Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.672
Cevap
112
Favori
1.348.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Vodafone 64KB hattım vardı, okumadı. Arkadaş 128KB'a geç olur dedi. Onun yerine Bimcell'e geçtim ama onlar da 64KB göndermiş. Ne diyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

arkadaşlar az önce samsung müşteri hizmetlerini aradım. Telefona OTG kablosu ile flash bellek veya mouse, klavye kullanmak istiyorum nasıl tanıtabilirim diye sordum. M.H. bana cihazın anakartının bunu desteklemediğini söyledi. Bu Bir...
    2. Bomba : Madem aramışken soruyum dedim. 4.1 güncellemesi ne zaman gelir dedim. Ace 2 için güncelleme olmayacak. 2.3.6 da kalcak dedi. Sadece s2 ve s3 ' e yani dört çekirdekli cihazlara verilecek dedi. (Ben bişi anlamadım bu işten ama)
    Yani sizin telefonunuz bi ..... yaramaz dedi.. Anlayacağınız durum bundan ibaret

m.h nin bisey bilmedigi buradan belli s2 cift cekirdektir yani teknolojiyle az cok ugrasan takip eden en az onlar kadar bilgiye sahiptir bu yuzden onlarin dedigine fazla aldiris etmeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: shady_back

Arkadaşlar bende ace2 aldım bayramdan hemen sonra yani bayadır kullanıyorum telwfondan yana bi sıkıntım olmadı dead dome deneybileceğim en yüksek seviye oyundu onda bile kasmadı bana göre overclock ihtiyacı şimdilik yok multi task olayını abartan biri olduğum icin ram biraz yetersiz kalabililiyor tatminkar benim icin yanlız iki sorum olacak sizlere hangi internet browserı önerirsiniz şu anda mozilla kullanıyorum arama yaptığımda türk siteleri bulmakta zorlanıyorum operayıda beğenmedim bunların dışında önerilerde bulunursanız sevinirim birde müzik oynatıcı para vermek istemiyorum verecek olsam poweramp veya playerpro alırdım bunlara yakın bedava oynatıcı önerirseniz sevinirim. Nereseyae bu forum sayesinde bu telefonu kullanmayı öğrendim özellikle benim gibi yeni arkdaşların biraz araştırmayla neredeyse bulamayacağı bilgi yok .

browser olarak dolphin browser var kullanışlı olarak. ama ben opera yı öneririm mini sini değil opera mobile olanını. müzik oynatıcı olarakta pek bilgim yok ama winamp var mesela.

Boat ve Maxthon Browser.

• quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

quote:

Arkadaşlar Ocağın 18'i ile Şubatın 1'i gibi felan bu telefonu almayı düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var.Şimdi benim bu telefonu almamda ki öncelik oyundur.Yani %85 felan oyun için alırım telefonu.Her oyunu kaldırır mı ? Sonraki istediğim özellik iste internette hızlı bir şekilde gezme,donanım haberden inceleme felan izleme yani flash desteği olmalı ve internetide çok yavaş olmamalı peki bu cihazda nasıl internet performansı ? 3. ve son istediğim ise müzik.Yani Müzik tutkunu felan değilim ama boş zamanlarımda birkaç şarkı bulursamda dinlerim affetmem Geri kalan yok kameraymış yok videomuş cartmış curtmuş beni ilgilendirmez bu istediğim özelliklerde beni tatmin edermi telefon ? Ve arkadaşlar son sorum kusura bakmayın çok sordum ama bu telefon en geç ocağın sonlarına şubatın başlarına doğru ucuzlar mı ? Ucuzlarsa ne kadar ucuzlar ? Teşekkürler :)

Konu sahibi konuyumu bıraktı ? Bir sürü soru var cevaplayan yok

Konu sahibinin görevi, siz veya benzerlerinizin sorularına cevap vermek olduğu için konuyu bıraktı(sadece size veya benzerlerinize göre) ve konu içinde cevap bulamanyalara PM ile yardımcı oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 26 Kasım 2012; 22:38:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

quote:

quote:

