- x
SAMSUNG GALAXY ACE 2 GT-I8160 ANA KONU [Android 4.1.2 Jelly Bean]
28311 Cevap1048220 Görüntüleme174 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     113 [115] 117 118 119 120 121 122      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

28 Mesaj
18 Kasım 2012; 16:34:41 

Arkadaslar polaris office diye bir uygulama var menude , bununla uygulamalari sdkarta tasiyabiliyoruz.Acaba oyunlari bu programla sd karta tasiyabilirmiyiz, hic deneyen oldumu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

3689 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:01:06 

quote:

Orijinalden alıntı: JaReL

Arkadaslar polaris office diye bir uygulama var menude , bununla uygulamalari sdkarta tasiyabiliyoruz.Acaba oyunlari bu programla sd karta tasiyabilirmiyiz, hic deneyen oldumu ?

uygulamalari sd karta tasimak icin app2sd uygulamasini kullanabilirsin.

https://www.facebook.com/turkcenindirilishareketi

150 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: cumur

iyi bir haber veriyim jb ile hafıza sorununuda halletmişler, telefonun usb hafızası yerine artık sd hafızayada uygulamar kurulabiliyor, leak kullananlar bu şekilde belirtmiş

hocam kaynak var mı acaba root atmak istemiyorum cihaza most wanted ı falan tablete yükledim ama ace 2 ye hafıza dan dolayı yükleyemiyorum gerçekten bu sorun çözüldüyse çok iyi bir haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burakm23 -- 18 Kasım 2012; 17:12:08 >

150 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:15:08 

quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

Birde diyor ya guncelleme gelmesi imkansiz ic gleae bile kesinlikle jb gelmez diyor

araştırmadan konuşursan böyle olursun işte hadi bilmiyorum der insan gelicek mi gelmicek mi çatt die gelmesi imkansız diyor :D

7650 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:15:33 

quote:

iyi bir haber veriyim jb ile hafıza sorununuda halletmişler, telefonun usb hafızası yerine artık sd hafızayada uygulamar kurulabiliyor, leak kullananlar bu şekilde belirtmiş

Hadi gözümüz aydın.

1585 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:16:20 

Go locker ICS teması

0

150 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:18:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Hadi gözümüz aydın.

+1

133 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:36:45 

S2 ile bunun arasında kalmıstım ekranı büyük diye S2 vazgeçmiştim. İyiki de vazgecmişim diyorum cok hoş bi telefonmuş

Spartacus - Community - Arrow - Game of Thrones - Death Note - Shingeki no Kyojin -High School of the Death - The Walking Dead - How I Met Your Mother - Chuck - Naruto - Bleach
Sword Art Online - Kuroko No Basket - Kaichou Wa Maid-Sama

369 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:57:49 

Arkadaslar go louncer veya benzer programlara hic gerek yok biraz ayarlama yaparsaniz telefonunuzun goruntusu harika olur.

Buyrun resimler direk atamadim cunku uzantisi uyusmuyor.
Tavsiyem arka plani koyu yapin resimde gordugunuz canli duvar kagidi gs ts ve fb icinde var
kullanmasi cok zevkli google play den indire bilirsiniz :)

0

0

0

0

0

0

BEŞİKTAŞ

59 Mesaj
18 Kasım 2012; 17:58:33 

Sık sık kapatip acmak telefon icin zararlı olur mu?

vcb

369 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:02:31 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_41

Sık sık kapatip acmak telefon icin zararlı olur mu?

Pilden tasarruf icin yapiyorsan hic yapma cunku daha cok pil harciyor telefonu acip kapatmak. Sorunada cevap vereyim direk pili cikarirsan zarari olur ama normal kapatip acarsan sorun olacagini sanmiyorum

BEŞİKTAŞ

369 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:04:55 

quote:

Haber dogruysa muhtesem olur telefon

BEŞİKTAŞ

75 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:09:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Hadi gözümüz aydın.

Root yapmaya gerek kalmıyor o zaman.

3211 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:15:38 

root olayına girmedim hiç,umarım haber doğrudur

3918 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:23:29 

quote:

Haber dogruysa muhtesem olur telefon

xda da ve forumda galaxy s2 kullananlar için sürümde bu şekilde, ace 2 dede bu şekilde olacağını düşünüyorum

1585 Mesaj
18 Kasım 2012; 18:24:49 

Evet umarım olur, sd kart nasıl olsa kullanamam diye almıyordum bu yüzden. root yapmak da istemiyorum

639 Mesaj
18 Kasım 2012; 19:05:17 

battery saver programını hangi seçenekte kullanıyosunuz ??

