SAMSUNG GALAXY ACE 2 GT-I8160 ANA KONU [Android 4.1.2 Jelly Bean]
26900 Cevap889144 Görüntüleme179 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     322 [324] 326 327 328 329 330 331      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1535 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:20:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Kemal0738

Ben hala kararsızım gm de bir kaç ay sonra bir şeyler olacak gibi geliyor ama bilemiyorum

hepsi aynı anda patlıyacakmı garantili cihaz hiç birsey olmaz merak etme,sadece bim'de satılmışcasına herkeste olur orası ayrı.

837 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:32:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Atak-1

quote:

Ben hala kararsızım gm de bir kaç ay sonra bir şeyler olacak gibi geliyor ama bilemiyorum

hepsi aynı anda patlıyacakmı garantili cihaz hiç birsey olmaz merak etme,sadece bim'de satılmışcasına herkeste olur orası ayrı.

bende garantiye güveniyom valla

Acer S5552G- 2.1Ghz QuadCore - 4 GB RAM - HD 5650 - 320 GB HDD - Logitech Marathon - Edifier m3500

103 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:38:34 

Ya bana ace 2 konusunda yardım etsen patlamaz o heralde Güncelleme yapmadan incelemelerde güzel oyun oynuyorlar gta vice,dead trigger,temple run,subway surf gibi oyunları oynamak istiyorum bir tanesi falan çalışmassa sorun olmazda hepsi çalışmassa sorun olur İpad var ama bundada oyun oynamak istiyom ben

33 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:59:54 

googleplay daki tüm programları denedim işlemci hızını 800mhz den yukarı almıyor

960 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:08:16 

arkadaşlar resmi tr jb romu odinden hangi seçenekleri seçerek yüklüyoruz pit dosyasına felan gerek varmı ???

27 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:13:48 

quote:

Peki önerebileceğin bir telefon varmı max. 600 ? Ben artık bi telefon almak istiyorum 7-8 aydır telefon arıyorum.

Ben güncelleme yapmak istemiyorum ayrıca stock haliyle nasıl olur neler oynayabilirim onu soruyorum ?

benim aklımda herhangi bir marka model yok, orta sınıf telefonların çoğunda güncel yazılım desteği birbirine çok
benziyor markası samsung olmuş htc olmuş lg veya motorola olmuş pek te fark etmiyor... gm discovery daha çok
yeni, bu forumda okuduğuma göre telpa ve bir yer daha getirtiyormuş... ama telpa yazılım konusunda nasıl bir tavır
alır bilemiyorum... şu an android 4.2 var ve sd karta yükleme imkanını root yapmadan veriyor(muş) ama ilerde
destek nasıl olur bekleyip görmek lazım...
ben telefonumu sattıktan sonra arayışa girdim ve hala bakınıyorum üst sınıf note1(n7000) baya ilgimi çekiyor ama
2.el bile benim bütçemi biraz aşıyor...

hangi marka model telefon almayı düşünürsen düşün almadan önce bu tip forumlara bir bak derim... (stabil)yazılım
desteği iyimi zayıf mı, buna yakın bir sorun olan şarj durumunu araştır, ben önceki sattığım ace2 de test amaçlı telefonu
çok az kullanarak 9 gün tek şarj yettiydi aslında iyi telefondu ama (stabil)yazılım eksikliği samsungun umursamazlığı
türkiye deki samsungun bilgisizliği.... neticesinde sattım ve bende araştırıyorum bakalım

201 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:15:29 

Arkadaslar aranizda telefonu ekran koruyucusuz kullanan varmi? Cok cabuk cizilir mi? Cikartmayi dusunuyorum da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

763 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:15:51 

bu telefona şarjı az gidiyor diyenleri insafa davet ediyorum, ayıptır.

