- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
SAMSUNG GALAXY ACE 2 GT-I8160 ANA KONU [Android 4.1.2 Jelly Bean]
28805 Cevap1161329 Görüntüleme155 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfaya git: Sayfa: <<     322 [324] 326 327 328 329 330 331      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1126 Mesaj
15 Temmuz 2013; 9:13:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: ataberk1127

Ekran icin widgedleri ve sayfa sayisini dusur ekran parlakligini %30 yap arka plan verisini kapat ama bildirim gelmez kaparsan ucus modunda kullanabilirsin teli azda olsa ise yarar

parlaklıgı düşürdürdüm animasyonları kapadım sayfa sayım zaten az. §u bildirim gelmemesini çözemedim arka plan verilerim açık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

177 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:09:24 

Beyler ben bu telefonu kaç aydır almak için can atıyordum şimdi de maaşımı alınca Galaxy Ace 2 alacaktım ama son yorumları görünce gerçekten korkmaya başladım ileride paramın boşa gittiğini hissetmek,pişman olmak istemiyorum. Lütfen bir şey söyleyin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogmus96 -- 15 Temmuz 2013; 10:10:01 >

Olduğu kadar olmadığı kader. Hayallerimin peşindeyim. 2014 | YGS/LYS

785 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:15:53 

alırsan pişmanlık kaçınılmaz sonun olur

27 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:50:58 

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

bende ace2 var...dı, samsung sözverdiği tarihte yazılılmı çıkartmayınca millet sammobile'daki
sızıntı(beta) romlara koştu, memnun olan da oldu olmayanlar da, bazıları gb'ye dönmek için
uğraştılar birkaçının telefonu brick oldu, her yeni sizinti miltette "acaba busefermi..." dedirtti

ya tarihe bile veremeyen ve soranlara otomatik cevap yollayan samsung türkiye ye ne demeli???
takip ettiğim kadarıyla custom romlar bazı sorunları halletmişler ama yinede eksikleri tam kapatamamışlar

bunları gördüğümde rom-root hiç bulaşmadan hemen telefonum için ilan verip sattım, bana soranlara
tavsiye etmiyorum

ne olaydı şu 4gb.lık hafızanın kullanıcıya kalan 2.2 gigabaytı tek parça olsaydı, ne olaydı hafızayamı yoksa
karta mı uygulama/oyun yükleyemek istersiniz diye sorsaydı, aslında özellikleri bakımından güzel telefon
ama orta sınıfa gösterilen ilgi azlığı birde samsung türkiye nin aşırı rahatlığı insanı bu makinadan soğutur :(

bunlar (doğrusuyla/hatasıyla) benim düşüncelerim, katılmayanlara ise saygı duyarım

40 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:31:27 

quote:

Orijinalden alıntı: gksll

Arkadaslar aranizda telefonu ekran koruyucusuz kullanan varmi? Cok cabuk cizilir mi? Cikartmayi dusunuyorum da.

Ben ilk günden beri mat koruyucu ile kulanıyordum 2 aydır koruyucusuz kullanıyorum. koruyucuyu ilk çıkardıgında çok büyük bir fark oluyo telefonda ekran çok güzel görünüyor.Ben 2 aydır bir sorunla karşılaşmadım.ekranı dayanıklı birazda dikkatli kullanırsan sorun olmaz.

56 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:50:23 

Arkadaşlar telefonu media markt tan almıştım.şimdi satmayı düşünüyorum.ancak şöyle bir durum var uk romu yüklüydü dün gb ye geri döndüm ilk sayfadaki linklerden indirdim.güncelleme gözüküyor yapmadım.alanın elinde kalsın istemem garantisini kullanabilsin.ne yapmalıyım hiç oynanmamış haline dönmesi için?

1147 Mesaj
15 Temmuz 2013; 12:02:20 

Rus GB'sinden sonra TR GB'sini yükleyip sonra csc kodunu TUR yaptıysan sorun yoktur.