369 Mesaj
18 Kasım 2012; 19:06:38 

quote:

xda da ve forumda galaxy s2 kullananlar için sürümde bu şekilde, ace 2 dede bu şekilde olacağını düşünüyorum

İnsallah

BEŞİKTAŞ

864 Mesaj
18 Kasım 2012; 19:11:46 

Yeter artik dayanamiyorum ciksin artik su jb

Gigabyte UD3 ~ AMD Phenom II X4 955 3.2 Ghz ~ Sapphire AMD HD 7870 XT ~ Kingston HyperX 1600 Mhz 4 GB ~ Seagate Baracuda 2 TB ~ Cooler Master HAF 912 Advanced

Samsung Galaxy S4 Black Edition 32 GB ~ PlayStation 3 FAT ~ iPad Mini Retina Wi-Fi 16 GB

369 Mesaj
18 Kasım 2012; 19:41:17 

Beyler jb gelince menu aynimi olacak yoksa nexus daki gibi mi olacak

BEŞİKTAŞ

1328 Mesaj
18 Kasım 2012; 20:06:52 

Arkadaşlar merhaba. Telefonun zoom özelliği olmaması güncellemeyle falan giderildi mi ? Giderilmediyse zoom yapabilecek bir program var mıdır bu telefon için ?

Yok bisey

2635 Mesaj
18 Kasım 2012; 20:20:01 

arkadaşlar ekşi sözlük'e girip İŞE YARAR ANDROİD UYGULAMALARI diye aratın. adamlar sayfalarca uygulama yazmış. ne işe yaradıklarını da yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 18 Kasım 2012; 20:21:28 >

864 Mesaj
18 Kasım 2012; 20:32:54 

quote:

Beyler jb gelince menu aynimi olacak yoksa nexus daki gibi mi olacak

Buyuk bi ihtimal touchwiz 4 ile gelecek

21 Mesaj
18 Kasım 2012; 20:39:27 

jb kesin gelecek gibi konuşuluyor. Samsung'tan açıklamamı geldi? Inşallah gelmiştir :)

ş.yılmaz

28 Mesaj
18 Kasım 2012; 21:11:21 

quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

uygulamalari sd karta tasimak icin app2sd uygulamasini kullanabilirsin.

Tesekkurler

122 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
zgr_ogame
18 Kasım 2012; 23:10:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sıkıldım99

keske galaxy s2 alsaydım diyorum ben 900tl verdim buna standda s2 ler 1300,note n7000ler 1500tl idi 900 ü veren 1300 ü de verir.işte beyler salaklık ettik parçalar güel falan diye kandık iyi parçalar güzelde root çekmeden kullanamıyoruz cihazı

Naptın hocam ya 900 veren 1300 de verir diyosun da arada 400 lira senin telefonunun yarı parası demek zaten :)

Haftasonu Saturn'de 749 liraydı ACE 2 şuanda Samsung Gio kullanıyorum ancak ciddi biçimde araştırmalarımla ACE 2 almayı düşünüyorum yani 750 liraya daha iyi bir telefon yok sanırım ... Almaya pişman olduğun s3 ün yarı fiyatı resmen :)

Sadece performans ve teknik veriler olarak da bakmıyorum telefon gerçekten çok şık özellikle Sony'lerle kıyasladığım zaman görselliği çok çok üst seviyede olan bi telefon ...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Kasım 2012; 0:40:55 

Arkadaşlar samsung galaxy ace s5830İ kullanıyorum ve gerçekten RE-ZA-LET ötesi birşey.Bu telefon aklıma yattı ama şuanlık almaya gücüm yok.Ocağın 17'si civarı alacağım yani 2 ay sonra ama diyiceğim şu 2 ay sonra S2 ve bu telefon ne kadar ucuzlar ? Ayrıca 2 ay sonra ace 3 felan çıkarmı

3689 Mesaj
19 Kasım 2012; 1:56:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Elitforce

Arkadaşlar merhaba. Telefonun zoom özelliği olmaması güncellemeyle falan giderildi mi ? Giderilmediyse zoom yapabilecek bir program var mıdır bu telefon için ?

camera zoom fx uygulamasini kur, all settings-zoom-type4 yap kamerada zoom yapmanin keyfini sur

3689 Mesaj
19 Kasım 2012; 1:59:12 

quote:

Orijinalden alıntı: senyılmaz

jb kesin gelecek gibi konuşuluyor. Samsung'tan açıklamamı geldi? Inşallah gelmiştir :)

evet samsung, ace2 icin jelly bean guncellemesi sozu verdi yilbasindan once yada hemen sonra jelly bean kullaniyor olacagiz.