Arkadaşlar Ocağın 18'i ile Şubatın 1'i gibi felan bu telefonu almayı düşünüyorum ama kafamda bazı soru işaretleri var.Şimdi benim bu telefonu almamda ki öncelik oyundur.Yani %85 felan oyun için alırım telefonu.Her oyunu kaldırır mı ? Sonraki istediğim özellik iste internette hızlı bir şekilde gezme,donanım haberden inceleme felan izleme yani flash desteği olmalı ve internetide çok yavaş olmamalı peki bu cihazda nasıl internet performansı ? 3. ve son istediğim ise müzik.Yani Müzik tutkunu felan değilim ama boş zamanlarımda birkaç şarkı bulursamda dinlerim affetmem Geri kalan yok kameraymış yok videomuş cartmış curtmuş beni ilgilendirmez bu istediğim özelliklerde beni tatmin edermi telefon ? Ve arkadaşlar son sorum kusura bakmayın çok sordum ama bu telefon en geç ocağın sonlarına şubatın başlarına doğru ucuzlar mı ? Ucuzlarsa ne kadar ucuzlar ? Teşekkürler :)

Konu sahibinin görevi, siz veya benzerlerinizin sorularına cevap vermek olduğu için konuyu bıraktı(sadece size veya benzerlerinize göre) ve konu içinde cevap bulamanyalara PM ile yardımcı oluyorum.

O zaman sana bu sorumu PM den mi atmalıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: userbjk

Arkadaslar bana pil dayanmiyor,aksami goremiyorum o derece.yuzde 30 ekran,yuzde 30 kusur androidden yiyor ne yapmam gerek?

Ekran parlaklığını gerekmediği, sürece son seviyede kullanmayın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman sana bu sorumu PM den mi atmalıyım ?

Konuda sorunuzun üstünden 24 saat, geçmesine rağmen çözüm bulamazsanız evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 26 Kasım 2012; 22:43:59 >

• telefonu en ucuz nerede bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrigoo

Arkadaşlar Vodafone 64KB hattım vardı, okumadı. Arkadaş 128KB'a geç olur dedi. Onun yerine Bimcell'e geçtim ama onlar da 64KB göndermiş. Ne diyorsunuz?

Yardım beyler

• quote:

quote:

quote:

Bu konu sahibi meselesi bu başlıkta iyice ilginç hale gelmeye başladı.

Öncelikle sorulan sorulara konu sahibinin cevap vermesi zorunluluğu gibi bir anlayış olmaması lazım. Burası bir forum olduğuna göre herkese açıktır, soru ortaya sorulur, bilenler de cevabını yazar. Konu sahibi acaba açtığım konuda soru soracaklar mı diye bekleyip duramaz.

İşin diğer ilginç tarafı da bana göre konu sahibi arkadaşın yukarıdaki son mesajı. Buraya gelmişsiniz, soruyu okumuşsunuz ama diyorsunuz ki konu içinde cevap bulamayanlara PM ile yardımcı oluyorum. PM ile yardımcı olacaksanız o zaman bu konunun ne anlamı kalıyor. Bir cevabınız varsa buraya yazın, aynı paralelde soru yazacaklarda okuyup faydalansınlar. PM ile yardımcı olmanın konuya bir faydası yok bence. O zaman kimse konuya birşey yazmasın, direk size pm atsın. Böyle mi olmalı. Ne dersiniz arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

quote:

quote:

Bu konu sahibi meselesi bu başlıkta iyice ilginç hale gelmeye başladı.

Öncelikle sorulan sorulara konu sahibinin cevap vermesi zorunluluğu gibi bir anlayış olmaması lazım. Burası bir forum olduğuna göre herkese açıktır, soru ortaya sorulur, bilenler de cevabını yazar. Konu sahibi acaba açtığım konuda soru soracaklar mı diye bekleyip duramaz.

İşin diğer ilginç tarafı da bana göre konu sahibi arkadaşın yukarıdaki son mesajı. Buraya gelmişsiniz, soruyu okumuşsunuz ama diyorsunuz ki konu içinde cevap bulamayanlara PM ile yardımcı oluyorum. PM ile yardımcı olacaksanız o zaman bu konunun ne anlamı kalıyor. Bir cevabınız varsa buraya yazın, aynı paralelde soru yazacaklarda okuyup faydalansınlar. PM ile yardımcı olmanın konuya bir faydası yok bence. O zaman kimse konuya birşey yazmasın, direk size pm atsın. Böyle mi olmalı. Ne dersiniz arkadaşlar..