56 Mesaj
15 Temmuz 2013; 12:04:51 

quote:

Orijinalden alıntı: kdrsrsln

Rus GB'sinden sonra TR GB'sini yükleyip sonra csc kodunu TUR yaptıysan sorun yoktur.

Öyle yaptım üstad.kodu girince de kapanıp açıldı türkçe oldu.ancak günvelleme işareti var işte ben sonra dedim gitti ama muhtemelen hep gelecek.

56 Mesaj
15 Temmuz 2013; 12:11:37 

Bu arada esime de ace 2 almıştım ona rom falan atmadım hiç müdehale etmedim.cihaz hakkında bölümünü karşılaştırdım tamamen aynı.

0

176 Mesaj
15 Temmuz 2013; 12:21:13 

quote:

Orijinalden alıntı: arfbrk

Bu arada esime de ace 2 almıştım ona rom falan atmadım hiç müdehale etmedim.cihaz hakkında bölümünü karşılaştırdım tamamen aynı.

0

O görünen güncelleme değil cihaz kayıt işlemi tereddütsüz yapabilirsiniz onu

1126 Mesaj
15 Temmuz 2013; 13:43:39 

ya deli olacak şu bildirim gelmemesine çözüm yok mu bi yardım Allah için yaaaa

56 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:25:32 

Yaptım.dediğiniz gibi kayıt işlemiymiş.cihaz kaydediliyor dedi sonra güncelleme aradı ve yok dedi.çok teşekkürler

Bu mesajda bahsedilenler: @wasabi304

908 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:37:27 

quote:

Orijinalden alıntı: s-avci

bende ace2 var...dı, samsung sözverdiği tarihte yazılılmı çıkartmayınca millet sammobile'daki
sızıntı(beta) romlara koştu, memnun olan da oldu olmayanlar da, bazıları gb'ye dönmek için
uğraştılar birkaçının telefonu brick oldu, her yeni sizinti miltette "acaba busefermi..." dedirtti

ya tarihe bile veremeyen ve soranlara otomatik cevap yollayan samsung türkiye ye ne demeli???
takip ettiğim kadarıyla custom romlar bazı sorunları halletmişler ama yinede eksikleri tam kapatamamışlar

bunları gördüğümde rom-root hiç bulaşmadan hemen telefonum için ilan verip sattım, bana soranlara
tavsiye etmiyorum

ne olaydı şu 4gb.lık hafızanın kullanıcıya kalan 2.2 gigabaytı tek parça olsaydı, ne olaydı hafızayamı yoksa
karta mı uygulama/oyun yükleyemek istersiniz diye sorsaydı, aslında özellikleri bakımından güzel telefon
ama orta sınıfa gösterilen ilgi azlığı birde samsung türkiye nin aşırı rahatlığı insanı bu makinadan soğutur :(

bunlar (doğrusuyla/hatasıyla) benim düşüncelerim, katılmayanlara ise saygı duyarım

hocam samsung resmi olarak tarih vermedi ki hiç. sammobile aracılığıyla verilen tarihler vardı onlar da ülkeye göre değişiklik gösterebilir yani..

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2013; 14:53:29 

MIUI romu tek geçerim,gerçekten güzel rommuş

1147 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:05:20 

İlk gelen kayıt ekranı her zaman. Ayrıca TR romunda güncellersen de sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 15 Temmuz 2013; 15:09:18 >

Bu mesajda bahsedilenler: arfbrk

177 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:37:52 

Ya beyler ben bu konulara çok yabancıyım bu kernel sürümü falan nedir ?

Olduğu kadar olmadığı kader. Hayallerimin peşindeyim. 2014 | YGS/LYS

324 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:39:04 

quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan_1907

antutu skoru kaç acaba ?

