom rom vb durumlar için pm atarak bilgi verirseniz bende yardımcı olmaya calısırım.Herkese hayırlı ramazanlar.

Kusura bakma kaç defa anlatıldı ama yapamıyorum işte... Kilit dalga efektini kuramiyorum. Dosyayı indirdim telefona hafıza kartına attım recovery modda açıyorum telefonu ama dosyayı gösteremiyorum. Download modu denedim o hiç görmüyor. Sebebini anlamadım. Yol gösterirmisin.
    Not; tel rootlu hafıza kartını tel hafıza olarak daha önce ayarlamistim.

Buyurhttps://www.youtube.com/watch?v=WVVqB0NLtUQ&feature=youtube_gdata_player

• quote:

quote:

ya arkadaşlar türkjb de telefonuı kapatipta şarj ettikten sonra aaçtığımda şarj 95 gösteriyor

tamam cevabı için saol bu aarada yeni telefonun hayırlı olsun ]

• quote:

quote:

quote:

quote:

beyleer! jb 4.1.2 oldu güncelleme gerçeeek!haydi hayırlı olsun :) ben beğendim valla.Ama uzun süre denemeklazım tabii :)iyi geceler.

Uzun zamandır beklediğim an telefonum bozukken ve yazliktaki adresimde hiçbir yetkili servis bulunmazken mi geliyorr

dostum senin adına üzüldüm hala gideremedin sanırım arızayı ordaki telefonculara bir sorsan jtag'la deneseler? yada kargoya ver kendin samsung'a yolla garantiden cozerler.

Yok telefonculara guvenemiyorum kargoyada guvenemiyorum o yuzden bekliycez yaz sonunu

olurmu kargoya güvenmiyorum,heryerde kargoyla çalışıyorlar zaten karşı ödemeli olarak kutusuna koy ve arıza notunu ekle sigortalı sekilde samsunga yolla.Hiç sıkıntı çıkmaz merak etme yaz sonuna kadar neden bekliyesinki? Belki tekrar birşey olucak en azından tekrar garantiden yararlanabilirsin.

• quote:

quote:

quote:

tamam cevabı için saol bu aarada yeni telefonun hayırlı olsun ]

teşekkür ederim,burdayım ama terketmiyorum hemen burayı
  • Geldi mi kiese?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

olurmu kargoya güvenmiyorum,heryerde kargoyla çalışıyorlar zaten karşı ödemeli olarak kutusuna koy ve arıza notunu ekle sigortalı sekilde samsunga yolla.Hiç sıkıntı çıkmaz merak etme yaz sonuna kadar neden bekliyesinki? Belki tekrar birşey olucak en azından tekrar garantiden yararlanabilirsin.

Yok bende zaten yedek telefon vardı samsung monte bide tablet var onlarla gecistiririm zaten yazin pek ilgilenmiyorum

• Ben 4.1 den 2.3.6 ya geri döndüm fakat kiese bağladığımda cihazınız, kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor yazıyor Güncelleme kiese geldiği zaman nasıl yükleyeceğim Lütfen Bilen Birisi Yardım Etsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yok bende zaten yedek telefon vardı samsung monte bide tablet var onlarla gecistiririm zaten yazin pek ilgilenmiyorum

peki o zaman sen bilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkcan61

Ben 4.1 den 2.3.6 ya geri döndüm fakat kiese bağladığımda cihazınız, kies aracılığıyla yazılım yükseltmesini desteklemiyor yazıyor Güncelleme kiese geldiği zaman nasıl yükleyeceğim Lütfen Bilen Birisi Yardım Etsin.

Öncelikle *#272*imei# yapıp tur kodunu seç sıfırlanıcak telefonun sonra tanır kies.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogmus96

Selamun Aleyküm

400tl ye full kutulu temiz cihazlar olabiliyor DH 2 ci elde,

Yazılımdan kaynaklı PERFORMANSI düşük bir cihaz :(((

SIFIR S3 mini daha mantıklı

• Beyler kies'te güncelleme yok en son sürüm var diyor biri bişey söylesin bende yok
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.