27 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:19:50 

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

arkadaşlar resmi tr jb romu odinden hangi seçenekleri seçerek yüklüyoruz pit dosyasına felan gerek varmı ???

eğer telefonda orj. GB(2.3.6) var ise doğrudan odin ile yükülyorlardı...
ama eğerki sızıntı jb veya diğer ülke jb lerinden biri yüklüyse
ilk önce rus gb'sini ardından türk gb'sini ve sonunda "orj" türk jb sini kurmayı öneriyorlar...
neyi nasılı ilk sayfada olması lazım

960 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:24:09 

quote:

Orijinalden alıntı: s-avci

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

eğer telefonda orj. GB(2.3.6) var ise doğrudan odin ile yükülyorlardı...
ama eğerki sızıntı jb veya diğer ülke jb lerinden biri yüklüyse
ilk önce rus gb'sini ardından türk gb'sini ve sonunda "orj" türk jb sini kurmayı öneriyorlar...
neyi nasılı ilk sayfada olması lazım

teşekkürler.
ilk sayfada detaylı bir anlatım bulamadım, yok galiba. googla sordum yardımcı oldu bu şekilde yapılıyormuş, re-partition seçilmiyormuş, pit dosyasına gerek yokmuş:

123 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:47:19 

quote:

gm ace 2 den her türlü akıcı ace 2 antutu dan max 7000 lerde puan alabilirken gm 13000 lerde aldığını gördüm ama yinede karar senin

13 Mesaj
14 Temmuz 2013; 19:55:54 

Bu nedir yaa

27 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:01:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Go_to_Power

Bu nedir yaa

bu olsa olsa samsung türkiyenin işini nasıl ciddiye aldığını gösterir...
bikaçsayfa öncesinde de bu konudan bahsediyorlarda limon mu ekşi mi ne sözlük samsungun fb
hesabını ele geçirmiş camcık camcık konuşuyor işte... samsung türkiyedekiler ise köskös oturuyor...
tam anlamıyla REZALET!!!

771 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:08:06 

samsung cevabı yapıştırmış fatih bir daha güncelleme beklemez herhalde hesabı kimler ele geçirmiş bilemiyorum ama yetkililerden daha samimi açıklamalar yapıyorlar. samsung telefona destek vermiyor diye kızıyoruz ama adamlar resmi sayfalarına bile destek vermiyolar. göstermelik hesap

YEDEK SUBAY TOP. VE FÜZE OK.K.LIĞI/POLATLI/ANKARA

122 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:11:16 

quote:

Orijinalden alıntı: yusisp

quote:

Orijinalden alıntı: wasabi304

quote:

Orijinalden alıntı: yusisp

quote:

Orijinalden alıntı: wasabi304

Alman romunu yükle en stabil rom daha hiç dondu kitlendi olayını görmedim

hocam Germany (E-Plus) 2013 July 4.1.2 I8160XXMF1 bu romdan mı bahsediyordunuz ??

Hayır sadece Germany yazan rom buyur link http://www.hotfile.com/...8160OXXMF1_DBT.zip.html

saol kardeşim .benim gösterdiğim farklı bişey mi ??

E-plus operotaru içi çıkmış olab bi rom o sanırım ilk çıkan portekiz romu gibi

27 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:11:58 

quote:

Orijinalden alıntı: wegaserhan

samsung cevabı yapıştırmış fatih bir daha güncelleme beklemez herhalde hesabı kimler ele geçirmiş bilemiyorum ama yetkililerden daha samimi açıklamalar yapıyorlar. samsung telefona destek vermiyor diye kızıyoruz ama adamlar resmi sayfalarına bile destek vermiyolar. göstermelik hesap

birde şu cevap vardı hatırladıkça hala gülerim

s: "güncellemeyi nezaman vereceksiniz"

c: "gönderiyorum yavrum tut"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s-avci -- 14 Temmuz 2013; 20:23:52 >

837 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:33:51 

quote:

quote:

Bu nedir yaa

bikaçsayfa öncesinde de bu konudan bahsediyorlarda limon mu ekşi mi ne sözlük samsungun fb
hesabını ele geçirmiş camcık camcık konuşuyor işte... samsung türkiyedekiler ise köskös oturuyor...
tam anlamıyla REZALET!!!

samsung'un hesabını ele geçirmemiş yeni profil açmış aynı resimle hemen atlamayın lütfen ...

ayrıca küfürlü resim paylaşmayın alıntı yaparkende resmi siliniz

Acer S5552G- 2.1Ghz QuadCore - 4 GB RAM - HD 5650 - 320 GB HDD - Logitech Marathon - Edifier m3500

3133 Mesaj
14 Temmuz 2013; 21:07:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Anıl59

quote:

gm ace 2 den her türlü akıcı ace 2 antutu dan max 7000 lerde puan alabilirken gm 13000 lerde aldığını gördüm ama yinede karar senin

Bende denedim discoveryi okadarda akici degil. Ace 2 den pek farki yok...

"Din gerekli bir kurumdur. Dinsiz ulusların devamına olanak yoktur. Kemalizm'in laiklik anlayışının özü ise, dinin siyasete alet edilmesine engel olunmasıdır." (M.K.A.)

27 Mesaj
14 Temmuz 2013; 21:14:07 

quote:

Orijinalden alıntı: actafool

quote:

quote:

Bu nedir yaa

tam anlamıyla REZALET!!!

samsung'un hesabını ele geçirmemiş yeni profil açmış aynı resimle hemen atlamayın lütfen ...

ayrıca küfürlü resim paylaşmayın alıntı yaparkende resmi siliniz

ben bu forumdan alıntıladım "11 Temmuz 2013; 13:51:27 " tarihine bakın bu ne öfke bune celal!!!
RELAX...

201 Mesaj
14 Temmuz 2013; 21:32:22 

quote:

Orijinalden alıntı: gksll

Arkadaslar aranizda telefonu ekran koruyucusuz kullanan varmi? Cok cabuk cizilir mi? Cikartmayi dusunuyorum da.

+1

248 Mesaj
14 Temmuz 2013; 21:48:40 

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

quote:

gm discovery ace 2 yi herturlu ezer telefoncuda kurcaladim malzeme kalitesi bile daha iyi beyaz ace 2 deki kadar dandik kapak koymamislar hiz olarakta kesinlikle hizli ama menu gecislerinde biraz yavas dogrudur bu bi launcher ile halledilir. hafiza sorunu yok uygulamalar oyunlar gayet hizli ve akici ekran kalitesi mukemmel ace 2 den kurtuldugum gun alcam discovery

2933 Mesaj
14 Temmuz 2013; 21:59:21 

Wifi uzerinden radyo dinlemek icin hangi programionerirsiniz

8888 Mesaj
14 Temmuz 2013; 22:03:34 

Tunein tabiki.

Bu mesajda bahsedilenler: Balawitz

[LINARO] Resurrection Remix® 4.4.2 KitKat v5.0.6 with ART / Gustavo Kernel with Stweaks/ Viper4Android Audio Effects FX

123 Mesaj
14 Temmuz 2013; 22:04:59 

quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

quote:

quote:

quote:

gm discovery ace 2 yi herturlu ezer telefoncuda kurcaladim malzeme kalitesi bile daha iyi beyaz ace 2 deki kadar dandik kapak koymamislar hiz olarakta kesinlikle hizli ama menu gecislerinde biraz yavas dogrudur bu bi launcher ile halledilir. hafiza sorunu yok uygulamalar oyunlar gayet hizli ve akici ekran kalitesi mukemmel ace 2 den kurtuldugum gun alcam discovery

discovery nin yanında ace 2 hesap makinesi gibi kalır bende ace 2 den kurtulduğum ilk gün discovery alcam :D

33 Mesaj
14 Temmuz 2013; 23:54:37 

googleplay daki tüm programları denedim işlemci hızını 800mhz den yukarı almıyor nasıl arttırabilirim jb kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfeddinalii -- 14 Temmuz 2013; 23:55:43 >

Bu mesajda bahsedilenler: seyfeddinalii

3133 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:11:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ergunx

quote:

quote:

quote:

Kos kacirma

"Din gerekli bir kurumdur. Dinsiz ulusların devamına olanak yoktur. Kemalizm'in laiklik anlayışının özü ise, dinin siyasete alet edilmesine engel olunmasıdır." (M.K.A.)