1126 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:09:07 

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

ya deli olacak şu bildirim gelmemesine çözüm yok mu bi yardım Allah için yaaaa

up yardım lütfennn

322 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:39:46 

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

Arkadaşım ne olur s3 performansı deme bu forumda

Amd FX6300 @4.4 Ghz - Cooler Master HYPER 103LGA | Sapphire Dual-X R9 270X 2GB | Kingston HyperX Black 8 GB Ram | M5A97 Evo R2.0 | Cooler Master Bronze GX650W PSU | Windows 8.1 Pro x64

2746 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:41:23 

JB'den selamlar

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 15 Temmuz 2013; 16:42:22 >

"KONU"YA "TOPİC" DİYEN DİLLERİ EŞEK ARISI SOKSUN
"DÜZELTME"YE "EDIT" DİYEN DİLLERİ EŞEK ARISI SOKSUN

56 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:13:01 

Teşekkürler.bir daha rom atarsam aklımda bulunsun

Bu mesajda bahsedilenler: @kdrsrsln

176 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:45:05 

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

up yardım lütfennn

Uygulama ayarlarından bildirimleri kapat var jb de, uygulamayı durdurarak da çözbilirsin

584 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:48:27 

Hocam hiç çizik falan oldumu klasik cepte kullanıyorum işte bende çıkarmayı düşünüyorum beni taktırdığım günden beri ekran koruyucu rahatsız ediyor kirlenmeside daha fazla oluyor dimi ekrana dokunduğunuzda ?

@marlboro_man

1378 Mesaj
15 Temmuz 2013; 18:52:14 

quote:

Orijinalden alıntı: oğuzhan_1907

yarım yamalak türkçe problemi varmış sanırım bide bugları ne durumda yükliyimmi sence

1147 Mesaj
15 Temmuz 2013; 19:14:27 

Odinden güncelleyemem diyen arkadaşlara gelsin o zaman bu haberim

Resmi JB güncellemesi teknik servislere düşmüş Kiesden de farklı sürüm geleceğini iddaa eden arkadaşlar, sizler için üzüldüm. Çünkü öyle bir durum olmayacak. Buyrun bakın;

0

Eğer odinden güncellemek istemiyorsanız ve korkuyorsanız Samsung Teknik Servisine verin. 1 Günde yazılım yüklüyorlar. Cumartesi günü ses karşı tarafa boğuk gidiyor sorunuyla cihaza gb yükleyip servise vermiştim. Bugün aradılar cihaz hazır diye. Hem sorunum giderilmiş hemde JB güncellemesiyle verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdrsrsln -- 15 Temmuz 2013; 19:15:06 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2013; 19:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

yarım yamalak türkçe problemi varmış sanırım bide bugları ne durumda yükliyimmi sence

beta 2 nin çoğu türkçe birazı ingilizce,bug dedikleri neyse ben daha rastlamadım

40 Mesaj
15 Temmuz 2013; 19:56:14 

quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Hocam hiç çizik falan oldumu klasik cepte kullanıyorum işte bende çıkarmayı düşünüyorum beni taktırdığım günden beri ekran koruyucu rahatsız ediyor kirlenmeside daha fazla oluyor dimi ekrana dokunduğunuzda ?

@marlboro_man

kir oluyor tabi bu aylarda daha fazla oluyor. Çizilme konusunda ekranın kendine göre bir kalitesi var dandik degil.kullanırken biraz dikkat gerekiyo o kadar. mesela anahtarla bozuk parayla telefonu aynı cebe koymamaya çalış.2 aydır ekranda tek çizik yok.sadece arka kapakta çizik var o nezamn oldu çözemedim. birde teli cebime ekranı kirli koydugumda bazen temizlenmiş olarak buluyorum galiba sürtünme ile temizleniyo..

185 Mesaj
15 Temmuz 2013; 19:59:54 

quote:

Resmi JB güncellemesi teknik servislere düşmüş Kiesden de farklı sürüm geleceğini iddaa eden arkadaşlar, sizler için üzüldüm. Çünkü öyle bir durum olmayacak. Buyrun bakın;

0

Eğer odinden güncellemek istemiyorsanız ve korkuyorsanız Samsung Teknik Servisine verin. 1 Günde yazılım yüklüyorlar. Cumartesi günü ses karşı tarafa boğuk gidiyor sorunuyla cihaza gb yükleyip servise vermiştim. Bugün aradılar cihaz hazır diye. Hem sorunum giderilmiş hemde JB güncellemesiyle verdiler.