Bu konunun konu sahipliği, meselesi öyle bir hale geldiki;XDA'da ki birisi gelse bile, tatmin olmayacaklar var ve durumu idare etmeye çalışıyorum.Ayriyetten benim dediğim;Bana PM atın konuya yazmayın değil, konuya yazıp 24 saat içinde cevap bulamazsanız bana PM atın ve ikisi birbirinden çok çok farklı şeyler.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

arkadaşlar az önce samsung müşteri hizmetlerini aradım. Telefona OTG kablosu ile flash bellek veya mouse, klavye kullanmak istiyorum nasıl tanıtabilirim diye sordum. M.H. bana cihazın anakartının bunu desteklemediğini söyledi. Bu Bir...
    2. Bomba : Madem aramışken soruyum dedim. 4.1 güncellemesi ne zaman gelir dedim. Ace 2 için güncelleme olmayacak. 2.3.6 da kalcak dedi. Sadece s2 ve s3 ' e yani dört çekirdekli cihazlara verilecek dedi. (Ben bişi anlamadım bu işten ama)
    Yani sizin telefonunuz bi ..... yaramaz dedi.. Anlayacağınız durum bundan ibaret

Onlarin haberi yoktur JB ile ilgili duyurudan. OTG hakkinda bir bilgim yok ama.

Güzel bir yaklaşım... Ne kadar umut fakirin ekmeği de olsa (ben dahil) artık bizim telden bi nane olmayacağını sezinlemeye başladım..

OTG desteği var, JB için birşey demeye gerek yok ve OTG mesela bluetooth gibi değildir etkinleştirilmesi lazım;Mesela root yapabilirsin, ama overclock yapamazsın ve bunun içinde işlemler vardır.

Etkinleştirme yolunu biliyormusunuz.? Nerden ve nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: edaliy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

quote:

Orijinalden alıntı: Road[R]unneR

Arkadaslar bu telefon gorusmesi yaparken calan telefonu actigimda sesim ilk 1-2 saniye karsi tarafa gitmiyor. alo alo diye bocaliyoruz.sinir bozucu bir durm oluyor.sizdede varmi boyle bir sorun ?

Bende bu sabah sormustum bunu bence cogu kiside var ama farketmedi kimse herhalde.yazilimsal bence ama gercekten sinir bozucu artik bilerek gec konusmaya basladim zaten.

Aynı durum bende de var. Nasıl Düzelir artık bilemiyorum...

aynı durum bende de var, ben de tek ben kuruntu yapıyorum zannediyordum.

Aydı durumla karşılaşıyorum fakat bu durum daha önceki telefonumda da oluyordu sanırım Avea'ile alakalı bi durum diye düşünüyorum ben

• Telefonun ekranini lcd tv ye nasil verebilirim ?

• Öncelikle herkese iyi günler. Kardeşim farkında olmadan klone imei kayıtlı bir galaxy ace 2 cep telefonu almış. Biz bu cihaz ile güncelleme yaparsak acaba şebeke vb problemler yaşar mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerkez28

Telefonun ekranini lcd tv ye nasil verebilirim ?

Tek ucu microusb diğer ucu hdım olan bir kablo lazım bildiğim kadarıyla. yani videoda s2 nin bağlandığı gibi. aynı mantık.

https://www.youtube.com/watch?v=PteU06xlelo&feature=youtube_gdata_player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 27 Kasım 2012; 10:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

telefonu en ucuz nerede bulabilirim?

Ben geçen haftasonu Vatan Computer'den aldım 755TL'ye.Daha ucuzu var mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shola

Öncelikle herkese iyi günler. Kardeşim farkında olmadan klone imei kayıtlı bir galaxy ace 2 cep telefonu almış. Biz bu cihaz ile güncelleme yaparsak acaba şebeke vb problemler yaşar mıyız?

Hocam bir bilgisi olan yok mu lütfen yardım...
  • merhaba arkadaşlar ben bayramdan once ace 2 aldım ve cıhazı rootladım 1.1 ghz lık kernel yukledım.oncelerı sıkıntı yoktu fakat sonradan oyunun ıcındeyken oyun kendını pause ye alıyor (1 snlık bır olay bır şey yazmıyor ve oyun oynarken belırlı aralıklarla oyun duruyor bunu çözümü nedir bu arada site de fazlasıyla yararlı bilgiler var şimdiden tşk.
  • arkadaşlar hani şu iphonedakine benzer bir tuş var ya.yanlarında geri ve menü tuşu var.onlara basınca note da ace de falan titriyor telefon.bunda neden o yok ?
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.