Şimdi Ara

Superonline 20 Mbps Limitsiz (AKH 100GB) fiber internet 49 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
3
Favori
33.672
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en kısa zamanda superonline' yi aramam gerek
  • arkadaşlar kolay gelsin. ben ttnet kullanıcısıyım ve aylık 29 tl lik net 4 gb paketini kullanıyorum biraz download olayını yaptım bi baktım faturam 70 tl olmuş.sinirim bozuldu.önceleri hiç 29 tl yi geçmemiştim. bulundugumuz sitede fiber superonline var . daha önce superonline a geçiş yaptım kabloları ve baglantıları halen hazır durumda. önceleri süperonline da sık sık hat gidiyordu baglantı sorunları var bu olay yaklaşık 1.5 yıl önce idi. ttnet e ve hiç ev telini kullanmadıgım için süperonline a geçme düşüncem var ama halen aklımda ama düşüncemde var. ev teline aylık 15 tl boşa veriyorum. 29 da tt net 4 gb paketi düşünürsek 45 tl lik bir olay oluyor.biraz superonline nın kampanyalarını araştırdım şu anda limitsiz kampanyalar dan
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=15&d=isik-hizinda-internetle-keyfini-katla&t=0
    hangisini seçmeliyim diye arada kaldım 12 ay tahüttlü olan 50 gb olan limitsiz paket aylık 59 tl bu sizce nasıldır. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.ev telini taşıyanlara diyor 300 dk hediye. 49 tl . bu sizce mantıklımı ev teline aylık hiç kullanmadıgım halde 15 tl veriyorum. daha güzel bi kampanya varsa bilgilendirirmisiniz ? web sitesinde olmayan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessiz_avci -- 16 Mayıs 2012; 2:38:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Superonline 20 Mbps Limitsiz (AKH 100GB) fiber internet 49 TL

Evet 60-65 TL, telefon gerekiyor, upload düşük ama en azından hız düşmüyor.

Telekomun 60 liraya 20 mbit internet pakedi mi var? Akk yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

quote:

Ben de merak ediyorum cevabını

• yardımcı olacak arkadaş yok mu

arkadaşlar kolay gElsin. ben ttNet kullanıcısıyım ve aylık 29 tl lik net 4 gb paketini kullanıyorum biraz download olayını yaptım bi baktım faturam 70 tl olmuş.sinirim bozuldu.önceleri hiç 29 tl yi geçmemiştim. bulundugumuz sitede fiber superonline var . daha önce superonline a geçiş yaptım kabloları ve baglantıları halen hazır durumda. önceleri süperonline da sık sık hat gidiyordu baglantı sorunları var bu olay yaklaşık 1.5 yıl önce idi. ttnet e ve hiç ev telini kullanmadıgım için süperonline a geçme düşüncem var ama halen aklımda ama düşüncemde var. ev teline aylık 15 tl boşa veriyorum. 29 da tt net 4 gb paketi düşünürsek 45 tl lik bir olay oluyor.biraz superonline nın kampanyalarını araştırdım şu anda limitsiz kampanyalar dan
    http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=15&d=isik-hizinda-internetle-keyfini-katla&t=0
    hangisini seçmeliyim diye arada kaldım 12 ay tahüttlü olan 50 gb olan limitsiz paket aylık 59 tl bu sizce nasıldır. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.ev telini taşıyanlara diyor 300 dk hediye. 49 tl . bu sizce mantıklımı ev teline aylık hiç kullanmadıgım halde 15 tl veriyorum. daha güzel bi kampanya varsa bilgilendirirmisiniz ? web sitesinde olmayan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sessiz_avci

yardımcı olacak arkadaş yok mu

arkadaşlar kolay gElsin. ben ttNet kullanıcısıyım ve aylık 29 tl lik net 4 gb paketini kullanıyorum biraz download olayını yaptım bi baktım faturam 70 tl olmuş.sinirim bozuldu.önceleri hiç 29 tl yi geçmemiştim. bulundugumuz sitede fiber superonline var . daha önce superonline a geçiş yaptım kabloları ve baglantıları halen hazır durumda. önceleri süperonline da sık sık hat gidiyordu baglantı sorunları var bu olay yaklaşık 1.5 yıl önce idi. ttnet e ve hiç ev telini kullanmadıgım için süperonline a geçme düşüncem var ama halen aklımda ama düşüncemde var. ev teline aylık 15 tl boşa veriyorum. 29 da tt net 4 gb paketi düşünürsek 45 tl lik bir olay oluyor.biraz superonline nın kampanyalarını araştırdım şu anda limitsiz kampanyalar dan

70 tl kötü bir süpriz olmuş.
    siz interneti fazla kullanmıyorsunuz anlaşılan
    size 50gb Adil (OLMAYAN) Kullanımlı yetecektir.
    Ev telefonuna gelince kullanmıyorsanız hiç açtırmayın. kapatın gitsin. 300 dakkaya kanmayın.o aylık 100 er dakka 3 falan olur. daha sonra katı ile alırlar.bir nokta bulup geçirirler. sadece net alın yeter.

