Şimdi Ara

Superonline 20 Mbps Limitsiz (AKH 100GB) fiber internet 49 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
3
Favori
33.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanmakta olduğum 1 Mbps'lık internet özellikle smart tv'de beni fıtık ettiği için Superonline'ı aradım ve paketler hakkında bilgi almak istedim.

20 Mbps'lık olan ve a.k.h. 100 GB olan paketi taahhüt ile 49 liraya açtırdım.

Sıcak bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

• 100 gb göz açıp kapayana kadar biter. Kaldıki upload için de sınır olduğunu duydum.
  • AKH geçildikten sonra kaça düşüyor acaba?
    Superonline TTnet gibi savruk mu bu konuda yoksa 100 ü görünce hız hemen düşüyor mu?
    Ben 8mb'e kadar kullanıyorum ve 1mb ile indirebiliyorum şuan. TTneti aramadığım sürece de hızım düşmüyor.
  • 100 gb geçildiğinde hız 1 mbps'ye düşürülüyor diye okudum ancak MH'ye sormadım açıkcası.
  • bende 20mbit kullanıyorum

arada bir 25gb akh kotanız dolamk üzere ve diye uyarı alıyorum ama daha hiç yavaşladığını görmedim

belkide bendede 100 olmuştur bu aralar bilemiyorum

fileservede bişey kalmadığı için indirecek bişeuysde yok
  • 20 mbit 50 gb kotalı

55 tl veriyorum
  • eski üyelere yapılan bir fiyattı bu. 1 yılı aşkın süredir aboneyim bendede 100 gb 49 tl idi fakat akk varken tavsiye etmem. 100 gb yeter diyen varsa birşey diyemem tabii.
  • Hem limitsiz hem limitli gibi saçmalığın daniskası
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hem limitsiz hem limitli gibi saçmalığın daniskası

nasıl yani?

akk olmayan internet paketi mi var hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkozi

AKH geçildikten sonra kaça düşüyor acaba?
    Superonline TTnet gibi savruk mu bu konuda yoksa 100 ü görünce hız hemen düşüyor mu?
    Ben 8mb'e kadar kullanıyorum ve 1mb ile indirebiliyorum şuan. TTneti aramadığım sürece de hızım düşmüyor.

1 megabite düşüyor diyeceğim ama bir kere tecrübe ettim, çeyrek megabit bile vermiyorlar. O kadar diyorum.

ADSL'de TTNet tekel. Fiberde Turkcell tekel. Al birini vur ötekine.
  • Var 109 TL ye 8 gb limitsiz adsl...
  •  Superonline 20 Mbps Limitsiz (AKH 100GB) fiber internet 49 TL

Evet 60-65 TL, telefon gerekiyor, upload düşük ama en azından hız düşmüyor.
  • ben aynı paket fiber olanı kullanıyorum akh 100 gb kotada güzel az da değil kaldıki bu fiyata bir paket varmı ? bence sıcak torrentle çatır çatır indir aradını bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

bende 20mbit kullanıyorum

arada bir 25gb akh kotanız dolamk üzere ve diye uyarı alıyorum ama daha hiç yavaşladığını görmedim

belkide bendede 100 olmuştur bu aralar bilemiyorum

fileservede bişey kalmadığı için indirecek bişeuysde yok

Ben yaklaşık bu zamana kadar 2 TB full hd ve hd mkv film indirdim ve HEPSİNİ de izledim. Çok merak ediyorum diğer download yapan kişiler; indirdiğiniz herşeyi izlediniz, dinlediniz veya kullandınız mı ? Şayet kullanmadıysanız sırf indirmek için indirerek neyden haz alıyorsunuz ?

ALINTI yaptığım kişi üzerine alınmasın konusu açıldı diye alıntı yaptım ve ortaya sorduğum bir soru.
  • ee ttnet daha kötü ya 50gb kota koymuş superonline daha iyi duruyor ama oda her yerde yok.
  • iki senedir 10 mbit üyesiyim yazın 2 sene dolmuş taahhüt bitmiş olacak. henüz 50 GB bile ulaşamamışım ayda. sürekli oyun, mp3 ve ara sıra da film indiren biri olarak evde kardeşimle kullanıyoruz.
    beni de aradılar bu kampanyayı söylediler geçersem modem benim oluyor mu yine çünkü 2 yıllık taahhütümü tamamlamamış oluyorum eski tarifemin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

ee ttnet daha kötü ya 50gb kota koymuş superonline daha iyi duruyor ama oda her yerde yok.

Hız düşürüyorlar mı diye bi sorsana.
  • Superonline ttnete gore daha iyi hizmet veriyor, ama su sinirsiz internet deyip kota koyup ustune bu kota koyma nedenini kacak film vs indirmesinler diye yapiyoruz demeleri yokmu!! İmzamdaki konun acilmasina ve sadece sicak firsatta mesaj attigim icin 0 olan mesaj sayimi yuzlu rakamlara cikma nedeni olmustur!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canverse

Merhaba forumdaşlar,

Kullanmakta olduğum 1 Mbps'lık internet özellikle smart tv'de beni fıtık ettiği için Superonline'ı aradım ve paketler hakkında bilgi almak istedim.

20 Mbps'lık olan ve a.k.h. 100 GB olan paketi taahhüt ile 49 liraya açtırdım.

Sıcak bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

merhaba,

eger aradıgın yer superonline in taşeron bayii ise akk 100 gb diye seni kandırmış olabilirler.

başıma geldi.

0850 li numaradan abonelik bilgilerini kontrol ettir lütfen.
  • arkadaşlar AKH hızınızın 5 katı dır. ayrıca söyler misiniz hangi ADSL ile 1 ayda 100 gb downloadı geçebileceksiniz?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.