Şimdi Ara

MWC 2012 : CoPilot GPS uygulaması ücretsiz çevrimdışı haritalarla Android ve iOS platformuna geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MWC 2012 : CoPilot GPS uygulaması ücretsiz çevrimdışı haritalarla Android ve iOS platformuna geliyor

Mobil navigasyon yazılımları alanında lider firmalardan olan ALK Technologies, fuarda Android, iPad ve iPhone cihazları için ücretsiz çevrimdışı haritalar ve güzergah planlama sunan CoPilot GPS uygulamasını tanıttı.

Uzun süredir mobil platformlarda navigasyon hizmeti sunan CoPilot bu kez ücretsiz çevrimdışı haritalarla kullanıcıları cezbetmeye çalışacak. Kullanıcılar detaylı haritaları akıllı telefon veya tabletlerine indirerek çevrimdışı modda bile kullanma imkanına sahip olacak.

Milyonlarca POI bilgisi ile mesafe ve seyahat zamanını gösteren güzergah çizme fonksiyonu da yine çevrimdışı olarak kullanıcılara sunulacak. Gelişmiş çok duraklı seyahat planı ile de en fazla 50 durak girerek en verimli yolu hesap edebileceksiniz.

Çevrimiçi olarak sosyal ağlarda lokasyonunuzu paylaşabiliyor ve Wikipedia ve Bing ile kullanışlı mekanlar bulabiliyorsunuz.

Bayar aylarında indirmeye sunulacak CoPilot GPS uygulamasında uygulama-içi ödeme sistemi ile tam sesli rehber, adım adım navigasyon ve 3D harita görüntülerini içeren güncellemeyi bir kerelik 19.99$'lık ödeme ile edinebilirsiniz. Ayrıca gerçek zamanlı trafik bilgisi için de 1 yıllık 9.99$ ödemeniz yeterli.

MWC 2012 : CoPilot GPS uygulaması ücretsiz çevrimdışı haritalarla Android ve iOS platformuna geliyor

• Navigasyonun akıllı telefonlarda ve tabletlerde bulunması gerçekten çok kolaylık sağlıyor. Bu alanda rekabetin artması da bize fayda sağlayacak sonuçta. eğer ülkemizde de Türkçe olarak kullanılabilecekse sesli yönlendirme ve tabii ki gerçek zamanlı trafik durumu (İstanbul ve Ankara için özellikle) çok faydalı olur. Fiyat da 30$ ortalama 50-60 TL'ye tekabül ediyor.
  • Benim için bu tip haritalarda en önemli şey ayrıntıdır.Benim köyümün yoluna kadar göstermesi lazım.Yoksa her yazılım aynı işi yapıyor zaten.Bugüne kadar en ayrıntılı haritalara sahip uygulamalar bence Ndrive ve nokianın kendi haritalarıdır.Google maps de öyledir.
  • Zaten şu anda kullanılan igo veya route gibi yüklü navigasyonlar çevrimdışı haritalar değilmiydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhurkey

Zaten şu anda kullanılan igo veya route gibi yüklü navigasyonlar çevrimdışı haritalar değilmiydi?

ama paralı
  • Allah Allah geçen sene x10minide ücretsiz kullanıyordum ben bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurkey Zaten şu anda kullanılan igo veya route gibi yüklü navigasyonlar çevrimdışı haritalar değilmiydi?
    ama paralı

tamamda farkettysen buda paralı bedava olan sadece haritası bu işi google mapste yapıyor zaten... eger sesli yönlendirme filan istiyosan 2o dolar buda
  • Bayramda igo`yu 1 dolara satın almıştım. Almasaydım bunu düşünebilirdim.
  • bence bu navigasyon proğramlarında yapı değişmeli ufak veri trafiği ile kullanıcının etrafındaki bilgileri gidiş hızını vs. kontrol ederek oradaki trafik yoğunluğunu ortalama hızı vs. gibi detayları toplayıp diğer kullanıcılar ile paylaşmalı günümüzdeki artık tüm internet cihazları bir birine bağlı servisler halinde çalışmalı ki öylede ve açık kaynağın gelişmesini özelliklede harita anlamında ileriye gitmesini istiyorsanız
    http://www.openstreetmap.org/

bu siteye bir göz atın derim ben etrafımdaki sokak isimlerini yolları ve bilindik yerleri güncelledim size de tavsiye ederim. Bildiğim kadarı ile benim düzenlediğim yeri benden sonraki kişi düzenlediğinde doğrulu kanıtlanmış oluyor

• google maps işimi görüyor.. birde yandex varsa cadde cadde istanbul avucunuzun içinde..
  • Herşeyden önce uygulamanın ücretsiz olması güzel bence..Bazı iseklere göre 3D gösterme,trafik falan ücretli ancak o kadarda pahalı değil ve bir seferlik..Günümüzde doğrusu herkeze lazım olan bir teknoloji nabigasyon:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666

Benim için bu tip haritalarda en önemli şey ayrıntıdır.Benim köyümün yoluna kadar göstermesi lazım.Yoksa her yazılım aynı işi yapıyor zaten.Bugüne kadar en ayrıntılı haritalara sahip uygulamalar bence Ndrive ve nokianın kendi haritalarıdır.Google maps de öyledir.

Nokia nin haritasi benim evimi gostermiyordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

quote:

Benim için bu tip haritalarda en önemli şey ayrıntıdır.Benim köyümün yoluna kadar göstermesi lazım.Yoksa her yazılım aynı işi yapıyor zaten.Bugüne kadar en ayrıntılı haritalara sahip uygulamalar bence Ndrive ve nokianın kendi haritalarıdır.Google maps de öyledir.

10 gün içinde yeni güncelleme çıktı onunla denediniz mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

quote:

10 gün içinde yeni güncelleme çıktı onunla denediniz mi?

o zaman bilmiyorum ben 6 ay önce kullanıyodum nokia o zaman görmüyordu... güncelleme yeni çıkdıysa başka bişey diyemiyeceğim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.