Performas nasıl oyunlarda kasma var mı

101 Mesaj
15 Temmuz 2013; 20:05:32 

ARKADAŞLAR YENİ SAMSUNG ACE 2 ALDIM... ALDIĞIMDA ÖZELLİKLERİNDE 4 GB DAHİLİ HAFIZA VAR DİYORDU AMA GELDİĞİNDE CİHAZIN TOPLAM ALANI 1.10 GB GÖZÜKÜYOR... CİHAZ ORJİNAL GENPA ÇIKIŞLI... YANILIYORMUYUM ACEBA... CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM....

theado38
FORD alırsan lord olursun, CONNECT alırsan KRAL olursun........

551 Mesaj
15 Temmuz 2013; 20:34:38 

quote:

Orijinalden alıntı: theado38

ARKADAŞLAR YENİ SAMSUNG ACE 2 ALDIM... ALDIĞIMDA ÖZELLİKLERİNDE 4 GB DAHİLİ HAFIZA VAR DİYORDU AMA GELDİĞİNDE CİHAZIN TOPLAM ALANI 1.10 GB GÖZÜKÜYOR... CİHAZ ORJİNAL GENPA ÇIKIŞLI... YANILIYORMUYUM ACEBA... CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM....

Doğrudur 1.10 gb kullanılabilir kısmı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

101 Mesaj
15 Temmuz 2013; 20:47:56 

YANİ 4 GBYTE AMA KULLANILABİLİR KISMIMI 1.10 GB... PEKİ NEREDE TOPLAM 4 GBYTE OLDUĞUNU GÖREBİLİRİM... BÜTÜN ACE 2 LER 4 GBYTE MI.... DÜŞÜK OLANI VARMI...İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.....

theado38

2344 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:06:15 

quote:

Orijinalden alıntı: theado38

YANİ 4 GBYTE AMA KULLANILABİLİR KISMIMI 1.10 GB... PEKİ NEREDE TOPLAM 4 GBYTE OLDUĞUNU GÖREBİLİRİM... BÜTÜN ACE 2 LER 4 GBYTE MI.... DÜŞÜK OLANI VARMI...İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.....

bütün ace 2ler aynı 1.10 gb kullandırır gerisini android kendi kullanır bütün androidli cihazlar böyledir

101 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

Doğrudur 1.10 gb kullanılabilir kısmı.

ilginize teşekkürler.. ama toplam alan 1.10 gbyte gösteriyor...kullanılabilir alan 0.98.. anlamadım gitti....

theado38

2344 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:08:21 

quote:

Orijinalden alıntı: gardiyan041

merhaba bugün 4.1.2 güncellemesini yaptım fakat ardından root yapmak istiyordum root için sdkart lazımmış telefonu kutulu olarak teknosadan aldım fakat içinde sdkart falan çıkmadı sdkartsız root atamazmıyım

hafıza kartı çıkmaz kutudan sen alıp takarsın hafıza kartına root dosyasını atıp sonra cihazını recovery modda çalıştırıp dosyayı kurup rootlarsın

101 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:10:02 

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

bütün ace 2ler aynı 1.10 gb kullandırır gerisini android kendi kullanır bütün androidli cihazlar böyledir

teşekkürler....

theado38

8985 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:20:46 

Olur mu arkadaşım KIES e farklı gelecek :)

Zaten mantık olarak bakıldığında bunun resmi sürüm olduğu belirli birşey. Diğer yandan teknik servis de aynı bizim gibi odin ile yüklüyor yazılımları.Yoksa onlar da mı sammobile dan kaçak sürüm indirmişler :) Yani samsung ekibi de sammobile dan indiriyor KIES sürümünü beklemeleri lazım iken. İstediğin kanıtı koy arkadaşım. İnanmak istemeyen yine inanmayacak kies e farklı birşey geleceğini söyleyecek.