123 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:12:15 

Beyler next launcher bi harika kesinlikle deneyin

838 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:29:31 

ya bu telefon beni deli edecek ya bi şarj 4 saatte biter mi ya bataryanın %66sını nasıl ekran kullanıyor parlaklık %50 bile değil. Buna çözüm yolu söyleyin ya :(
Bir sorunum var freedom uygulamasını bilirsiniz kapatınca telefona bildirim mildirim gelmiyor(facebook twitter gibi uygulamalardan) ama açıkken geliyor ne saçmalıktır bu ya nasıl düzeltebilirim?
Bide artık ram kullanımı 560larda geziyor bunu nasıl düşürürüm istemediğim uygulamaları nasıl sürekli kapalı tutarım?

123 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:38:14 

quote:

Orijinalden alıntı: aliemreyegin

ya bu telefon beni deli edecek ya bi şarj 4 saatte biter mi ya bataryanın %66sını nasıl ekran kullanıyor parlaklık %50 bile değil. Buna çözüm yolu söyleyin ya :(
Bir sorunum var freedom uygulamasını bilirsiniz kapatınca telefona bildirim mildirim gelmiyor(facebook twitter gibi uygulamalardan) ama açıkken geliyor ne saçmalıktır bu ya nasıl düzeltebilirim?
Bide artık ram kullanımı 560larda geziyor bunu nasıl düşürürüm istemediğim uygulamaları nasıl sürekli kapalı tutarım?

Ekran icin widgedleri ve sayfa sayisini dusur ekran parlakligini %30 yap arka plan verisini kapat ama bildirim gelmez kaparsan ucus modunda kullanabilirsin teli azda olsa ise yarar

3055 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:38:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

tunein radyo

123 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:40:21 

quote:

Hah bide animasyonlari kapa

128 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:47:32 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wegaserhan

birde şu cevap vardı hatırladıkça hala gülerim

s: "güncellemeyi nezaman vereceksiniz"

c: "gönderiyorum yavrum tut"

Kimsenin hesabı ele geçirdigi yok uyanığın biri aynı isimde sayfa açmış en son girdiğimde 3 beğenisi vardı
Buda linki https://www.facebook.co...BCrkiye/190485307652035

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umit0444 -- 15 Temmuz 2013; 0:58:27 >

123 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:49:41 

Yani ama azda olsa gulduruyor :D

1535 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:00:16 

quote:

Ya bana ace 2 konusunda yardım etsen patlamaz o heralde Güncelleme yapmadan incelemelerde güzel oyun oynuyorlar gta vice,dead trigger,temple run,subway surf gibi oyunları oynamak istiyorum bir tanesi falan çalışmassa sorun olmazda hepsi çalışmassa sorun olur İpad var ama bundada oyun oynamak istiyom ben

valla çalısıyor diye biliyorum subway falan bende oynuyorum yani

1535 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:01:29 

quote:

Çizilir bence çıkartma parlak tak kullan en iyisi o zaten belli bile olmuyor

1535 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:03:11 

quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

tunein radyo

hemde tartışılmaz bi proğram

1535 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:15:04 

quote:

Peki önerebileceğin bir telefon varmı max. 600 ? Ben artık bi telefon almak istiyorum 7-8 aydır telefon arıyorum.

Ben güncelleme yapmak istemiyorum ayrıca stock haliyle nasıl olur neler oynayabilirim onu soruyorum ?