7650 Mesaj
19 Kasım 2012; 2:47:32 

quote:

camera zoom fx uygulamasini kur, all settings-zoom-type4 yap kamerada zoom yapmanin keyfini sur

İnsallah bunu da duzeltirler JB ile. Benim icin sorun yok ama bazi kullanicilari rahatsiz ediyor.

1328 Mesaj
19 Kasım 2012; 6:42:37 

quote:

Teşekkür ederim telefonu aldığımda ilk işim bu programı kurmak olacak

Yok bisey

2635 Mesaj
19 Kasım 2012; 8:32:46 

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacax

Arkadaşlar samsung galaxy ace s5830İ kullanıyorum ve gerçekten RE-ZA-LET ötesi birşey.Bu telefon aklıma yattı ama şuanlık almaya gücüm yok.Ocağın 17'si civarı alacağım yani 2 ay sonra ama diyiceğim şu 2 ay sonra S2 ve bu telefon ne kadar ucuzlar ? Ayrıca 2 ay sonra ace 3 felan çıkarmı

ace 2 daha yeni çıktı sayılır. ace 3'e daha çok var. o zamana kadar ace 2'ye jb güncellemesi gelirse fiyatta biraz artış olabilir ama sonradan yine düşecektir .

3800 Mesaj
19 Kasım 2012; 9:43:47 

yandex shell kullanıyorum tavsiye ederim baya güzel.

Çokda wi-fi ;)

515 Mesaj
19 Kasım 2012; 12:14:03 

Arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum. Sizler nereden satın aldınız? Nereyi önerirsiniz?

1519 Mesaj
19 Kasım 2012; 12:42:15 

quote:

Orijinalden alıntı: Burakm23

hocam kaynak var mı acaba root atmak istemiyorum cihaza most wanted ı falan tablete yükledim ama ace 2 ye hafıza dan dolayı yükleyemiyorum gerçekten bu sorun çözüldüyse çok iyi bir haber

inşallah doğrudur

11.9.2012

9 Mesaj
19 Kasım 2012; 17:01:53 

Merhaba arkadaşlar, bu forumu uzun süredir takip ediyordum fakat bir türlü üye olamamıştım kısmet bugüneymiş. Sorunuma gelirsek yaklaşık 1 aydır bu telefonu kullanıyorum. RAM seviyesi hep yüksek değerlerde 430-440 ın aşağısına düşmüyor ben belleği temizlemedikçe ve bundan dolayı telefon kasıyor. Nedeni nedir acaba?

3689 Mesaj
19 Kasım 2012; 17:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: yhtg10

Merhaba arkadaşlar, bu forumu uzun süredir takip ediyordum fakat bir türlü üye olamamıştım kısmet bugüneymiş. Sorunuma gelirsek yaklaşık 1 aydır bu telefonu kullanıyorum. RAM seviyesi hep yüksek değerlerde 430-440 ın aşağısına düşmüyor ben belleği temizlemedikçe ve bundan dolayı telefon kasıyor. Nedeni nedir acaba?

sen rami temizledikce programlar kendini otomatik olarak tekrar calistiriyor ram tekrar doluyor bu calistirma esnasinda olusuyor hafif kasilmalar. sana onerim otomatik calistir yoneticisi uygulamasini telefonuna kurman. bu uygulamayla otomatik calisan programlari engelleyebilirsin.

369 Mesaj
19 Kasım 2012; 17:30:32 

quote:

Çok uygulama açık birakiyosundur ayarlar-uygulamaları yonet-çalışan servisler ordan gereksiLeri kaldır. :-)

BEŞİKTAŞ

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 17:39:25 

quote:

Çok uygulama açık birakiyosundur ayarlar-uygulamaları yonet-çalışan servisler ordan gereksiLeri kaldır. :-)

En garantisi root yapıp;Gereksiz sistem uygulamalarını silmek, arada sırada işe yarayacakları silmeden App Quarantine programıyla çalışmasını durdurmak...

Bu hesap biri 34 yaşında, diğeri 19 yaşında olan;İki kişi tarafından kullanılmaktadır.

75 Mesaj
19 Kasım 2012; 18:00:29 

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

arkadaşlar ekşi sözlük'e girip İŞE YARAR ANDROİD UYGULAMALARI diye aratın. adamlar sayfalarca uygulama yazmış. ne işe yaradıklarını da yazmışlar.

Teşekkürler paylaşım için.

75 Mesaj
19 Kasım 2012; 18:22:54 

quote:

Orijinalden alıntı: PeopleCanFly

Evet beyler ben de aranıza katıldım bugün.

