Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28.671
Cevap
112
Favori
1.348.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ace 2 de adobe flash desteği olduğundan eminmisiniz arkadaşlar. Sitelerde ısrarla olmadığı yazılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Egé

Ace 2 de adobe flash desteği olduğundan eminmisiniz arkadaşlar. Sitelerde ısrarla olmadığı yazılmış.

/>

evet incelemeler bakınca flasplayer widgetini göremiyoruz
    ama çift çekirdek ve mali 400mp ekran kartı olan telefonda olsa gerek.???????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACE 2012

ama çift çekirdek ve mali 400mp ekran kartı olan telefonda olsa gerek.???????????????

Ace Plus ta olupta Ace 2 de adobe flash desteği olmaması garip bir durum zaten ama samsung bu yapar mı yapar.

Bu konuda kesin bir bilgi bulursak paylaşalım lütfen..
  • quote:

quote:

Ace Plus ta olupta Ace 2 de adobe flash desteği olmaması garip bir durum zaten ama samsung bu yapar mı yapar.

Bu konuda kesin bir bilgi bulursak paylaşalım lütfen..

Flash player var.Gsmarena ön inceleme videosuna bakarsanız sitedeki embedded youtube videosunu açıyor.Ayrıca dünyada ilk ön incelemeyi yapan adamlardan birine youtube yorumunda sordum var demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

Flash player var.Gsmarena ön inceleme videosuna bakarsanız sitedeki embedded youtube videosunu açıyor.Ayrıca dünyada ilk ön incelemeyi yapan adamlardan birine youtube yorumunda sordum var demişti.

Haklısınız aşağıdaki linkteki video da youtube videosu açıyor görünüyor ve browser flash destekli diyor.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_2_i8160-review-752p3.php

Link 3. sayfanın linki. 5. sayfa da ise şöyle yazıyor: "There's Flash 11 support, which means you can watch YouTube videos right in the browser"

Yani Flash 11 desteği varmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 10 Mayıs 2012; 22:35:30 >

• İki yepyeni inceleme videosu;

--------------------------------------------------------------------------------

• simdi ace 2 satisa cikti mi
  • http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-i8150fkatur-i8150-galaxy-w-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=57391

arkadaşlar ace 2 nin, yukarda linkini verdiğim telefondan farkı nedir?
    ace 2 de flash var mı?
    linkteki telefonu alsak, ace 2 almadığımız için pişman olur muyuz?
    ve sizce ortalama fiyatı ne olur?

lütfen alıntı yaparak cevap verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-i8150fkatur-i8150-galaxy-w-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=57391

arkadaşlar ace 2 nin, yukarda linkini verdiğim telefondan farkı nedir?
    ace 2 de flash var mı?
    linkteki telefonu alsak, ace 2 almadığımız için pişman olur muyuz?
    ve sizce ortalama fiyatı ne olur?

lütfen alıntı yaparak cevap verirseniz sevinirim

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Ace-2-vs-Samsung-Galaxy-W-I8150

• Yukarıda verilen 2. video da Ace 2 menüsünde "Flash Player Settings" açıkça görünüyor. Bu durumda Ace 2 nin Flash Player desteği olduğu kesin görünüyor..

• quote:

Yukarıda verilen 2. video da Ace 2 menüsünde "Flash Player Settings" açıkça görünüyor. Bu durumda Ace 2 nin Flash Player desteği olduğu kesin görünüyor..

/>

evet;
    piyasaya da çıktı galiba
  • Samsung Galaxy W I8150 alsam pişman olur muyum ?

kullananlar fikirlerini belirtirse sevinirim. başka fikirleri olanlarda yazsın lütfen
  • quote:

Samsung Galaxy W I8150 alsam pişman olur muyum ?

kullananlar fikirlerini belirtirse sevinirim. başka fikirleri olanlarda yazsın lütfen

galaxy w i8150 nin ayrı bir konusu var orada bir şeyler vardır
  • daha çıkan falan yok doğru ise haftaya cuma çıkacak Türkiye den ön sipariş verende yok galiba
  • quote:

quote:

nedense bayağı bi uğraştım öyle buldum.

bu arada ace 2 fiyatı ne olur ki? 800 olabilir desek polyanacılık oynamış olur muyuz

• Arkadaslar canavar gibi telefon galaxy w. suan telden yaziyorum..
    Yani bir eksik goremedim. ram desen 53mblik oyunu arka planda 1oyun +face+twitter acikken 1saniye bile kasmadi.
  • quote:

quote:

quote:

nedense bayağı bi uğraştım öyle buldum.

bu arada ace 2 fiyatı ne olur ki? 800 olabilir desek polyanacılık oynamış olur muyuz

evet biraz öyle oluR 900 rahat olur

• quote:

Yukarıda verilen 2. video da Ace 2 menüsünde "Flash Player Settings" açıkça görünüyor. Bu durumda Ace 2 nin Flash Player desteği olduğu kesin görünüyor..

/>

Zaten orta sınıfın bu kadar iddalı bir telefonunda flash olmasa çok kötü olurdu.
  • konunun baş rol oyuncusu ace 2 ama galaxy W nin önüne geçemiyor arkadaş...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.