şu an tek onerilecek telefon var oda sen sıcak bakmıyorsun belki ama discovery...

661 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:39:20 

quote:

quote:

şu an tek onerilecek telefon var oda sen sıcak bakmıyorsun belki ama discovery...

o telefona o kadar rağbet etmeyin kağıt üstündeki özelliklere aldanmayın çin malı tablet gibi kağıt üstünde kalır demedi demeyin ayrıca bunun servis ağı sıkıntısı varki gmye ne kadar güvenilir orası ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 15 Temmuz 2013; 1:42:12 >

1535 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:43:05 

quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

quote:

o telefona o kadar rağbet etmeyin kağıt üstündeki özelliklere aldanmayın çin malı tablet gibi kağıt üstünde kalır demedi demeyin ayrıca bunun servis ağı sıkıntısı varki gmye ne kadar güvenilir orası ayrı

haklıda cıkabilirsin ama kullananların sayfalarca yorumlarına bakınca insan oyle demiyor valla , nebilim bi nevi s4 işte

397 Mesaj
15 Temmuz 2013; 2:01:37 

Ya çok üşeniyorum tekrar gb kurup türkiye jb yapmaya. Direkt tr jb kursam ileride gelecek küçük güncellemeleri falan alırım değil mi? Yoksa illa kies mi?

8888 Mesaj
15 Temmuz 2013; 2:02:19 

GM konusunda kullanmadığım için birşey demiyorum lakin arkadaşım 2 haftadır kullanıyor ve tek sıkıntısı yok. Servis konusuna gelince siz samsung un anlaşmalı olan servislerini bir bilseniz(ben de bu sektörde 4 yıl çalıştığım için yani servis ağı işinde az çok tüm servislerin açıklarını ve kimlerle çalıştıklarını biliyorum) GM yi bu kadar geri plana atmazdınız emin olun. Benim mesela şu an samsung led tv sorunlu servise vereceğim ama bulunduğum bölgedeki servislerle ilgili çok fazla şikayet var o yüzden vermiyorum başka yol arıyorum. Kaldı ki şu an elinizdeki telefona samsung ne kadar destek veriyorsa GM de aynı desteği verir en fazla. Diğer taraftan konuları gezerseniz markaların servis ağları ile ilgili şikayetlere bakarsanız ülkemizdeki neredeyse hiçbir servisin kaliteli olmadığını ve müşteriye önem vermediğini görebilirsiniz. Yani marka büyük olunca servisi iyi oluyor muhabbeti şehir efsanesidir. Çoğunda da tanıdığım vardır.

[LINARO] Resurrection Remix® 4.4.2 KitKat v5.0.6 with ART / Gustavo Kernel with Stweaks/ Viper4Android Audio Effects FX

147 Mesaj
15 Temmuz 2013; 3:07:33 

ARKADASLAR TELEFONUMU SATIYORUM ACE 2MI .. ILGILENEN VARSA PM ATABILIR HERSEYI VAR GARANTISI FALAN FULL KUTULU. KOLAY GELSIN HERKESESE

Samsung Galaxy Ace 2

409 Mesaj
15 Temmuz 2013; 3:37:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

GM konusunda kullanmadığım için birşey demiyorum lakin arkadaşım 2 haftadır kullanıyor ve tek sıkıntısı yok. Servis konusuna gelince siz samsung un anlaşmalı olan servislerini bir bilseniz(ben de bu sektörde 4 yıl çalıştığım için yani servis ağı işinde az çok tüm servislerin açıklarını ve kimlerle çalıştıklarını biliyorum) GM yi bu kadar geri plana atmazdınız emin olun. Benim mesela şu an samsung led tv sorunlu servise vereceğim ama bulunduğum bölgedeki servislerle ilgili çok fazla şikayet var o yüzden vermiyorum başka yol arıyorum. Kaldı ki şu an elinizdeki telefona samsung ne kadar destek veriyorsa GM de aynı desteği verir en fazla. Diğer taraftan konuları gezerseniz markaların servis ağları ile ilgili şikayetlere bakarsanız ülkemizdeki neredeyse hiçbir servisin kaliteli olmadığını ve müşteriye önem vermediğini görebilirsiniz. Yani marka büyük olunca servisi iyi oluyor muhabbeti şehir efsanesidir. Çoğunda da tanıdığım vardır.