• superonline eskiden sorunlu idi umarımbu sorunlar gitmiştir. sitede olmayan fakat güncel bir kampanya var mı
  • Bu kampanya geçerli mi hala?
  • quote:

quote:

Daha önce uygulanmıyordu ama AKK başladı tabi.
    16 Mbps tarifesindeyim. Alt yapıda değişiklik olduğu için 24 Mbps verdiler. 20 Mbps alabiliyordum. Şu an dalgalı geliyor, belli olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

16 Mbps tarifesindeyim. Alt yapıda değişiklik olduğu için 24 Mbps verdiler. 20 Mbps alabiliyordum. Şu an dalgalı geliyor, belli olmuyor.

AKK NE KADAR PEKİ?

• arkadaşlar ben buna yaklaşık 1 yıl önce internet yoluyla başvurdum, ancak binamda kablosunun olmadığı gibi bir geri dönüş aldım. illa apartmanın çoğu mu başvuracak buraya getirmeleri için, sadece ben başvurunca kablo döşemiyorlar mı? ankara merkezde oturuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

arkadaşlar ben buna yaklaşık 1 yıl önce internet yoluyla başvurdum, ancak binamda kablosunun olmadığı gibi bir geri dönüş aldım. illa apartmanın çoğu mu başvuracak buraya getirmeleri için, sadece ben başvurunca kablo döşemiyorlar mı? ankara merkezde oturuyorum.

ankara merkez demişsiniz nerde tam olarak otruyorsunuz?
  • bahsedilen fiber altyapı olduğu için ve maliyeti yüksel olduğundan sadece 1 kullanıcının talebi yeterli olmayacaktır. Genelde binadaki toplam daire sayısının yarısı veya daha fazlası gibi bir başvuru sayısı gerekiyor. Bazen herhangi bir başvuru olmaksızın altyapı döşeyip kullanıcıları bilgilendirebiliyorlar. En sağlıklı bilgi için superonline ı arayıp il ilçe mahalle bilginizi vermeniz gerekecektir.
  • yav 20 mbit ve 100 gb . Dayanmam yav ben :D

16 mbit vdsl var . yerı geldımı 7/24 dosya iniyor saatte vdsl 7.2 gb indiriyor bu ise 20 mbit deniyor . bir yanlık olmasın. sanıyede 20 ile inerse saatte 72 gb eder. iyice kafam karıstı :D sn de 20 mb ise bırak 100 u 10000 olsa ne yazar :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: syspohus

bahsedilen fiber altyapı olduğu için ve maliyeti yüksel olduğundan sadece 1 kullanıcının talebi yeterli olmayacaktır. Genelde binadaki toplam daire sayısının yarısı veya daha fazlası gibi bir başvuru sayısı gerekiyor. Bazen herhangi bir başvuru olmaksızın altyapı döşeyip kullanıcıları bilgilendirebiliyorlar. En sağlıklı bilgi için superonline ı arayıp il ilçe mahalle bilginizi vermeniz gerekecektir.

bu konuda en çok siteleri seçiyorlar apartmanları genelde akle almıorlar tabi çok yakında fiber altyapısı yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonywayt

yav 20 mbit ve 100 gb . Dayanmam yav ben :D

16 mbit vdsl var . yerı geldımı 7/24 dosya iniyor saatte vdsl 7.2 gb indiriyor bu ise 20 mbit deniyor . bir yanlık olmasın. sanıyede 20 ile inerse saatte 72 gb eder. iyice kafam karıstı :D sn de 20 mb ise bırak 100 u 10000 olsa ne yazar :P

vdsl e ne kadar ödüyorsun öncelikle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatemrah

quote:

Orijinalden alıntı: syspohus

bahsedilen fiber altyapı olduğu için ve maliyeti yüksel olduğundan sadece 1 kullanıcının talebi yeterli olmayacaktır. Genelde binadaki toplam daire sayısının yarısı veya daha fazlası gibi bir başvuru sayısı gerekiyor. Bazen herhangi bir başvuru olmaksızın altyapı döşeyip kullanıcıları bilgilendirebiliyorlar. En sağlıklı bilgi için superonline ı arayıp il ilçe mahalle bilginizi vermeniz gerekecektir.

bu konuda en çok siteleri seçiyorlar apartmanları genelde akle almıorlar tabi çok yakında fiber altyapısı yoksa

Evet belirtmeyi unutmuşum. Siteleri tercih ediyorlar daha çok. 5-6 dairelik bir apartmanın hepsi abone olma bile maliyeti kurtarmıyor muhtemelen. En güzeli siteler her binada en az 20 - 30 daire

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Frisch

arkadaşlar ben buna yaklaşık 1 yıl önce internet yoluyla başvurdum, ancak binamda kablosunun olmadığı gibi bir geri dönüş aldım. illa apartmanın çoğu mu başvuracak buraya getirmeleri için, sadece ben başvurunca kablo döşemiyorlar mı? ankara merkezde oturuyorum.

ankara merkez demişsiniz nerde tam olarak otruyorsunuz?

çankaya bahçelievler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

AKK NE KADAR PEKİ?

Belli değil. Dün 3 Mbps'ydi, bugün 1 Mbps. Ne olduğu belli değil. Bir şeyler yapıyorlar ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 16 Mayıs 2012; 12:30:39 >

• 16/05/2012 12:21
    TURKCELL GENEL MÜDÜRÜ CİLİV: ''FİBER ALT YAPIYA BÜYÜK YATIRIM YAPTIK''

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, fiber
    alt yapıya büyük yatırım yaptıklarını bildirdi.
    Ciliv, ''Mobil Şirket Vizyonu'' toplantısı için geldiği Malatya'da, basın
    mensuplarına yaptığı açıklamada, fiber alt yapıya büyük yatırım yaptıklarını
    belirterek, Türkiye'nin fiber alt yapıda dünyada 4'üncü ülke konumuna geldiğini
    ifade etti.
    Fiber alt yapının önemine dikkati çeken Ciliv, ''Evlere fiber internetten
    bin megabit hızında internet veriyoruz. Türkiye'de 10 şehirde fiber alt yapımız
    var. Bunların arasında maalesef Malatya yok. Malatya Belediyesi de bizi biraz
    daha kucaklamalı. Biz bu yatırımı yapmak istiyoruz. Belediyeden henüz izni
    alamadık. Burada bir iş ortamı yaratmamız lazım. Malatya bu teknolojiden eksik
    kalmasın. Malatya'ya çağrı merkezini kurmamız için bu teknolojiye ihtiyacımız
    var'' diye konuştu.
    Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş ise artık sadece GSM işiyle
    uğraşmadıklarını, teknoloji ve iletişim hizmeti de verdiklerini belirterek,
    ''Sadece insanların iletişim sağladığı bir dünyadan makinelerin birbiriyle
    konuştuğu ve iletişim sağladığı bir dünyaya geçmiş vaziyetteyiz'' dedi.
    Kocabaş, bilişim dünyasında birçok çözümü de müşterilerin gündemine
    taşıdıklarını kaydetti. Pazarın yüzde 53'ünü elinde tutan Turkcell'in Türkiye'de
    34,5 milyon müşterisi olduğunu ifade eden Kocabaş, ''Var olan tüm yatırımlarımıza
    sadece mobil iletişimde değil, sabit fiber tarafında da devam ediyoruz. Şu anda,
    Türkiye'nin 10 ilinde 30 bin kilometre fiber alt yapımız var. Bu yatırımları
    Malatya'ya da taşımak isteriz'' diye konuştu.
    Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise AA muhabirine yaptığı
    açıklamada, Turkcell'in Malatya'ya fiber alt yapı kurmak için belediyeye müracaat
    ettiğini, teknik ekibin bu konuyu incelediğini söyledi.
    Teknik ekibin, fiber alt yapının hangi caddeden geçeceği, nasıl bir alt
    yapı çalışması yapılacağı konusunda çalışma yapacağını ifade eden Çakır, ''Teknik
    ekibimiz bunları değerlendirerek bize projeyi sunacak. Bunları belediye yönetimi
    olarak görüşerek en kısa zamanda bir cevap vereceğiz'' dedi.

AA

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.