ASUS ZENFONE 6

780 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:21:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Grameradam

JB'den selamlar

0

hangi sürümü kullanıyorsunuz? galiba hiç ellemediniz telefonu

610 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:42:36 

bu nasıl oluyo yahu ben gunde 2 kez sarj ediyorum millet rekor derdinde hocam banada anlat sırrını şunun allah rızası için

780 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:46:00 

quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

bu nasıl oluyo yahu ben gunde 2 kez sarj ediyorum millet rekor derdinde hocam banada anlat sırrını şunun allah rızası için

bende arkadaşa sormuştum. siz yanlış geldiniz galiba

ama cidden hiç dokunmuyor galiba. ben gece yatarken takıyorum sabah çıkarıyorum. 1 gün anca yetiyo

2746 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:52:10 

JB Türkiye romunu kullanıyorum. Güzel bir ayar çektikten sonra şarj bu hale geldi.

1) Fabrika ayarlarına dönerek telefonu sıfırlayın. (USB belleği de biçimlendirin)
2) Telefonu güvenli modda açın (Telefon açılırken ses kısma tuşuna basılı tutun)
3) Ayarlar --> Uygulama Yöneticisi --> Hepsi menüsünden gereksiz tüm uygulamaları devre dışı bırakın (Sistem ile ilgili olanlar hariç)
4) Ram temizleyen ya da uygulamaları sonlandıran hiçbir program kullanmayın.
5) Senkronizasyon ayarlarından çok gerekli olmayan senkronizasyonları kapatın
6) Mümkün olduğu kadar az uygulama kurun. Az uygulama kurunca da telefon bir şeye benzemiyor diyorsanız tüm ihtiyaçlarınızı tek başına karşılayacak Yandex Shell uygulamasını tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 15 Temmuz 2013; 21:54:17 >

125 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:54:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ytghan21

evet on numara ama o ikona tiklayinca yuvarlaklar cikiyor ya onlar iptal ediliyor mu

edilmiyor galiba zaten ben kaldıdım çok şarj yiyor

125 Mesaj
15 Temmuz 2013; 21:55:42 

quote:

JB'den selamlar

0

quote:

JB'den selamlar

0

toplam nekadar ekran açıkdı?

2746 Mesaj
15 Temmuz 2013; 22:02:07 

Ne kadar bilmiyorum ama bu belki fikir verir
0

80 Mesaj
15 Temmuz 2013; 22:02:56 

arkadaşlar lite rom kurmaya karar verdim nasıl sizce

1147 Mesaj
15 Temmuz 2013; 22:06:09 

@umit0444 Ben pek oyun oynayan birisi değilim. XME7 romunu kuran arkadaşların cevap vermesi daha doğru olur.

@Midgardian biliyorum :) Servise versinler bari de yüklenecek "farklı" sürümü bir an önce yüklesinler

Bu mesajda bahsedilenler: @Midgardian, umit0444

357 Mesaj
15 Temmuz 2013; 22:12:14 

arkadaslar slmanya romumu daha iyi yoksa turkiye romunu

908 Mesaj
15 Temmuz 2013; 23:31:11 

telefonu güvenli modda nasıl açıyoruz, grameradam yazmış ama olmadı öyle.

164 Mesaj
15 Temmuz 2013; 23:52:02 

quote:

0

Merhaba bizim burdaki samsung yetkili servise sadece güncelleme için götürsem ücret karşılığımı yaparlar yoksa ücretsiz yaparlarmı telefonun garantisi hala duruyor

8985 Mesaj
15 Temmuz 2013; 23:57:07 

Kuvvetle muhtemel eğer haberleri varsa ücretsiz güncelleme yaparlar. Yoksa da ister kies i beklersin ister odin ile yüklersin.Teknik servisler de bizim yöntemi uyguluyor neticede.

ASUS ZENFONE 6

164 Mesaj