dediklerine sonuna kadar katılıyorum.. ilk defa samsung 0 telefon aldım. aldığıma bu kadar pişman olduğum hiçbir cihaz olmadı. 3. kez ekrana toz alıyor diye yerel servise verdim tel serviste bekliyoruz... doğru dürüst davranmıyorlar, müşteriye düşman gözü ile bakılıyor.. ben toz alma şikayetinden verdim teli adamlar servis formuna dokunmatik arızalı yazmışlar. benim şikayetim bu değil deyincede saçma sapan nedenler ortaya sürüp üste çıkmaya çalışıyorlar... çin malı dediğiniz ürünler den artes tabletimin servisinden çok daha memnunum... bu samsungdan kurtulduğum zaman bir daha kolay kolay alacağımı zannetmiyorum... müşteri hizmetleri, samsung türkiye ve jb güncellemesine girmiyorum bile...

samet--sirin@hotmail.com // Lenovo Y500 SLI + Samsung 840 Evo 250gb // General Mobile Discovery // Samsung Galaxy Ace 2 // Artes D712 // Casper Via 7" // Edifier R2700 // Heco Victa 601 + Pioneer A209R // Viewsonic pro6200 + VP3D1

2933 Mesaj
15 Temmuz 2013; 3:41:02 

Cyanogenmodda ram 300-350 arasi dolu sadece. Cok rahat multitaskng yapiliyor

233 Mesaj
15 Temmuz 2013; 4:31:42 

antutu skorunu soyler misin arkadasla iddaalasiyoruz iyi aliyorsa kurayim :D

594 Mesaj
15 Temmuz 2013; 4:53:57 

quote:

Cyanogenmodda ram 300-350 arasi dolu sadece. Cok rahat multitaskng yapiliyor

Beta2 nin bir sıkıntı var mı? Kyrolis mu neydi işte 450 ram genelde ama oldukça akıcı

|Chuck| |The It Crowd| |Fm| |Supernatural| |How I Met Your Mother| |Lost| |Csi:ny| |Merlin| |The Big Bang Theory| |The Vampire Diaries| |Pushing Daisies| |Monk| |House| |It's Always Sunny in Philadelphia| |Lie to me| |The Mentalist| |Friends| |Suits| |Game Of Thrones|

763 Mesaj
15 Temmuz 2013; 4:59:26 

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

216 Mesaj
15 Temmuz 2013; 5:23:25 

quote:

Orijinalden alıntı: ataberk1127

Beyler next launcher bi harika kesinlikle deneyin

evet on numara ama o ikona tiklayinca yuvarlaklar cikiyor ya onlar iptal ediliyor mu

25 Mesaj
15 Temmuz 2013; 5:44:03 

Mesajlari okuyamadim.kusura bakmayin bu resmi guncellemeyi kendimiz mi kurucaz ya nasil olcak?bu konuda anlatim var mi topicte
Ya da samsung bunu bana yukler mi gotursem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nazli35 -- 15 Temmuz 2013; 5:48:30 >

838 Mesaj
15 Temmuz 2013; 9:13:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ataberk1127

quote:

Ekran icin widgedleri ve sayfa sayisini dusur ekran parlakligini %30 yap arka plan verisini kapat ama bildirim gelmez kaparsan ucus modunda kullanabilirsin teli azda olsa ise yarar

parlaklıgı düşürdürdüm animasyonları kapadım sayfa sayım zaten az. §u bildirim gelmemesini çözemedim arka plan verilerim açık