Birkaç sorum var.Belki yüzlerce kez sorulmuştur ama evimdeki ağın adını bulup şifresini yazınca kimlik denetimi yapılıyor sonra da bağlantı kesildi yazıyor.Tekrar şifre istiyor. Ayarlar nasıl yaplır acaba?
Bir de kendi tarayıcısında geçmişi topluca silme gibi bir özellik yok mu?

İlk sorumu cevaplayabilir misiniz?

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 18:25:07 

quote:

İlk sorumu cevaplayabilir misiniz?

Şifreyi yanlış giriyorsun, kendi tarayıcısını kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim...

Bu hesap biri 34 yaşında, diğeri 19 yaşında olan;İki kişi tarafından kullanılmaktadır.

75 Mesaj
19 Kasım 2012; 18:26:54 

quote:

Orijinalden alıntı: TÜRK Aygırı

Şifreyi yanlış giriyorsun, kendi tarayıcısını kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim...

Windows 7 de parolayı ev grubu parolasını görüntüle veya yazdır seçeneğinden öğrenmiyor muyuz?

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 18:30:32 

quote:

Windows 7 de parolayı ev grubu parolasını görüntüle veya yazdır seçeneğinden öğrenmiyor muyuz?

Ev grubu parolası için birşey diyemem, ama kablosuz modemin CD'sini yüklediysen kurulan programdan şifreyi görebilirsin veya değiştirebilirsin...

878 Mesaj
19 Kasım 2012; 19:18:11 

arkadaslar launcer kurmak icin root yapmak gerekiyormu gerekmiyorsa tavsiyeniz ne olur

150 Mesaj
19 Kasım 2012; 19:37:32 

quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

arkadaslar launcer kurmak icin root yapmak gerekiyormu gerekmiyorsa tavsiyeniz ne olur

Root gerekmiyo go yukleyebilirsin ama bende cok uygulama oldugu icin kasiyo nemus launcher veya launcher pro yu da deneyebilirsin

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 19:43:06 

Touchwiz Nature UX'a yakın arayüzüyle, Samsung Galaxy Ace 2
0

9 Mesaj
19 Kasım 2012; 19:58:25 

quote:

En garantisi root yapıp;Gereksiz sistem uygulamalarını silmek, arada sırada işe yarayacakları silmeden App Quarantine programıyla çalışmasını durdurmak...

Yardımlarınız için teşekkürler App Quarantine programıyla sorunu hallettim.

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 20:01:14 

quote:

Yardımlarınız için teşekkürler App Quarantine programıyla sorunu hallettim.

Teşekkürün lafı olmaz, bir sorunun olursa yine yardımcı olurum.

639 Mesaj
19 Kasım 2012; 20:14:21 

quote:

Teşekkürün lafı olmaz, bir sorunun olursa yine yardımcı olurum.

usta sen dedikten sonra girdim buraya da burda factory client ,secphone falan var bunlar ne acaba durdursam sıkıntı olur mu ? bi de gmail falan var bi kaç tane daha durdurduktan sonra tekrar o listeye geri geliyo.

75 Mesaj
19 Kasım 2012; 20:34:46 

quote:

Ev grubu parolası için birşey diyemem, ama kablosuz modemin CD'sini yüklediysen kurulan programdan şifreyi görebilirsin veya değiştirebilirsin...

Sağol yine de.

283 Mesaj
19 Kasım 2012; 21:18:21 

Arkadaşlar birisi beni arayıunca Zİl sesiyle birlikte Arayanın adını söylüyor bu teledon bunu nereden kapatıyoruz Adını söylemesini istemişyorum. MEsaj gelince de mesajı gönderen numarayı sesli olarak söylüyor. Telefonun icindeki karıyı bi türlü susturamadım yahu :) Nerden susturucaz :) ?

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN

829 Mesaj
19 Kasım 2012; 21:35:53 

quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

Arkadaşlar birisi beni arayıunca Zİl sesiyle birlikte Arayanın adını söylüyor bu teledon bunu nereden kapatıyoruz Adını söylemesini istemişyorum. MEsaj gelince de mesajı gönderen numarayı sesli olarak söylüyor. Telefonun icindeki karıyı bi türlü susturamadım yahu :) Nerden susturucaz :) ?

Öyle bir özellik mi varmış...
Ayrica fotoğraf nasil ekliyoz buraya cevap yazarken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_k_yavuz -- 19 Kasım 2012; 21:37:18 >

639 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:23:47 

rom yok mu beyler rom

1111 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:32:23 

quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

ayarlar/metinden sese ayarları/sürüş modunu devre dışı bırak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 19 Kasım 2012; 22:32:46 >

4560 Mesaj
19 Kasım 2012; 22:33:42