Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arakaşlar daha önce de sordum ama cevap alamadım. Kardeşimin klon imei li bir Galaxy Ace 2'si var. Acaba güncelleme yapar ise şebeke vb problemleri olur mu? Deneyen ya da başına gelen var mı?
  • Her türlü yolu denememe rağmen turkcellin internetine bağlanamıyorum artık kafayı yemek üzereyim. APN ayarı yapılı, veri modu etkin ama nedense hala bağlanamıyorum başka ne türlü bir sorun olabilir var mı yardımcı olabilecek ?
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler. Daha önce de sordum ama bir yanıt alamadım. Kardeşimin Galaxy Ace 2 klon imei li bir telefonu var. Güncelleme yaparsak acaba şebeke çekmeme veya benzeri sorunlar ile karşılaşır mıyız? Deneyimi olan var mı ya da herhangi bir bilgisi?
  • Paket cozumlemede sorun var hatasi ile karsilasiyorum
    Neden olabilir?
    Adobe flashi yukleyemiyorum bu yuzden format attim ise yaramadi
    Ne yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KraL_15 -- 28 Kasım 2012; 13:04:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraL_15

Paket cozumlemede sorun var hatasi ile karsilasiyorum
    Neden olabilir?
    Adobe flashi yukleyemiyorum bu yuzden format attim ise yaramadi
    Ne yapabilirim ?

download yaparken ise tarayici kaynakli baska tarayici ile download yapmayi dene

• Vodafone hat sorununu çözebilen var mı? Neye göre çalışıp çalışmıyor hatlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkestHour

Her türlü yolu denememe rağmen turkcellin internetine bağlanamıyorum artık kafayı yemek üzereyim. APN ayarı yapılı, veri modu etkin ama nedense hala bağlanamıyorum başka ne türlü bir sorun olabilir var mı yardımcı olabilecek ?

hesap senk var onu da açmanız gerekiyor
  • http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2008632 jbyi ace 2 için portluyorlardı sanırım gelişme var tam anlamıyorum ama anlayan bırı bakabılırse ıyı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan369

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2008632 jbyi ace 2 için portluyorlardı sanırım gelişme var tam anlamıyorum ama anlayan bırı bakabılırse ıyı olur

bende takip ediyorum ama anlayamıyorum pek :D
  • Dostlar telefonu philips 46 pfl 5507k led tv ye nasıl bağlarım yani telefonun ekranı televizyonda gözüksün istiyorum.Ayrıca Philips Myremote uygulamasını kullanamdım televizyonu bulmuyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
  • arkadaşlar indirdiğim bir video vardı fakat indirmesini istemiyorum wifiyi kapadım yükleme yapmasın diye nasıl kaldırabilirim bu yarım indirilmiş videoyu şuan yüzde 50 lerde
  • Bizim telde geri dönüşüm Kutusu gibi bişey yokmu arkadaşlar, yanlışlıkla sildiğimiz dosyaları geri getirecek bir yol, eski telim c3530 onda bilem vardı

• Yandex shell yukledim canavar oldu. Tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: gael

arkadaşlar indirdiğim bir video vardı fakat indirmesini istemiyorum wifiyi kapadım yükleme yapmasın diye nasıl kaldırabilirim bu yarım indirilmiş videoyu şuan yüzde 50 lerde

yarım indirilmiş bile olsa galeri den gözükmesi lazım o videonun. ordan silebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 28 Kasım 2012; 22:37:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekaniktr

Dostlar telefonu philips 46 pfl 5507k led tv ye nasıl bağlarım yani telefonun ekranı televizyonda gözüksün istiyorum.Ayrıca Philips Myremote uygulamasını kullanamdım televizyonu bulmuyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Tek ucu microusb diğer ucu hdım olan bir kablo lazım bildiğim kadarıyla. yani videoda s2 nin bağlandığı gibi. aynı mantık.

https://www.youtube.com/watch?v=PteU06xlelo&feature=youtube_gdata_player

• Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorumda en ucuz nerde satılıyor acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Yandex shell yukledim canavar oldu. Tavsiye ederim

Ram kullanımına bir bak istersen...

• 350/550 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: mekaniktr

Dostlar telefonu philips 46 pfl 5507k led tv ye nasıl bağlarım yani telefonun ekranı televizyonda gözüksün istiyorum.Ayrıca Philips Myremote uygulamasını kullanamdım televizyonu bulmuyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

Tek ucu microusb diğer ucu hdım olan bir kablo lazım bildiğim kadarıyla. yani videoda s2 nin bağlandığı gibi. aynı mantık.

https://www.youtube.com/watch?v=PteU06xlelo&feature=youtube_gdata_player

Ben daha once baglamistim philips televizyona tv de smart tv yi acion sonra telden philips my remote a girip aration bulup balanio guzel uygulama ama tv smart diilse olmaz :(

• herhangi bir sürücü kurmaksızın telefonu pc ye bağladığımda telefonun hafıza kartını görüp dosya aktarabiliyordum. ama birkaç gündür telefonu pc ye takınca sadece şarj oluyor, telefonu göremiyorum. acaba bir ayarını mı değiştirdim yanlışlıkla? bu problemi nasıl çözebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.