78 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:09:24 

Beyler ben bu telefonu kaç aydır almak için can atıyordum şimdi de maaşımı alınca Galaxy Ace 2 alacaktım ama son yorumları görünce gerçekten korkmaya başladım ileride paramın boşa gittiğini hissetmek,pişman olmak istemiyorum. Lütfen bir şey söyleyin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdogmus96 -- 15 Temmuz 2013; 10:10:01 >

Hayallerimin peşindeyim. 2014 | YGS/LYS

771 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:15:53 

alırsan pişmanlık kaçınılmaz sonun olur

YEDEK SUBAY TOP. VE FÜZE OK.K.LIĞI/POLATLI/ANKARA

27 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:50:58 

quote:

Orijinalden alıntı: zeko22

bu telefonu alacak olanlar mesajları görüp hemen kaçıyor muhtemelen. telefonu nasıl kullanıyorsunuz ben anlamıyorum gerçekten. Tek sorun hafıza sıkıntısı bence.

zaten 3-4 rom çıktı daha yeni şimdiden rom desteği yok önem verilmiyor diyorsunuz. 700 liralık telefondan s3 performansı ve desteği beklemeyin lütfen. bence hala alınabilir bir telefon ace2

bende ace2 var...dı, samsung sözverdiği tarihte yazılılmı çıkartmayınca millet sammobile'daki
sızıntı(beta) romlara koştu, memnun olan da oldu olmayanlar da, bazıları gb'ye dönmek için
uğraştılar birkaçının telefonu brick oldu, her yeni sizinti miltette "acaba busefermi..." dedirtti

ya tarihe bile veremeyen ve soranlara otomatik cevap yollayan samsung türkiye ye ne demeli???
takip ettiğim kadarıyla custom romlar bazı sorunları halletmişler ama yinede eksikleri tam kapatamamışlar

bunları gördüğümde rom-root hiç bulaşmadan hemen telefonum için ilan verip sattım, bana soranlara
tavsiye etmiyorum

ne olaydı şu 4gb.lık hafızanın kullanıcıya kalan 2.2 gigabaytı tek parça olsaydı, ne olaydı hafızayamı yoksa
karta mı uygulama/oyun yükleyemek istersiniz diye sorsaydı, aslında özellikleri bakımından güzel telefon
ama orta sınıfa gösterilen ilgi azlığı birde samsung türkiye nin aşırı rahatlığı insanı bu makinadan soğutur :(

bunlar (doğrusuyla/hatasıyla) benim düşüncelerim, katılmayanlara ise saygı duyarım

40 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:31:27 

quote:

Ben ilk günden beri mat koruyucu ile kulanıyordum 2 aydır koruyucusuz kullanıyorum. koruyucuyu ilk çıkardıgında çok büyük bir fark oluyo telefonda ekran çok güzel görünüyor.Ben 2 aydır bir sorunla karşılaşmadım.ekranı dayanıklı birazda dikkatli kullanırsan sorun olmaz.

44 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:50:23 

Arkadaşlar telefonu media markt tan almıştım.şimdi satmayı düşünüyorum.ancak şöyle bir durum var uk romu yüklüydü dün gb ye geri döndüm ilk sayfadaki linklerden indirdim.güncelleme gözüküyor yapmadım.alanın elinde kalsın istemem garantisini kullanabilsin.ne yapmalıyım hiç oynanmamış haline dönmesi için?

902 Mesaj
15 Temmuz 2013; 12:02:20 

Rus GB'sinden sonra TR GB'sini yükleyip sonra csc kodunu TUR yaptıysan sorun yoktur.

Sezonluk Veya Maçlık Kategori Fiyatına Kiralık Galatasaray Kombinesi | Kiralamak istediğiniz maç öncesinde PM ile ulaşabilirsiniz | Pegasus K4 Blok 407